Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-03-06-05-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-03-06-05-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Sampla | 330103-03-06-05-02-00 |
| Cineál próba | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Snáithe | M10 × 1 |
| Fad gan chasadh | 60 mm (raon atá le cumrú: 0–230 mm) |
| Fad Chabhlóide Iomlán | 0.5–9.0 m roghnaitheach |
| Cineál an tionscnamh | Torthaí eddy reachtach voltas |
| Materail | Cruachlann Corróidiúil (AISI 303/304) |
| Cineál Conneachta | Nasc co-axial ClickLoc |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Meáchan | ~323 g/m (corp an phroib) |
| Toisí | diamadar an bharra: 8 mm |
An 330103-03-06-05-02-00deartha an 3300 XL 8 mm proximity probe chun monatóireacht ard-shuntas vibráide agus suíomh i meaisíní rotharacha in aice le tionsclaíocht. Mar chuid den chóras 3300 XL casta, oibríonn sé le cáblaí leathnaithe comhoiriúnacha agus le sensóirí Proximitor chun feidhmíocht tomhas cothromchúiseach eddy current a sholáthar go stábil agus go cruinn.
Tógtha do thimpeallachtaí dian, an 330103-03-06-05-02-00cuirtear an bhrainse le haghaidh aschuir shínithe iontaofa do mheas stáid na mbearings turbs, na gcomhbhrúchán agus na n-equipéimeann le bearings scuabtha le hinmheáin. Tacaíonn sé le feidhmeanna tomhais staighre agus dhinimiciúla, ag fheabhsú cosaint na mbith-ghluaiseach agus cumais reáchtála réamhchúra.
Deartha le cás crua de stáinléan agus teicneolaíocht ceangail ClickLoc, an 330103-03-06-05-02-00cuirtear an t-ádh a chur in oiriúint i gcoinne crochadh, eispóisiú oilé, agus idirghníomhaíocht leictreamaignéadach. Léiríonn a dhearadh modúil comhtháiteacht iomlán laistigh den tsraith 3300 XL, ag laghdú castaí an reáchtála agus ama an leagan isteach.
C1: Ar a dtugtar an 330103-03-06-05-02-00?
F1: Úsáidtear é chun oscailt ghluaiseachta agus postú an sreangáin a thomhas i gcothromóga rothartha.
C2: An gcomhoiriúnach an 330103-03-06-05-02-00 le comphoirt eile den tsraith 3300 XL?
A2: Tá, is féidir é a úsáid in ionad na gcabhlach leathnaithe 3300 XL agus na gceannraí go hiomlán.
C3: Cén t-ionsaí a úsáidtear go coitianta sa thionchar seo?
A3: Táirgeadh cumhachta, tionscadal ola agus ceimiceáin, tionscadal cruach, agus pláintí monaraithe iargúlta.
C4: Cad é an raon teochta oibriúcháin?
A4: Oibríonn sé go reliabla ó −52°C go +177°C i dtimpeallachtaí dochartha.
C5: An dtacaíonn an ceannra le trasmitiú foinse ar fhad mór?
A5: Tá, tacaíonn sé le cabhlacha leathnaithe suas le 9 méadar le aschur stábla.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | 3300 XL, cás crua-ghalvánaithe iolrach, 12"×12"×6", tacann suas le 8 shensóir Proximitor le suíomh DIN nó 6 shensóir le suíomh ar phainéal, ceadaithe de réir ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | bainne 3300 XL iolrach, crua-ghalvanaithe as stáinléan, 12"×8"×6", tacaíonn sé le go dtí 4 shensóir Proximitor do mhionnú DIN nó ar phainéal, ceadaithe do ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | bainne 3300 XL iolrach, crua-ghalvanaithe as stáinléan, 13"×9.5"×7", tacaíonn sé le go dtí 8 shensóir do mhionnú DIN nó 6 shensóir do mhionnú ar phainéal, ceadaithe do ATEX Zone 0/1 agus do Division 1/2 Meiriceá Thuaidh |
| 02120015 | Sreang réimsí buaice, 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthán agus le sreang díobhála, is féidir fhad an chábla a shocrú i troigh |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le 3 phin tástála, sraitheanna dathaithe 1 méadar agus nascanna pluga banana do thástáil ar bheachtaí an tsainseora |
| 04310310 | screws leagtha ar phainéal don tsainseor 3300 XL Proximitor, cineál fhoirmiú thread 6-32 UNC, ceithre screws riachtanach in aghaidh an tsainseora |
| 03200006 | Tape féin-aontaithe siolacóin, roll 9.1 méadar, a sholáthraíonn insioláció leictreach agus cosaint timpeallachta do nascanna |
| 40113-02 | Bunachar Cosaint Nascán do bhroinntí 3300 XL 8 mm agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear na cosaintí agus na hairicí suiteála |