Товарын нэр: Хоёрхон эпоксид реле
Брэнд нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 82926-01
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Bently Nevada |
Загварын дугаар: |
82926-01 |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
|
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
|
Имэйл илгээх: |
|
|
WhatsApp-аар холбогдох: |
| Параметр | Тодорхойлолт |
|---|---|
| Загвар | 82926-01 |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Хоёр хувилбарын эпоксид релейн модуль |
| Совместим систем | 3300/40 Төвд бүрхүүлт хяналтын төхөөрөмж |
| Релейн төрөл | Эпоксидоор гуурсан релейн төхөөрөмж |
| Релесийн тоо | 2 (хоёр релейн бүрдүүлэлт) |
| Суурилуулалт | Хяналтын төхөөрөмжийн модулийн ард суурьшилж байгаа |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | Бага хүч хэрэглэдэг (системд хамаарч, ойролцоогоор 1.5 Вт хяналтын төхөөрөмжийн тулгуур утга) |
| Ашиглалтын температур | 0°C-с +65°C хүртэл |
| Хадгалах температур | -40°C тэй +85°C |
| Харьцангуй чийгшил | Доод 95% нүүрснүүр бүрдүүлэх |
| Хэмжээсүүд | Стандарт 3300 зуурхайн модулийн хэмжээ |
| Жин | Ойролцоогоор 1 кг (хяналтын төхөөрөмжийн бүрдүүлэлтийн тулгуур утга) |
Түүн 82926-01дабл эпоксид реле модуль нь Бентли Невада 3300 хяналтын системтэй, түүнд 3300/40 Эксцентричностийн хяналт төхөөрөмжтэй интеграцлахын тулд зөвлөмүүр хэрэгсэл юм. Түүн дээрх аюулгүй бүрхүүл реле функц нь шахтны эксцентричност, роторын нугаламт гадаргуу зэрэг машин техник төлөв өөрчлөлтийн нарийн хариу үйлдлийг хангаж өгдөг.
Тогтвортой переключение үйлдлийн хувьд инженерчлэн бүтээдгүүр 82926-01индустриал хяналтын орчинд анхааруулж ба аюулгүй бүрхүүл сигналыг найдвартай дамжуулж өгдөг. "(релесгүй)" ба "(герметик релес)"-тэй харьцуулж үзэх үед, түүн дээрх загвар нь туршилт болон үнэний хувьд тэнцвэрт шийдэл саналд өгдөг. 82925-01(релесгүй) 82927-01(герметик релес)
Тасралтгүй ажиллахын тулд оптимизаци хийдгүүр 82926-01критикал хамгаалах системүүдийг дэмжин, тогтвортой реле үйлдлийг хангаж өгдөг, түүн дээрх вращацлах машин техник хяналт, аюулгүй бүрхүүл холбоос, автомат унтрах системүүдийн хувьд идэал шийдэл юм.
Q1: Зорчигчийн төмсөөрөг хэрэгтэй юу 82926-01?
Х1: Энэ нь 3300 хяналтын системд аюулгүй байдлын дохио илгээхүүн хоёр дахин дамжуулалт үүрэг гүйцэтгэнэ.
Q2: Is82926-01бүх 3300 хяналтын төхөөрөмжтүүдтэй зовхимтгүй ажилладаг уу?
А2: Үүн нь үндэснүүд 3300/40 Эксцентрикетын хяналтын төхөөрөмжтүүдтэй ажиллахын тулд үндсэнд хийгдсэн.
Q3: Энэ модульд ямар төрлийн релеүүд ашиглагдаж буй?
A3: Түүнд туршлагад үндэслэн бат бүтээмжтүүд, тогтвортой ажиллах чадварыг хангаж буй эпоксид-бүлүүрт релеүүд ашиглагдаж буй.
Q4: Хэдэн реле бүхилд буй? 82926-01агуулдаг?
А4: Аюулгүй байдлын гаралт үүрэг гүйцэтгэхүүн хоёр тусгаарлан ажиллах реле бүхилд буй.
Асуулт 5: Түүн дээр хүнд нөхцөлд ажиллах боломжтой юу?
А5: Тийдүү, түүн нь өндөр температур ба цахилгаан саадын нөхцөлд ажиллахын тулд үйлдвэрлэлд зориулж хийгдсэн.
| Дугаар | Тайлбар |
|---|---|
| 82925-01 | Сүүлд үлдсэн реле модульд бүрдүүлэлт, релеүүд оролцоогүй |
| 82926-01 | Хоёр давхар эпоксид реле бүхий солих релейн модуль |
| 82927-01 | Хоёр давхар герметик реле бүхий солих релейн модуль |
| 84153-01 | Дөрвөн реле бүхий солих релейн модуль |
| Тэмдэглэл | Гадаад аюулгүй барьерах тусдаа захиалж үүрд |