Όνομα Προϊόντος: 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330910-00-12-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330910-00-12-10-02-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις: |
Email: |
Whatsapp: |
|
Τζιμ Πέι |
Ο BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv Αισθητήρας Προσέγγισης είναι ένας αισθητήρας υψηλής απόδοσης για τη μέτρηση της δόνησης και της θέσης, σχεδιασμένος για την παρακολούθηση της κατάστασης βιομηχανικών μηχανημάτων. Ανήκει στη σειρά 3300 NSv και χρησιμοποιείται ευρέως για την ακριβή μη επαφή μέτρηση της δόνησης και της μετατόπισης του άξονα σε περιστρεφόμενο εξοπλισμό.
Κατασκευάστηκε από την Bently Nevada (ΗΠΑ), αυτό το πρόβα με το μικροσκοπικό κοαξικό σύστημα καλωδίωσης ClickLoc είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη μετάδοση σήματος σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Χρησιμοποιείται συνήθως ως μέρος συστήματος μέτρησης πλησιότητας σε εφαρμογές προστασίας κρίσιμων περιουσιακών στοιχείων.
| Όνομα Προϊόντος | BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330910-00-12-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 1,8x1,6x108εκ |
| Βάρος | 0,14 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Κατάσταση | Καινούργιο & Πρωτότυπο σε εργοστασιακή συσκευασία |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 120 χιλιοστά |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Πρότυπο καλώδιο με μικροσκοπικό συναξονικό συνδετήρα ClickLoc |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
Ο BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας χρησιμοποιούνται ευρέως σε συστήματα επιτήρησης της κατάστασης των βιομηχανικών εγκαταστάσεων για διάφορους τύπους περιστρεφόμενων μηχανημάτων, συμπεριλαμβανομένων των ατμοστροβίλων, των αερίων στροβίλων, των συμπιεστών, των αντλιών, των ηλεκτρικών κινητήρων, των γεννητριών και των βιομηχανικών ανεμιστήρων, καθώς και άλλου βαρέος περιστρεφόμενου εξοπλισμού που συναντάται συχνά στις βιομηχανίες πετρελαίου & αερίου, παραγωγής ενέργειας και πετροχημικών. Αυτοί οι αισθητήρες χρησιμοποιούνται κυρίως για την επιτήρηση της μετατόπισης του άξονα, τη μέτρηση της δόνησης, την επιτήρηση της συνολικής κατάστασης της μηχανής και τα συστήματα προληπτικής συντήρησης, συμβάλλοντας στη διασφάλιση ασφαλούς, σταθερής και αποδοτικής λειτουργίας του εξοπλισμού.
Ε1: Τι τύπος συνδέσμου χρησιμοποιούν οι προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv;
Α: Οι προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv χρησιμοποιούν έναν μικροσκοπικό κοαξικό σύνδεσμο ClickLoc με τυποποιημένη διάταξη καλωδίου για ασφαλή και σταθερή μετάδοση σήματος.
Ε2: Είναι καινούργιες ή ανακαινισμένες οι προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv;
Α: Οι προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv παρέχονται καινούργιες και συνοδεύονται από την αρχική εργοστασιακή συσκευασία.
Ε3: Ποια είναι τα περιβαλλοντικά πλεονεκτήματα της χρήσης των προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 3300 NSv;
Α: Υποστηρίζοντας την προληπτική συντήρηση και την πρώιμη ανίχνευση βλαβών, οι προσέγγισης BENTLY NEVADA 330910-00-12-10-02-00 συμβάλλουν στη μείωση των απρόβλεπτων διακοπών λειτουργίας, στην ελαχιστοποίηση της σπατάλης ενέργειας και στην πρόληψη υπερβολικής φθοράς και ζημιάς του εξοπλισμού.