Όνομα Προϊόντος: Συναρμολόγηση DC LVDT
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 24765-02-01
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | Συναρμολόγηση DC LVDT |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 24765-02-01 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
Ο Συναρμολόγημα DC LVDT Bently Nevada 24765-02-01 είναι μια συσκευή μέτρησης μετατόπισης γραμμικού μεταβλητού διαφορικού μετασχηματιστή (LVDT), σχεδιασμένη για ακριβή αίσθηση θέσης σε βιομηχανικές εφαρμογές παρακολούθησης. Παρέχει αξιόπιστη μέτρηση γραμμικής κίνησης σε εύρος 50,8 mm (2,00 in). Η συναρμολόγηση περιλαμβάνει μηχανισμό επαναφοράς με ελατήριο για να διασφαλίζει συνεπή τοποθέτηση του αισθητήρα και σταθερή απόδοση μέτρησης. Με ρύθμιση εξόδου σε συνεχές ρεύμα (DC) και καθορισμένη ηλεκτρική κλιμάκωση, είναι κατάλληλη για ενσωμάτωση σε συστήματα παρακολούθησης κατάστασης και ελέγχου.
| Όνομα Προϊόντος | Συναρμολόγημα DC LVDT Bently Nevada 24765-02-01 |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | Συναρμολόγηση DC LVDT |
| Αριθμός Μέρους | 24765-02-01 |
| Διαστάσεις | 26,5x11,5x9,5 cm |
| Βάρος | 1.85κιλογραμμάριος |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή γραμμικού εύρους | 50,8 mm (2,00 in) |
| Επιλογή ελατηρίου | Με μηχανισμό επαναφοράς με ελατήριο |
| Συντελεστής ηλεκτρικής κλιμάκωσης | 0,404 V/mm (10,25 V/in) |
| Ηλεκτρικό γραμμικό εύρος | 50,8 mm (2,00 in) |
| -3 dB Συχνότητα | 15 Hz |
Ο συναρμολόγημα DC LVDT 24765-02-01 έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικά περιβάλλοντα που απαιτούν αξιόπιστη και συνεχή μέτρηση θέσης. Είναι κατάλληλο για εγκατάσταση σε συστήματα μηχανημάτων όπου απαιτείται σταθερή ανάδραση μετατόπισης υπό κανονικές βιομηχανικές συνθήκες λειτουργίας. Ο μηχανισμός επαναφοράς με ελατήριο διασφαλίζει συνεπή λειτουργία, ενώ η ανθεκτική κατασκευή υποστηρίζει μακροχρόνια χρήση σε εφαρμογές παραγωγής ενέργειας, πετρελαίου και αερίου, καθώς και σε εξοπλισμό βαρέων μηχανημάτων, όπου η ακρίβεια και η αξιοπιστία είναι κρίσιμες.