Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-CN MOD: 143416-29
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Conditiones Commercii
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
Pretium |
Contactus pro Winnie |
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
Condiciones solutionis |
T/T |
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 143416-29 3300 XL Proximitor Sensor |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | sensor proximitor 3300 xl |
| Numerus partis | 330180-X1-CN MOD: 143416-29 |
| Pondus | 0.24 kg |
| Dimensiōnēs nāvīgātiōnis aestimātae | 8.8x3.4x7cm |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo totalis et optio montandi | X1: 11 = longitudo systematis 1,0 m (3,3 pedes), montatio DIN; 51 = longitudo systematis 5,0 m (16,4 pedes), montatio DIN; 91 = longitudo systematis 9,0 m (29,5 pedes), montatio DIN. |
| Ingressus Sensoris Proximitoris | Accipit unum sensōrem proximitātis sine contactū 3300-series 5 mm, 3300 XL 8 mm et cānālem extensionis. |
| Materies Sensoris Proximitor | A308 aluminium |
| Temperatura operativa | -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F) |
| Temperatura recondita | -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F) |
Sensōrem Proximitātis in Rīle DIN
Sensor proximitatis industrialis
Monitorium Proximitātis Sine Contactū
Sensor Supervisionis Vibratoriae
Supervisio Positionis Axis
systema Monitorium 3300 XL
Sensor Protectionis Machinarum
Observatio Instrumentorum Rotantium
Sensor Montandus in Rota DIN
Sensor Automationis Industrialis
Modulus Sensoris Bently Nevada
Sensor Resistentis ad RFI et EMI
Apparatus Monitoriae Status
Systema Transductoris Proximitatis
Sensor Montandus Densissime
Observatio Vibrationis Industrialis
Sensor Conformis CE
Monitoratio Regulandi Processus
The Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 143416-29 3300 XL Proximitor Sensor est praestans apparatus monitoriae proximitatis montandus in rota DIN, qui ad exactam vibrationem et positionem sine contactu in machinis industrialibus metiendam destinatus est. Designatio eius parva installationes densissimas permittit, simul cum systematibus antiquis montandi in tabulis plene compatibilis manens. Sensor unum tantum probum proximitatis serierum 3300 (5 mm) aut 3300 XL (8 mm), una cum cavo extensionis, accipit, quod integratio flexibilis in systemata monitoriae iam existentia facit. Ex aere aluminio A308 fabricatus, sensor praebet operationem fidelem in asperis condicionibus industrialibus et operationem stabilem per latum intervallum temperaturarum servat. Immunitas augenda adversus interferences radii frequentialis et electromagneticas (RFI/EMI) certam accuratam signorum transmissionem etiam in ambientes electricos turbatos confirmat, dum conformitas ad requisita CE complexitatem et impensas installationis minuit.
In summa, sensor Proximitor 330180-X1-CN MOD:143416-29 est compactus, durabilis et praestantissime fidus, qui exactam supervisionem proximitatis et stabilitatem operationalem diuturnam in industrialibus applicationibus exigentibus praebet.
the sensor 330180-X1-CN MOD:143416-29 offert exactas et stabiles functiones supervisionis proximitatis quae adiuvant ad fiduciam machinarum, securitatem operationalem et efficaciam manutenationis augendam.
the Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 143416-29 3300 XL Proximitor Sensor combinat flexibilitatem compactae installationis, robustam resistentiam ambientalem, et praecellentes technologias protectionis signali ad praebendum fidam et accuratam industrialem supervisionem proximitatis.
The Bently Nevada 330180-X1-CN MOD: 143416-29 3300 XL Proximitor Sensor late utiturur in industrialibus systematis supervisionis et protectionis machinarum rotantium, inter quas turbinis, motores, compressores, pompas, et generatores. Idoneus est ad applicationes in generatione electricitatis, oleo et gas, petrochemia, fabrica, et industriae processualibus, ubi supervisio vibrationum et positionis axis praecisa sine contactu essentialis est. Designatio compacta montandi in raeda DIN eum facit idealem ad armarios controllos altius densitatis et ad moderna systemata automationis, dum eius fortis immunitas adversus RFI/EMI certam operationem in industrialibus ambibus electricis turbidis asservat. Sensor saepe adhibetur in supervisione conditionis, maintenance praedictiva, diagnosticis machinarum, et systematis protectionis instrumentorum ad augendam fidam operationem et minuendam interruptionem operis non praevistam.