Magaca Alaabta: Sensor ka badan ee Xirka Gudaha
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330400-01-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | Sensor ka badan ee Xirka Gudaha |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330400-01-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330400-01-05 waa qalabka xisaabta dheerka joojinta (accelerometer) lagu sameeyay si loo xisaabiyo joojinta si sax ah ee ku yaal dhinaca dhaqmeedka iyo dhinaca ugu waawayn. Sida qoraalka 330400/330425 accelerometer, waa lagu sameeyay si loo xisaabiyo kala duwan ee ku yaal dhinaca maashinka iyo dhinaca xisaabta joojinta sida 3500 Series. Qalabkan waxa uu ku badalo joojinta meknaanka si loo xisaabiyo isku mid ah ee elektrik, taasoo ku saameynaya xisaabta dhinaca iyo ilmooyinka maashinka.
Iyada oo leh qaab dhismeed isku dhafan oo adag (2.3 × 2.3 × 6 cm, 0.1 kg), dareemayaashu waxay leeyihiin ikhtiyaar 1⁄4-28 UNF oo ah ikhtiyaar lagu dhejiyo unugyada si loo rakibo si ammaan ah guryaha lakabka ama kiisaska qalabka. Waxaa loo dhisay in lagu shaqeeyo si lagu kalsoonaan karo heerkulka sare iyo deegaannada halista ah, oo ay taageerayaan shahaadooyinka CSA, ATEX, iyo IECEx waxaana loo qiimeeyay meelaha halista ah ee Ex ia IIC T4. Qalabkan waxaa lagu soo saaraa Mareykanka waxaana laga soo dhoofiyaa Xiamen, Shiinaha.
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330400-01-05 Meesha Caddaanida Dheerka Joogta |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Sensor ka badan ee Xirka Gudaha |
| ISIMKA QOOR | 330400-01-05 |
| Cabbirrada | 2.3x2.3x6cm |
| Miisaanka | 0.1 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Koox Alaabta | 330400 iyo 330425 Qalabka lagu cabbiro xawaaraha |
| Nooca Alaabta | Sensor ka badan ee Xirka Gudaha |
| Xulashada xarkaha lagu dhejiyo | 01: 1⁄4-28 UNF oo ah xarig dhamaystiran |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | 05:Ogolaanshaha badan (CSA, ATEX, IECEx,) |
| Qiimeynta aagagga halista ah | Ex ia IIC T4, AEx ia IIC T4, Fasalka I, Qaybta 1, Kooxaha A, B, C, D |
| Heerkulka heerkulka | T4 @ -40°C ≤ Ta ≤ 100°C |
| T4 @ -40°C ≤ Ta ≤ 100°C | Iyo korka 167538 |
| Xaalada Soo Kiray | -24V ± 0.5 Vdc |
| Carruurtii Bias | 2 mA ugu yar |
| Jihaadka Kala Dhexaadka Eegta | -8.5V ± 0.5 Vdc |
| Ku dhisnimo | Kuwa lagu dhisay waa ku jira qalabka |
Waxaa 330400-01-05 Miisurka Xisaabta Kharashka Sare wuxu dhisay in la xisaabiyo kharashka iyo isku daynta qofka ka mid ah waxyaalaha caalamiga ah ee ku saabsan qaybta xadgudubka, taas oo kala duwan ee la isticmaalo wixii muhiimka ah ee qaybta industriyada. Wuxu shaqayaa biyaha gudaha ee -24 Vdc (±0.5 V) iyo dhaqanka dhexe ee 2 mA, iyo waxyaalaha soo bixiyeed ee dhaqanka dhexe ee -8.5 Vdc (±0.5 V). Dhisidda ee ku saabsan qaybta dhexe ee case-isolated wuxu kordhiyey siininta sinyal iyo ku yar yar ee ku saabsan qaybta elektrik.
Wuxuu dhisay in la shaqayo qaybta dhexe ee kharashka sare, iyo wuxuu la isticmaalo T4 ee jiritaanka dhexe ee -40°C ilaa +100°C. Wuxu ku saabsan in la soo bixiyo sinyal ee dhexe ee ku saabsan qaybta heerka, iyo wuxuu ku saabsan 3500/42M iyo 3500 ee caadiga ah ee heerka. Qalabka wuxuu ku saabsan isku daynta laba miisurka ee ku saabsan qaybta dhexe, taas oo kala duwan ee la isticmaalo in la guurto miisurka ee ku saabsan qaybta dhexe marka la helo dhinteen miisurka ee ku saabsan qaybta dhexe, taas oo kala duwan ee la isticmaalo in la sameeyo heerka ee aan la jirin.
Qaybta kala duwan ee ka yimid qabowga wuxuu kaga caawinaya in lagu dhisayo goobaha xun, halkaas oo dhisidda ka mid ah ee qabowga wuxuu kaga caawinaya in lagu dhisayo qabowga meelaha la isku dayo si loo ogaado wax xun oo ku saabsan qabowga. Qabowgukan waa qayb muhiim ah ee ku saabsan dhaqanka, oo ku saabsan wax xun oo ku saabsan qaabka iyo ammaanka guud ee nidaamka.
330400-01-05 wuxuu isticmaalka ugu yar tahay si ay ugu dhaqaaqdo quruumaha iyo xaaladaha aad ugaar ah. Wuxuu la isticmaal karaa quruumaha la xidhiidha nolosha (intrinsically safe areas) oo la isticmaal karo tixgelinta Ex ia IIC T4, AEx ia IIC T4, iyo Class I, Division 1, Groups A, B, C, iyo D. Sensor-ka wuxuu ku dhaqaaqdaa si guul leh ee ka mid ah qiimaha jiritaanka -40°C ilaa +100°C (qiimaha T4). Wuxuu baahanyahay ammaan -24 Vdc oo la isticmaal karo iyo ku dhaqaaqdaa si loo yaabto ah oo ka saaraya in ay ku dhaqaaqdo si guul leh iyo si guul leh. Qalabta uu ku jira, iskudhafashada qaarkooda, iyo ku dhaqaaqdaa si loo yaabto ah ee jiritaanka ugu weyn ee waxay sameeyaan inay la isticmaalo si degdeg ah ee xaaladaha aad ugaar ah.