Бүтээгдэхүүний нэр: 990 vibration transmitter
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 990-05-70-02-01
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | 990 vibration transmitter |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 990-05-70-02-01 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 990 Хөдөлгөөн дамжуулагч |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 990 vibration transmitter |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 990-05-70-02-01 |
| Хэмжээсүүд | 7.4x4.6x10см |
| Жин | 0.44KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Бүтнэд тооцох сонголт | 0-5 mils pp (0-125 μm pp) |
| Системийн уртны сонголт | 7.0 метр (23.0 фут) |
| Суурьлуулалтын сонголт | Багтаамжийн таг түлхүүрүүд |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA Division 2 |
| Оруулах | +12 доо 35 Вт тогтмол гүйдэл оролт датчикын төвхөн дээр |
| Эрх мэдэл шаарддаг | +12 доо 35 Вт тогтмол гүйдэл оролт датчикын төвхөн дээр |
| Хамгийн их гүйдлийн бүрхүүл | 1,000 Ом (кабель оролцуулаад 35 Вdc-д) |
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 990 Хөдөлгөөн дамжуулагч энэ нь эргэдэг төхөөрөмжид тасралтгүй хөдөлгөөн хэмжих зориулалттай нүүрлэг үйлдвэрийн хяналтын төхөөрөмж юм. Түүнийг насос, хөдөлгүүр, салхин, шахуурга зэрэг хэрэглээнд өргөн ашигладаг. BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 хөдөлгөөний сигналыг пропорциональ цахилгаан гаралт болгож хувиргаж, бодит цагт нөхцөл хяналт, машины хамгаалах системтэй интеграцлахыг хангаж, үйлдлийн аюулгүй байдал ба найдвартай байдлыг сайжруулж.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч бүрэн хэмжилтийн дамжуулалт 0–5 милс pp (0–125 мкм pp) хүртэлх хүрээг дэмжин, 7,0 м (23,0 фут) урт системийн сонголттой ажилладаг. Түүний хүчдлийн хангамж +12–+35 В тогтмол гүйдэл бөөрсгөн, 35 В тогтмол гүйдэлд кабельт включит хүртэлх хамгийн их гүйдлийн бүрхүүлийн эсүртгүүр 1000 Ом бөөрсгөн. BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 нь бат бүрхүүлийн болттой суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүрхүүлийн суурьлуур дизайн ашиглан хадгалуур бүрхүүлд бат бүр...... (төвхөн үлдсэн хэсгийн орчуулалт) ...CSA Division 2-ын аюултай бүснүүрт гэрчилгээд хангамжид нь хамгаалалт тодорхойлж, үйлдвэрийн орчинд аюулгүй ажиллахыг хабзуйлж.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 бага ба дунд хэмжээний эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хувьд найдвартай, нарийн хөдөлгөөн хяналтыг хангадаг. Түүний бага хэмжээт дизайн нь бат бүрхүүлийн суурьлуур ашиглан хязгаарлагдмүүр оронд амархан суурьлуурахыг хабзуйлж. Хувиргагч нь бага хүчдлийн шаардлагатай, тогтвортой ажилламж үзүүлж, өндөр гүйдлийн бүрхүүлийн чадварын тусламжтайгаар урт зайн сигналын дамжуулалтыг хангадаг. CSA Division 2-ын гэрчилгээ нь потенциал аюултай орчинд аюулгүй байдлыг нэмэгдүүр, BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 нь үйлдвэрийн нөхцөл хяналтын найдвартай шийдэл болой.
Б BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч энэ бүтээд нь тасралтгүй хөдөлгөөн хяналт шаардлагатай үйлдвэрлэлийн орчинд ашиглаж болохуйц бөөрсгөн хийгдсэн. Түүний ажиллах гүйдэл нь +12–+35 Вт тогтмол гүйдэл, ашиглаж болох орчин нь дунд зэрэг цахилгааны хөнгөн хурц үзэгдэл ба механик хөдөлгөөн бүхий газар. CSA Division 2-ын зөвшөөрөлтэй бүтээд BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 нь нефть ба газын төхөөрөмжүүд, үйлдвэрлэлийн заводууд, цахилгаан станцууд зэрэг аюултай үйлдвэрлэлийн газруудад аюулгүй ашиглаж болохуйц.
Асуулт 1: BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 хөдөлгөөн хүлээн авагч ямар төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөнийг хянахад тохиромжтой?
Хариулт: BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 нь насос, хөдөлгүүр, салхин, шахуурга зэрэг төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөнийг хянахад тохиромжтой.
Асуулт 2: 990-05-70-02-01-ийн суурьлуулалт яаж хийдэг?
Хариулт: 990-05-70-02-01 нь төхөөрөмж юм уу удирдлагын самбар дээр бүтээдийг хүчтэй бэхлэхүйц хүрдний винт суурьлуулалтыг ашиглана.
Асуулт 3: 990-05-70-02-01-ийн цахилгаан хүчлүүр шаардлага юу вэ?
Хариулт: 990-05-70-02-01 нь +12–+35 Вт тогтмол гүйдэл шаардаж.
Д4: 990-05-70-02-01 хөдөлгөөн хүчдэлийн датчик-д хэмжилтийн хүрээ хэд вэ?
Х: 990-05-70-02-01 нь 0–5 мил (пик-до-пик) (0–125 мкм пик-до-пик) хөдөлгөөний хүрээг дэмжинэ.
Д5: 990-05-70-02-01 хориглосон орчинд ашиглахад тохиромжтой юу?
Х: Тийнхүү, BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01 нь хориглосон үйлдвэрлэлийн бүсүүдэд ашиглахын тулд CSA Division 2-ийн сертификаттайд.
Д6: BENTLY NEVADA 990-05-70-02-01-ийн дэмжих хамгийн их гүйрүүлэлт хэд вэ?
Х: 990-05-70-02-01 нь 35 Втц-д кабельт включительно 1000 Ом гүйрүүлэлт дэмжинэ.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |