Өнімнің атауы: 8 мм стандартты орнатылатын сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 21505-00-12-05-02
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 8 мм стандартты орнатылатын сенсор |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 21505-00-12-05-02 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | BENTLY NEVADA 21505-00-12-05-02 8 мм стандартты орнатылатын зонд |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 8 мм стандартты орнатылатын сенсор |
| Бөлек Нөмір | 21505-00-12-05-02 |
| Өлшемдер | 55×1,5×1,5 см |
| Салмағы | 0,06 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Өнімдер отбасы | 7200 Жақындықтағы трансдюсерлер жүйесі |
| Минималды тісті емес ұзындық | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 1,2 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 0,5 метр (20 дюйм). Допуск: +0,13 метр, -0,05 метр (+5 дюйм, -2 дюйм) |
| Коннектор опциясы | Миниатюралық еркек коаксиалды коннектормен |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 95% дейін, конденсацияланбаған |
The BENTLY NEVADA 21505-00-12-05-02 8 мм стандартты орнатылатын зонд бұл – айналмалы және қайталанбалы машиналарда валдың тербелісі мен орнын контактсыз өлшеуге арналған жоғары дәлдікті айналдырғыш токтық жақындықтағы сенсоры. 7200 Жақындықтағы трансдюсерлер жүйесі отбасының бір бөлігі ретінде ол электромагниттік өріс генерациялап, аралық өзгерістерін пропорционалды электрлік сигналдарға айналдыру арқылы сенсор ұшы мен өткізгіш вал арасындағы қашықтықты анықтайды.
80 мил (2 мм) сызықтық өлшеу ауқымы мен API 670 стандарттарына сәйкестігі арқасында радиалды тербеліс, осьтік итеруші орын, валдың орташа орны, ротордың эксцентриситеті және тербеліс фазасы сияқты маңызды параметрлерді дәл және тұрақты бақылауға мүмкіндік береді. Оның компактты құрылымы, біртұтас коаксиалды кабельі және миниатюрлі коннекторы жоғары жиілікті жауап беру мен өлшеу сенімділігін сақтай отырып, шектеулі өнеркәсіптік кеңістіктерге орнатуды жеңілдетеді.
The BENTLY NEVADA 21505-00-12-05-02 8 мм стандартты орнатылатын зонд 8 мм ұш диаметрімен, сызықтық өлшеу ауқымы 80 мил (2 мм) және жиілік жауабы 0 Гц-тен 10 кГц-ке дейін сипатталады. Бұл 7200 сериясына жататын жақындықтағы трансдюсерлер жүйесі болып табылады және дәл контактсіз өлшеулерді қамтамасыз етеді. Жалпы корпус ұзындығы — 1,2 дюйм, жалпы ұзындығы — 0,5 метр (20 дюйм), дәлдік шегі — +0,13 м / –0,05 м. Тұрақты сигнал беруді қамтамасыз ету үшін интегралды коаксиалды кабель мен миниатюрлі еркек коннекторы бар. Құрылғының өлшемі — 55 × 1,5 × 1,5 см, салмағы — 0,06 кг, жұмыс істеу ортасының салыстырмалы ылғалдылығы — 95% дейін (конденсацияланбаған).
Бұл BENTLY NEVADA 21505-00-12-05-02 8 мм стандартты орнатылатын зонд тербеліс пен орналасу үшін жоғары дәлдікті, контактсыз өлшеулерді қамтамасыз етеді, бұл механикалық тозуға әкелмейді және ұзақ қызмет мерзімін қамтамасыз етеді. Оның компактты дизайны орын аздық немесе күрделі машиналық орналасу орындарына орнатуды мүмкін етеді, бірақ өнімнің сапасын төмендетпейді. Біріктірілген кабель мен миниатюрлі коннектор орнатуды жеңілдетеді және сигналдың жоғалуы немесе қосылу ақауларының пайда болу ықтималдығын азайтады. API 670 стандартына сәйкестігі маңызды машиналарды бақылау үшін саладағы стандартты сенімділікті қамтамасыз етеді. Ұқсас зондтармен салыстырғанда, ол жоғары тұрақтылық, компакттылық және орнатуға икемділік ұсынады, сондықтан қатаң өнеркәсіптік орталарға қолайлы.
The 21505-00-12-05-02 зонды газ және бу турбиналары, центрифугалық компрессорлар, сорғылар, центрифугалар, электр қозғалтқыштары мен генераторлар үшін жағдай бақылау жүйелерінде кеңінен қолданылады. Ол электр энергиясын өндіру, мұнай мен газ, петрохимиялық өңдеу және ауыр өнеркәсіп салаларында айналмалы және қайтып-қайтып қозғалатын машиналар үшін де қолайлы. Оның компактты дизайны орын шектеулі орнату орындары үшін ерекше тиімді.
Бұл BENTLY NEVADA 21505-00-12-05-02 8 мм стандартты орнатылатын зонд ол валдың орын ауысуы мен тербеліс сипаттамаларын үздіксіз бақылау арқылы машиналардың диагностикасы мен қорғауында негізгі рөл атқарады. Ротордың тепе-теңдік бұзылуы, осьтердің дұрыс орналаспауы, валдың эксцентриситеті және осьтік итеруші күштің өзгеруі сияқты ақауларды ерте анықтауға мүмкіндік береді. Дәл нақты уақыттағы деректерді қамтамасыз ету арқылы ол болжамды техникалық қызмет көрсету стратегияларын қолдайды және күтпеген жабдық ақауларын болдырмауға көмектеседі. 3300 және 9000 бақылау жүйелерімен интеграцияланған кезде ол тұрақты жұмыс істеуді, тоқтап қалу уақытын азайтуды және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартуды қамтамасыз ете отырып, жалпы активтерді қорғауға үлес қосады.