Όνομα Προϊόντος: Μονιτέρ Συστήματος
Εμπορικό Όνομα: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 3300/03-01-00
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp :+86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο :[email protected]
Επωνυμία: |
Bently Nevada |
Αριθμός Μοντέλου: |
3300/03-01-00 |
Χώρα καταγωγής: |
ΗΠΑ |
Λεπτομέρειες Πακέτων: |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
Χρόνος παράδοσης: |
σε απόθεμα |
Όροι Πληρωμής: |
T/T |
|
Διαχειριστής Πωλήσεων: |
Στέλλα |
|
Αποστείλετε email: |
|
|
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp: |
| Αντικείμενο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος | μονάδα Παρακολούθησης Συστήματος 3300/03-01-00 |
| Τάση Τροφοδοσίας (+5 V) | 5,00 ± 0,05 Vdc |
| Τάση Τροφοδοσίας (+7,5 V) | 7,5 ± 0,1 Vdc |
| Τάση Τροφοδοσίας (+VRH) | 23,65 ± 6,35 Vdc |
| Τάση Τροφοδοσίας (+VRL) | 11,22 ± 3,09 Vdc |
| Τάση Τροφοδοσίας (-VT) | -23,75 ± 0,45 Vdc |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως +65°C |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Υγρασία | 0–95% μη συμπυκνωτικό |
| Καθυστέρηση Απενεργοποίησης κατά την Ενεργοποίηση | 2,1 ± 1 δευτερόλεπτα |
| Διαστάσεις | Περίπου 241 mm × 48 mm × 250 mm |
| Βάρος | Προσαρμοσμένα 1,2 kg |
| Τύπος Στερέωσης | τοποθετείται σε υποδοχή του συστήματος ράφιων 3300 |
| Επικοινωνία | Συμβατό με DDM / TDM / SDI / DDI |
Ο 3300/03-01-00Ο Συστημικός Μονίτορ είναι σχεδιασμένος για κεντρική προστασία μηχανημάτων και παρακολούθηση της κατάστασής τους στο σύστημα ράφιων Bently Nevada 3300. Συντονίζει πολλαπλές λειτουργίες προστασίας, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου συναγερμών, της επίβλεψης τάσης και της διαχείρισης σημάτων αισθητήρων, διασφαλίζοντας τη σταθερή λειτουργία κρίσιμων περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Σε συνδυασμό με άλλα μοντέλα της σειράς 3300, όπως 3300/03-02και 3300/03-03, δημιουργεί μια αξιόπιστη αρχιτεκτονική παρακολούθησης για βιομηχανικά περιουσιακά στοιχεία.
Κατά την εκκίνηση, ο 3300/03-01-00ενεργοποιεί μια λειτουργία απόρριψης ενεργοποίησης που προσωρινά καταστέλλει τις συναγερμούς μέχρις ότου οι τάσεις του συστήματος σταθεροποιηθούν. Υποστηρίζει επίσης τη λειτουργία απόρριψης ράφιου, την επαναφορά του συστήματος και τον έλεγχο πολλαπλών διακοπών για την πρόληψη ψευδών συναγερμών κατά τη διάρκεια περασματικών καταστάσεων της μηχανής, όπως οι κύκλοι εκκίνησης ή απενεργοποίησης.
Επιπλέον, το μόντουλ διαχειρίζεται εισόδους Keyphasor, την κατάσταση του ρελέ OK και την επικοινωνία διεπαφής δεδομένων με εξωτερικά συστήματα, όπως τα DDM και TDM. Αυτό καθιστά το 3300/03-01-00ένα βασικό στοιχείο ελέγχου για τη βελτίωση της αξιοπιστίας του συστήματος, της ακρίβειας της διάγνωσης και της προστασίας από βλάβες.
Ε1: Ποια είναι η λειτουργία του Συστήματος Παρακολούθησης 3300/03-01-00;
Α1: Διαχειρίζεται τον έλεγχο συναγερμού, την επίβλεψη τάσης και τις λειτουργίες προστασίας του συστήματος εντός του ράκα παρακολούθησης Bently Nevada 3300.
Ε2: Υποστηρίζει το σύστημα της 3300/03-01-00 προστασία κατά την ενεργοποίηση;
Α2: Ναι, περιλαμβάνει χαρακτηριστικό απενεργοποίησης κατά την ενεργοποίηση για την αποφυγή ψευδών συναγερμών κατά την εκκίνηση του συστήματος.
Ερώτηση 3: Μπορεί αυτό το μόντουλ να εκτελέσει έλεγχο καθολικής απενεργοποίησης του συστήματος;
Απάντηση 3: Ναι, η λειτουργία απενεργοποίησης του ράφιου απενεργοποιεί τις συναγερμούς και τοποθετεί όλους τους μονίτορες σε κατάσταση παράκαμψης.
Ερώτηση 4: Είναι το 3300/03-01-00 συμβατό με σήματα Keyphasor;
Απάντηση 4: Ναι, υποστηρίζει πολλαπλές εισόδους μετατροπέα Keyphasor για την παρακολούθηση της ταχύτητας και της φάσης.
Ερώτηση 5: Ποια συστήματα επικοινωνίας υποστηρίζονται;
Απάντηση 5: Υποστηρίζει συστήματα διεπαφής δεδομένων DDM, TDM, SDI και DDI για ενσωμάτωση σε βιομηχανικά συστήματα παρακολούθησης.
παρακολουθητής Συστήματος 3300/03
Μονίτορ Bently Nevada 3300
Μονάδα Προστασίας Βιομηχανικού Συστήματος
Σύστημα Παρακολούθησης Ράφιου
Μονίτορ Απενεργοποίησης κατά την Ενεργοποίηση
Μονάδα Ελέγχου Πολλαπλών Διαδρομών
Μονάδα Διεπαφής Σήματος Keyphasor