БҮТЭЭГДЭХҮҮНИЙ ТӨСӨЛ: Сангаас шинэ бүтээгдэхүүн
Бүтцийн дугаар: BENTLY NEVADA 3500/92 136180-01
Эх сурвалж: АМЕРИК
Борлуулалтын менежер: Stella
Имэйл: [email protected]
Утас (WhatsApp): +86 18159889985
Wechat: zxd18159889985
-- 3500 Төхөөрөмжийн хамгаалалтын систем ба DCS эсвэл PLC гэх мэт гадаад уламжлалт удирдлагын системүүдийн хооронд цифровой холбоосын холболт үүсгэнэ
-- Дотоод 3500 зуурхайны өгөгдлийг Modbus ба EGD гэх мэт индустрийн стандарт протоколууд руу хөрвүүлнэ
-- Ethernet ба дараалан холбогдох (Serial) портуудаар нэгэн зэрэг холбоосын боломжийг дэмжинэ
-- Холбоосын тавилан хангах үүднээс холбоосын шүүрт модулийг хосоор суулгаж, үр дүнд үлрүүл өгөгдлийн хүртээмүүр бүрдүүлнэ
-- Урд панелийн LED дүрсүүд модулийн ажилласан байдал, идэвхит байдал ба Ethernet холбоосын төлөвийг зааж өгнө
Bently Nevada 3500/92 136180-01 нь 3500 цувралын төхөөрөмжийн хамгаалах системд зориулж бүтээсэн холбоосын шүүлтүүр модуль юм. Тэр нь стойка ба гадаад удирдлагын системүүдийн хоорондын интерфейс үүрэг гүйцэтгэдэг, дотоод мониторын өгөгдлийг Modbus эсвэл EGD протоколууд руу хөрвүүлдэг. Модуль нь хүчдэл утга, тревога төлөв, үйл явдлын жагсаалт гэх мэт чухал мэдээллийг хост системүүд рүү дүрсэлж, бүртгэж илгээдэг. Тэр нь Ethernet ба дараалан холбогдох холбоосыг нэг зэрэг дэмжинэ, ажиллах параметрүүдийг 3500 Rack Configuration Software программаар тохируулж, мониторын регистрүүдийг тодорхой хаягт зуурхайлуулж болдог. Өндөр найдвартай ажиллах шаардлагатай үед хоёр модуль зэрэг суулгаж, холбоосын нүүрлүүр ажиллах режимд ажиллуулж болдог. Энэ модуль нь 3500 системийг DCS, PLC ба бусад автоматжуулалтын платформуудтай интеграцилахад онцгой чухал үүрэг гүйцэтгэдэг, мөн цахилгаан станц, нефтүүл-химийн үйлдвэр, үйлдвэрлэлийн төхөөрөмжийн хэрэглээнд бодит цагт мониторинг ба үйлдлийн аюулгүй байдлыг хангана.
-- 3500 стойкын өгөгдлийн Дистрибутив Удирдлагын Систем (DCS)-тэй интеграци
-- Программчлагдаг логик контроллер (PLC) хяналт ба удирдлага
-- Цахилгаан генераторын станц автоматжуулалт ба хяналт
-- Дүүрэн бүтээгдэхүүн, нефть ба газрын хийн үйлдвэрүүдийн төхөөрөмжүүдийн хяналт
-- Шүүлтүүдийн төхөөрөмжүүдийн хувьд бодит цагт өгөгдлүүдийг бүртгэх ба хандлага шинжилгээ
-- Өндөр надёжностой ажиллахуйн хувьд давхардмал холбоосын тохиргоо
-- Оригинал Bently Nevada модуль, шинэ, суурьшуулахад бэлэн
-- 3500-р зүүн дээрх хайрцагууд ба гадаад удирдлагын системүүдийн хооронд найдвартай цифровой холбоосыг хангана
-- Олон талт интеграци хүртэл Modbus ба EGD протоколуудыг дэмжинэ
-- Нарийн тохируулж болох конфигурацийн хувьд нэгэн зэрэг Ethernet ба дараалан холбогдох холбоосууд
-- Үргэлжлүүд өгөгдлүүдийн хүртээмүүр бүрдүүлэхүүн хувьд давхардмал суурьшуулалт боломжтой
-- Урд панелийн LED дүрсэлбүрүүд нь системийн төлөв ба холболтын идэвхийг амархан хянахыг хангана
-- Мэдлэгт техникийн дэмжлэгтэй хурдан дэлхийн масштабт хүргэлт
Оролт/гаралт модулийн совместимость: Энэ гол модуль нь ажиллахын тулд харгалзах оролт/гаралт модулийг шаардаж, жишээ нь 136188-01 (Modbus RS232/RS422/RS485) эсвэл 136188-02 (Modbus/Ethernet).
Тохиргоо: Модулийн тохиргоо нь 3500 Rack Configuration Software программын тусламжтайгаар тодорхой хяналтын бүртгэлүүдийг Modbus хаягт зуурхайлах замаар хийгдэнэ.
Илтгүүрүүд: Урд панелийн LED дүрсэлбүрүүд нь Хэвийн (Эрүүл мэндийн төлөв), TX/RX (Идэвхийн төлөв) ба Холболт (Ethernet төлөв) гэсэн үзүүлэлтүүдийг агуулна.
| Онцлог | Дэлгэрэнгүй |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 136180-01 (Гол харилцан холбооны шүүлтүүр) |
| Дэмжигдэж буй протоколууд | Modbus (RTU/TCP) ба EGD (Ethernet Global Data) |
| Ethernet цонхнууд | 10Base-T эсвэл 100Base-TX (RJ-45) |
| Дараалан холбогдог портууд | RS-232, RS-422 эсвэл RS-485 (хэрэглэгчийн сонголт) |
| Битний хурд | Хүртэл 115.2 kbaud (Дараалан) |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | 5,0 Вт (дундаж) |
| Ашиглалтын температур | -30°C – +65°C (-22°F – +150°F) |
| Жин | 0.82 кг (1.8 фунт) |