Ainm Táirge: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-17-10-02-CN
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-17-10-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330101-00-17-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe is é an ghléas seo le haghaidh ionstraimíochta agus suíomh a bheith ina chuid de chóras monatóireachta toirt i dtionscnaimh. Tá cás crua de stáinléan ann agus barr de PPS (polyphenylene sulfide) chun oibriú oiriúnach sa ghnáthchóras. Tá fad iomlán an mhóiléid seo 1.0 méadar, gan aon chuid neamh-thréadaithe (0 mm), agus tá fad an chása 1.7 orlach, rud a dhéanann é oiriúnach do riachtanais suiteála cruafa. Tá nasc ClickLoc™ co-axial beag air agus cábla triaxial 75Ω le insiléáil FEP, chun a bheith cinnte go mbeidh aistriú an shínigh staible agus faoi bhrainse. Tacaíonn an t-ghléas le roinnt cheadúnas ó orgáiníochtaí (rogha CN) chun comhlíonadh réigiúnach, lena n-áirítear úsáid i limistéir chontúirteacha. Tá sé déanta sa Mheáin Aontaithe agus tugtar é nua i mbacáin bhunfhoinsí an fhirm, agus tá garánta 12 mí ag leithéid.
I gcoitinne, úsáidtear an t-ghléas gairdín seo go forleathan i gcórais monatóireachta meaisíní rothartha chun tomhas cruafa agus oiriúnach a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh an droma.
Braitheann an gléas cosc ar choscadh gan teagmháil
Tomhais an t-oscailt ar an sreang i mionnacháin rothartha gan teagmháil fisiciúil, ag cinnti cruinneas agus ag laghdú úsáid.
Tomhas aice aistriúcháin
Lorgaíonn an suíomh coibhneasta ar an sreang chun athruithe sa choimeád agus sa staid mhicniúil a bhrath.
Monatóireacht stádais an mhinicíne
Soláthraíonn sonraí i rith am fíoraimh go leanúnach do chórais monatóireachta sláinte an mhinicíne.
Diagnóis luath ar phointeacha míbhuanaithe
Cabhraíonn sé le pointeanna míbhuanaithe mar shamhlú, míchoimeád agus úsáid na mbearings a aithint sula dtarlaíonn torthaí míshásúla.
Oibríocht shlán
Tógtha as ábhair dhíobháilte agus le trasnú sínialta staible chun úsáid a bhaint as i dtíortha dromaí.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-17-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-17-10-02-CN |
| Tomhas | 1.5x1.3x122cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 = 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 17 = 1.7 orlach |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | CN = Ceadúcháin de réir tíre (Tá an Treoir Ghearr le haghaidh Tagairtí Ghearr ar Chéadúcháin CN agus an Litir Fógra Fíoraithe sa rannán íoslódála) |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 02 = Nasc co-axial beag ClickLoc™, sreangchaipéal caighdeánach |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach Caighdeánach | sreangchaipéal bhrathais 75 tri-axial, insilte le fluoroethylene propylene (FEP) i na fadanna iomlána seo a leanas don bhrathais: 0.5, 1, 1.5, 2, 5, nó 9 méadar |
Airde cruinneas agus aithníochta tomhas
Soláthraíonn sé sonraí cruinn, atá in ann a athdhéanamh go rialta do mionscrúdú crochadh agus aistriú, le teorainneacha an-mhion (go dtí ±0.01 mm i bhfíoraim shimilar).
Braitheann gan teagmháil agus gan damáiste
Úsáideann teicneolaíocht reo thar a bheith ag tomhas gan teagmháil leis an sreang, ag éirí as úsáid na himeachta meicniúla agus ag cinnti staid fadtéarmach.
Oiriúnacht iontach i dtimpeallachtaí doilgheasacha
Oibríonn go héifeachtach ar fud raonta leathana teochta agus tá sé ina chumas dul i ngleic le dusta, ola, agus fuaróige (cosaint IP67).
Luchtaithe agus Cosúil le Tiocfadh Bearnaim
Tá an chúirt d’stáin neamhghuáthach agus an t-ionsaí PPS curtha le chéile chun tuirseacht, criosadh, agus damáiste fisiciúil a sheachaint, ag fáscadh an tsaoil seirbhíse.
Freagra tapa agus monatóireacht i rith ama fíoraithe
Is féidir leis an gceann seo brath tapa a dhéanamh agus taispeáint an shoinní, ag ligean freagra láithreach ar athruithe sa chondítion meicniúil.
Integráil éasca an chórais
Comhoiriúnach le córais monatóireachta tionsclaíocha chaighdeánacha, ag ligean suiteála gan stró agus bailiú sonraí.
Sábháilteacht feabhsaithe na mbainc agus éifeachtúlacht an mhaoiniú
Ceadaíonn sé briathrú luath ar theip agus maoiniú réamhchombhracach, ag laghdú an am nach mbíonn an t-ineall i bhfeidhm agus ag cur bac ar theip chostasach.
Tá an bhrí a thugann an tionscal air go dtí seo
Úsáidtear é go forleathan i ngníomhartha criticiúla (tuirbíní, comhphrionnairí, gluinntéirí) agus tá sé ina chomhluaiste le caighdeáin ar nós API 670 maidir le hinseacht agus le cothrom.
Ceist 1: Cad is príomhúsáid an phroibé seo?
Freagra: Úsáidtear é chun tomhas neamh-thagannach a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh an róda i meaisíní rothartha mar atá i dtuirbíní, i gcomhphrionnairí agus i ngluinntéirí.
Ceist 2: Céard is é '3300 XL 8 mm'?
Freagra: Léiríonn sé an tsraith (3300 XL) agus trastomhas an bhuaic-phroibé (8 mm), a bhfuil sé mar mhéid caighdeánach do chóras monatóra a úsáidtear sa tionscal.
Ceist 3: Cén cineál ceangailteora a úsáideann sé?
Freagra: Úsáideann sé ceangailteora co-axial beag ClickLoc™, a chinntíonn ceangal sláintiúil agus oiriúnach.
Ceist 4: Cén ábhar a úsáidtear don bhuaic-phroibé?
Freagra: Tá an bhuaic-phroibé déanta as Polyphenylene Sulfide (PPS), a thugann tuilleadh na heachtraíochta don teas agus do na ceimiceáin.
C5: An bhfuil an súileán oiriúnach do thimpeallachtaí tromchúiseacha?
F: Tá, déanta go speisialta le cás crua stáinineach agus cabhlach le inslithe FEP, rud a fhágann gur oiriúnach é do thimpeallachtaí ard-teochta, ola, agus tionsclaíocha.
C6: An féidir an súileán seo a úsáid le córais eile Bently Nevada?
F: Tá, tá sé iomlán comhoiriúnach le córais monatóra 3300 XL Bently Nevada agus le himeachtaí gaolmhara.
C7: Cén cineál cabhlach atá san áireamh?
F: Tagann sé le cabhlach triaisteach 75Ω le inslithe FEP, a chinntíonn trasnú sinna staible agus gan bhruth.
C8: I ngach aon tionscal a úsáidtear an súileán seo go coitianta?
F: Úsáidtear é go forleathan sa tionscal ola & gás, sa ghineáil fuinnimh, sa tionscal peitriceimiceach, agus sa tionscal troma tionsclaíoch.
An Bently Nevada 330101-00-17-10-02-CN 3300 XL 8 mm Súileán Gairdineach déantar an t-éileamh le haghaidh comhtháthú gan aon bhriseadh laistigh den chóras transduiser gairdheachta 3300 XL, ag obair go díreach le cábáin fhadaithe совместиме agus le sensóirí Proximitor gan riachtanais aon chalibrú aonair. Tugann sé tacaíocht ar ais le comphoirt an tsraith 3300 réamhchumhra, ag ligean do thionchar agus do ionaithrithe éasca, agus tá tacaíocht aige freisin ar chórais smachta tionsclaíocha caighdeánacha mar shampla PLCs agus DCS trí chomhéadain shoiniúla síniall. I mbun an oibre, soláthraíonn sé suiteáil shimplí, idirghníomhaíocht shábháilte, agus comhoiriúnacht láidir i measc córais mionscrúdaithe uirlisí an lae inniu agus na gcóras atá ann cheana.