Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodúil: 330104-00-24-10-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330104-00-24-10-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Cur síos |
|---|---|
| Sampla | 330104-00-24-10-02-00 |
| Sraith | Bently Nevada 3300 XL 8 mm |
| Cineál próba | Proximity (reachtú gaoithe) |
| Cineál Snáithín | M10 × 1 (le clochadh) |
| Fad gan chasadh | 24 mm |
| Fad an Chórais Iomlán | 1.0 m (le comhoiriúnacht le sreang fhorlíne) |
| Cineál Conneachta | ClickLoc, le platanamh óir |
| Tomhas | fad tagartha an chórais 241 mm (córas tipiciúil) |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm |
| Meáchan | ~0.7 kg (an córas thart ar an méid sin) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
An 330104-00-24-10-02-00is cuid de Córas aistriúcháin Bently Nevada 3300 XL 8 mm , deartha do mheasú ard-shíntiúil ar choscadh agus ar shuíomh na mbacainn i meaisíní rothartha tionsclaíocha. Oibríonn sé go cothrom le cábáin leathnaithe comhoiriúnacha agus le sensóirí Proximitor chun tomhas stádach agus neamh-thagannach a sholáthar ar ghluaisteán na mbacainn.
Tógtha ar an 3300 XL 8 mm ardán , soláthraíonn an sreang seo stairéalacht shínithe den scoth, fiúntacht láidir don EMI/RFI, agus feabhas meicniúil ard do thimpeallachtaí deacra mar atá i dtuaircíní, cumpróirí, agus ginearáirí. A chorp caithnínéil as staenlís lámhachta é, rud a chinntíonn suiteáil shábháilte agus saol seirbhíse fada.
An 330104-00-24-10-02-00tacaíonn an sampla le córas measúnaithe atá comhoiriúnach le hAPI 670 agus cuireann sé ar fáil iomlán ionannais le comphoirt 3300 XL comhoiriúnacha. Úsáidtear é go forleathan i gcórais coimeád réamhchúra, áit a bhfuil sonraí coscadh cruinn riachtanach chun mícheart a bhrath go luath agus chun an mhaisín a chosaint.
C1: Ar a dtugtar an 330104-00-24-10-02-00?
F1: Úsáidtear é chun tomhas neamhtheagmháil a dhéanamh ar chrochadh agus ar sheasamh i miasanna rothartha.
C2: An bhfuil sé comhoiriúnach le comphoirt eile den tsraith 3300 XL?
F2: Tá, is comhoiriúnach go hiomlán é agus is féidir é a úsáid in ionad na córais 3300 XL 8 mm.
C3: Cén t-ionsaí a úsáidtear go coitianta sa thionchar seo?
F3: Táirgeadh cumhachta, ola agus gás, próiseáil cheimiceach, agus monaróireacht trom.
C4: An dtacaíonn sé le húsáid i réigiúin mianach?
F4: Tá, tá sé deartha do thimpeallachtaí indiastriúla le roghanna sábháilteachta dearftha.
C5: Cad a dhéanann an t-ionas seo iontaofa?
F5: A thógáil droma, a chumas ar shliocht EM, agus a chomhlíonadh le hAPI 670 a chinntíonn feidhmíocht stádach.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | cás stáinínigh iolrach 3300 XL (12”x12”x6”), tacann suas le 8 sheansóir Proximitor le ceangal DIN nó 6 sheansóir le ceangal ar phainéal, dearfadh ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | cás stáinínigh 3300 XL (12”x8”x6”), tacann suas le 4 sheansóir Proximitor, le ceangal DIN nó ar phainéal, dearfadh ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | cás stáinínigh iolrach 3300 XL (13”x9.5”x7”), tacann suas le 8 sheansóir le ceangal DIN nó 6 sheansóir le ceangal ar phainéal, dearfadh do réigiúin mianach (ATEX Zone 0/1, North American Division 1/2) |
| 02120015 | Sreang réigiúnach mór: 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthán agus le sreang díobhairt, fad inbhuanaithe |
| 138492-01 | Painéal ionadúcháin chun an t-ionsamhlóir Proximitor a shuiteáil |
| 138493-01 | Painéal ionadúcháin DIN chun an t-ionsamhlóir Proximitor a shuiteáil |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhshó 3 phinn agus leithdhioscaí a dathannaítear chun tástáil a dhéanamh ar bheachtaí an ionsamhlóra gan na sraitheanna a bhaint |
| 04310310 | screws painéil 6-32 UNC chun an t-ionsamhlóir Proximitor a shuiteáil (ceathrar screws riachtanach in aghaidh gach ionsamhlóir) |
| 03200006 | Ról tape féin-chumascach silicéine (9,1 m) chun insiléáil an naisc agus chun cosaint timpeallachta a sholáthar |
| 40113-02 | Bosca cosanta naisc do thomhais 3300 XL agus do chabhlacha leathnaithe le uirlisí san áireamh |
| 136536-01 | Comhshó cosanta naisc chun comhoiriúnacht a sholáthar le huirlisí suiteála níos sine |
| 40180-02 | Bosca cosanta naisc (10 phairt) chun sealadh timpeallachta a sholáthar do naisc an tomhais agus an chabhla |
| 03839410 | cosainteoir ceangail triaiceálach 75Ω firinscneach le haghaidh sealála timpeallachta na cábla leathnaithe |
| 03839420 | cosantóir cónaitheoir triaxial 75Ω, mná, do chosaint ceangail an phroib agus an tsénsóra |
| 04301007 | bolt ghlacaithe 3/8-24 le hullmhaíochtaí don t-síoladh slándála le haghaidh glacadh meicniúil dhocht |
| 04301008 | Bolt ghlacaithe M10 x 1 le hullmhaíochtaí don t-síoladh slándála le haghaidh suiteáil dhocht |
| 330153-01 | bogearraí cónnachta 3300 XL le cónnachtaí ClickLoc, cásanna, torann FEP, agus tape silicin |
| 330153-09 | Bosca naisc ETR do úsáid i dtuilleamaí teochta ard le naisc ClickLoc agus le hacmhainní |
| 163356 | Cruinniúchán uirlisí ceangail le haghaidh suiteáil chomhshóiteoirí ClickLoc (comhoiriúnach le 3 |