Бүтээгдэхүүний нэр: Хоёр утасны хувиргагч
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 9200-03-05-10-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Bently Nevada 9200 Хоёр утасны сейсмопроба хурдны төөрүүлэгч
Bently Nevada 9200-03-05-10-00 Колебацийн хурдны сенсор
Bently Nevada Хоёр утасны хөдөлгөөнт зүүн хурдны төөрүүлэгч
Bently Nevada Сейсмопроба колебацийн төөрүүлэгч
9200 Цуврал хурдны сенсор
Үйлдвэрлэлийн тоног төхөөрөмжийн колебацийн мониторинг төөрүүлэгч
Түүн Bently Nevada 9200-03-05-10-00 нүүрдэг хоёр утасны сейсмопроб-хурдны хувиргагч бөхийн төхөөрөмжүүдийн үүрд харилцан холбогдож буй хөдөлгөөний нарийн хэмжилтийн зориулалттай. Түүнийг ихэвчлэн үйлдвэрлэлийн төхөөрөмжүүдийн үүрдний хайрцаг, машиннны гадаад хайрцаг, бүтцүүдийн хөдөлгөөнийг хянахад ашигладаг.
Энэ хувиргагч вибраци хурдны харьцаатай гаралт хүчдлийг үүсгэдэг, түүн дээр суурилж машины нөхцөлд хяналт тавих, урьдчилан сүүлд хийгдэх засвар үйлчилгээг хангах боломжтой. Хатуу бүтэцтэй хурдны хувиргагчидтой харьцуулж, нүүрдэг хойлт технологи нь шок, импульсив вибрацид илүү төвөгтэй орчинд ажиллахад илүү тохиромжтой.
Нэгж нь 90°-ын суурин бүтцүүд, дугуй M10X1-ийн суурин үндсэн хэсэг, терминал блок дээд холболт, бат бүтэцтэй анодизированный алюминий хайрцагт агуулагдаж. Өргөн температур диапазонд тогтвортой ажиллах чадвартай бөхийн төхөөрөмжүүдийн хамгаалалтын системүүдэд 9200-03-05-10-00 турбины, компрессорын, хөдөлгүүрүүдийн, насосын, бүтцүүдийн бүх төрлийн бөхийн төхөөрөмжүүдийн хамгаалалтын системүүдэд өргөн ашигладаг.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 9200-03-05-10-00 Хоёр утасны хувиргагч |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Хоёр утасны хувиргагч |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 9200-03-05-10-00 |
| Хэмжээсүүд | 10x4x4 см |
| Жин | 0.44KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Трансдьюсерын суурьлугаа өнцөг / хамгийн бага ажиллах давтамжын сонголт | 03=90 ±2.5, 4.5 Гц (270 удаа/мин) |
| Холбогч / кабелийн сонголт | 05=Терминал хайрцаг дээрх суурь (усгалгүй) |
| Суурьлугаа сонголт | 10= Тойрог; M10X1 шурууп |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | 00 = Баталгаажуулалтгүй |
| Дугуйн бүрхүүлийн эсүртүүр | 1.25 кОм ±5% |
| Блокчилт бүрхүүл индукц | 125 мГн, түүнд хамгийн ойр |
| Амплитудын шугамшингүй байдал | 0.01–5.0 дюйм/сек (0.254–127 мм/сек) хурдны дотор ±5%, 100 Гц (6000 ЦПМ)-д |
| Бүрхүүл ба адаптерын материал | Аноджилсан алюминий A204 |
| Ажиллах ба хадгалах температур | -29°C-с +121°C (−20°F-с +250°F) |
9200-03-05-10-00-ийн үндсэн функция юу вэ?
Түүн 9200-03-05-10-00энэ нь эргэдэг төхөөрөмжид абсолют хөдөлгөөний хурдатгалыг хэмжихийн тулд зориудаа хийн төсөөлж бүтээдэг, мөн төхөөрөмжийн нөхцөл-хяналтын ба хамгаалах системд найдвартай сигнал үүрдэг.
9200-03-05-10-00 ямар төрлийн сенсор вэ?
Түүн 9200-03-05-10-00энэ нь индустриал хөдөлгөөний хяналтын хэрэглээнд ашиглагддаг хоёр утасны хөдөлгөөнт ороомогт Seismoprobe хурдатгалын хувиртагч.
9200-03-05-10-00-ийг хаана суулгаж болдог вэ?
Түүн 9200-03-05-10-00түүнийг үүрдүүр хайрцагт, төхөөрөмжийн гадаад хайрцагт, бүтэц хэсгүүдт, хөдөлгүүрт, насосуудт, шахуургуудт, турбинахуудт, мөн бүх видын эргэдэг төхөөрөмжид суулгаж болдог.
9200-03-05-10-00-ийн хөдөлгөөнт ороомогт дизайн-ийн давуу талууд юу вэ?
Хөдөлгөөнт ороомогт дизайн-ийн 9200-03-05-10-00хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, үүн дунд хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба импульс хөдөлгөөнөөс хамгаалах чадварыг хүчтүүрдэг, харин хатуу дуудлага ба......
5. 9200-03-05-10-00-ийн суурингийн бүтэц юу вэ?
Түүн 9200-03-05-10-00тойрог хэлбэртэй M10X1 штифт суурингийн суурьтой, суурингийн өнцөг нь 90° ±2.5°.
6. 9200-03-05-10-00-ийн ажиллах температурин хязгаар юу вэ?
Түүн 9200-03-05-10-00ажиллах температурин хязгаар нь -29°C-с +121°C хүртэл (-20°F-с +250°F хүртэл) надёжно ажилладаг.