Termék neve: Gázkimutatási figyelő
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 3500/63 163179-04
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
áttekintés
| Termék neve | Gázkimutatási figyelő |
| Márkanév | Bently Nevada |
| Modellszám | 3500/63 163179-04 |
| Eredet helye | USA |
| Garancia | 12 hónap |
| Fizetési módszerek | T/T |
| Szállítás | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Értékesítés |
|
|
|
Jim Pei |
A Bently Nevada 3500/63 163179-04 gázmérő monitor ez egy ipari figyelőmodul, amelyet kritikus környezetekben a gázszintek észlelésére és figyelésére terveztek. A 3500 sorozat gépvédő rendszerének részeként folyamatos gázmérésre képes, és külső érzékelőkhöz csatlakoztatható, hogy valós idejű biztonsági és üzemeltetési adatokat szolgáltasson. Az egységet megbízható működésre tervezték igényes ipari alkalmazásokhoz, biztosítva a veszélyes gázkörülmények korai felismerését, és támogatva az egész rendszer biztonságát.
| Termék neve | Bently Nevada 3500/63 163179-04 gázmérő monitor |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | Gázkimutatási figyelő |
| Cikkszám | 3500/63 163179-04 |
| Méretek | 2,6×25,6×24,4 cm |
| Súly | 0.85 kg |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Teljesítményfogyasztás | 7,0 W, tipikus |
| Külső érzékelő tápfeszültsége | +24 V egyenfeszültség ±4 / −2 V egyenfeszültség @ 1,8 A minimális |
| Figyelő riasztás letiltása | Érintkezőzárással le lehet tiltani a figyelő riasztásait |
| Jelenlegi | 0,4 mA tipikus, 4 mA csúcs |
| Feszültség | 5 V egyenfeszültség tipikus |
| Jelenlegi | 0,4 mA tipikus, 4 mA |
| Működési hőmérséklet | -30 °C-tól +65 °C-ig |
A 3500/63 163179-04 Gázmérő monitor ipari környezetben történő üzemelésre tervezték -30 °C és +65 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományban. Folyamatos figyelést tesz lehetővé igényes körülmények között, és alkalmas telepítésre robbanásveszélyes és biztonsági szempontból kritikus létesítményekben elhelyezett vezérlőszekrényekbe vagy állványszerű rendszerekbe. Robusztus kialakítása biztosítja a stabil működést olyan környezetekben, ahol megbízható gázfelszívásra és rendszerbiztonságra van szükség.