Məhsulun adı: Proksimitor Prob Uzadılma Kabelləri
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 21747-085-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | Proksimitor Prob Uzadılma Kabelləri |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 21747-085-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 21747-085-00 Yaxınlıq Probkası Uzadıcı Kabelləri bu, yaxınlıq sensorlarını və ya prob-ları monitorinq sistemlərinə qoşmaq üçün nəzərdə tutulmuş yüksək keyfiyyətli sənaye kabelləridir. Maşın təchizatında titrəmə və yerdəyişmə ölçmələrinin dəqiq aparılması üçün sabit və etibarlı siqnal ötürülməsini təmin edir. Kabellərin uzunluğu 8,50 metr (335 düym) təşkil edir və beləliklə, uzun məsafələr üzrə quraşdırma üçün çeviklik imkanı yaradır. Kabellər zırhlanmadan təchiz olunmuşdur; bu da əlavə mexaniki qorunma tələb olunmayan, lakin siqnalın davamlı performansını saxlayan quraşdırma şəraitləri üçün uyğundur.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 21747-085-00 Yaxınlıq Probkası Uzadıcı Kabelləri |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | Proksimitor Prob Uzadılma Kabelləri |
| Hissə Nömrəsi | 21747-085-00 |
| Ölçülər | 20x20x2sm |
| Çəki | 0.25kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Kablo Uzunluğu | 8,50 metr (335 düym) |
| Bürünc Seçimi | Zırhlanmamış |
| Sistem uyğunluğu | 7200 Yaxınlıq Ötürücüsü Sistemləri |
| Giriş Gücü | –17,5 Vdc-dən –26 Vdc-yə |
| Enerji sömrəsi | maksimum 12 mA |
| Tezlik cavabı | 0–10 kHz (0–600 000 dəq.-də dövr), 10 kHz-də –5% |
| İşləm temperaturu | –60 °F-dən +212 °F-a qədər (–51 °C-dən +100 °C-ə qədər) |
The 21747-085-00 Proximitor Prob Uzadıcı Kabel stabil siqnal ötürülməsi tələb olunan təsirli şərtlərdə davamlı işləmə üçün nəzərdə tutulmuşdur. Qorunmasız konstruksiya onu idarə olunan və ya qorunmuş mühitlərdə quraşdırmaq üçün ideal edir və eyni zamanda maşınların monitorinq sistemlərində etibarlı performans göstərir. İşləmə temperaturu aralığı –51°C-dən +100°C-ə qədər (–60°F-dən +212°F-ə qədər) olan bu cihaz sənaye mühitləri üçün nəzərdə tutulub.