Όνομα Προϊόντος: Προβολέας NSV
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330910-014-19-10-02-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
επισκόπηση
| Όνομα Προϊόντος | Προβολέας NSV |
| Επωνυμία | Bently Nevada |
| Αριθμός Μοντέλου | 330910-014-19-10-02-00 |
| Τόπος Προέλευσης | ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μέθοδοι πληρωμής | T/T |
| Αποστολή | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Πωλήσεις: |
Email: |
Whatsapp: |
|
Τζιμ Πέι |
| Όνομα Προϊόντος | BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 Αισθητήρας NSV |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | Προβολέας NSV |
| Αριθμός Μέρους | 330910-014-19-10-02-00 |
| Διαστάσεις | 110x2x2,3 εκ. |
| Βάρος | 0,14 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Κατάσταση | Καινούργιο & Πρωτότυπο σε εργοστασιακή συσκευασία |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 014 = 140 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 19 = 190 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (39 ίντσες) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | 02 = Μικροσκοπικός συναξονικός συνδετήρας ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | 00 = Δεν απαιτείται |
| Προδιαγραφές καλωδίου αισθητήρα | συναξονικό καλώδιο 75 Ω με μόνωση από φθοροαιθυλένιο-προπυλένιο (FEP), στα ακόλουθα συνολικά μήκη αισθητήρα: 0,5, 1, 5 ή 7 μέτρα. |
Ο BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 Αισθητήρας NSV είναι ένας συμπαγής και υψηλής ακρίβειας αισθητήρας πλησιότητας, σχεδιασμένος για την παρακολούθηση της δόνησης, της θέσης και της μετατόπισης σε βιομηχανικές μηχανές. Ανήκει στη σειρά 3300 NSv και χρησιμοποιείται ευρέως σε τουρμπίνες, συμπιεστές, κινητήρες και άλλον εξοπλισμό με περιστρεφόμενα μέρη. Το BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 παρέχει αξιόπιστη απόδοση μέτρησης σε απαιτητικά περιβάλλοντα, διατηρώντας παράλληλα τη συμβατότητα με τα προηγούμενα συστήματα προβολέων Bently Nevada 3300 RAM για εύκολη αναβάθμιση.
Ο BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 διαθέτει μήκος 140 mm χωρίς σπείρωμα (επιλογή 014), συνολικό μήκος περιβλήματος 190 mm (επιλογή 19) και συνολικό μήκος προβολέα 1,0 μέτρο (επιλογή 10). Χρησιμοποιεί μικροσκοπικό συναξονικό συνδετήρα ClickLoc με τυποποιημένο συναξονικό καλώδιο 75 Ω με μόνωση FEP. Το BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 κατασκευάζεται με αισθητήρα από PPS και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 για αυξημένη αντοχή. Λειτουργεί με τυποποιημένο κενό 1,0 mm, αντίσταση συνεχούς ρεύματος 4,2 ± 0,5 Ω και υποστηρίζει θερμοκρασίες από -52°C έως +177°C, με δυνατότητα εγκατάστασης σε υψόμετρο μέχρι 2000 m.
Ο BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 Αισθητήρας NSV προσφέρει υψηλή ακρίβεια και εξαιρετική μηχανική αντοχή, καθιστώντας το κατάλληλο για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές. Η βελτιωμένη αντίστασή του σε χημικές ουσίες ενισχύει την αξιοπιστία του σε περιβάλλοντα συμπιεστών διεργασιών. Το BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 παρέχει ανώτερη απόδοση σε πλάγια θέα σε σύγκριση με τους παλαιότερους αισθητήρες της σειράς 3000, βελτιώνοντας τη σταθερότητα των μετρήσεων σε περιορισμένες εγκαταστάσεις. Είναι επίσης πλήρως ανταλλάξιμο με τους παλαιότερους αισθητήρες 3300 RAM, απλοποιώντας τις αναβαθμίσεις του συστήματος και μειώνοντας την πολυπλοκότητα της συντήρησης.
Ο BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 σχεδιάστηκε για εξτρεμιστικές βιομηχανικές συνθήκες και λειτουργεί αξιόπιστα σε θερμοκρασίες από -52°C έως +177°C. Είναι κατάλληλο για περιβάλλοντα με υψηλή ταλάντωση, υψηλή θερμοκρασία και χημικά επιθετικές ουσίες, όπως εγκαταστάσεις πετρελαίου και αερίου, εργοστάσια παραγωγής ενέργειας και συστήματα συμπιεστών. Το BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 διατηρεί σταθερή απόδοση υπό μηχανική τάση, μακρές καλωδιακές διαδρομές και αυξημένες συνθήκες εγκατάστασης μέχρι υψόμετρο 2000 μέτρων.
Ερώτηση 1: Ποια είναι η κύρια εφαρμογή του προβολέα NSV 330910-014-19-10-02-00;
Απάντηση: Ο προβολέας BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 χρησιμοποιείται για την παρακολούθηση δονήσεων, θέσης και μετατόπισης σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, όπως συμπιεστές, τουρμπίνες και κινητήρες.
Ερώτηση 2: Είναι ο προβολέας BENTLY NEVADA 330910-014-19-10-02-00 συμβατός με παλαιότερα συστήματα;
Ναι, ο προβολέας 330910-014-19-10-02-00 είναι μηχανικά και ηλεκτρικά ανταλλάξιμος με τη σειρά προβολέων 3300 RAM.
Ερώτηση 3: Ποιο υλικό χρησιμοποιείται για την κατασκευή του προβολέα 330910-014-19-10-02-00;
Απάντηση: Ο προβολέας 330910-014-19-10-02-00 διαθέτει περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 και άκρο προβολέα από πολυφαινυλενοσουλφόνιο (PPS) για αυξημένη αντοχή και αντίσταση σε χημικές ουσίες.
Ερώτηση 4: Ποιο είναι το εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας του προβολέα 330910-014-19-10-02-00;
Απάντηση: Ο προβολέας 330910-014-19-10-02-00 λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -52°C έως +177°C.
Ερώτηση 5: Τι τύπος συνδέσμου χρησιμοποιεί ο προβολέας NSV 330910-014-19-10-02-00;
Απάντηση: Χρησιμοποιεί συνδέσμου μικρού μεγέθους κοαξικού τύπου ClickLoc με κοαξικό καλώδιο με μόνωση FEP και αντίσταση 75 Ω.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |