Име на продукта: 3300 XL 8 mm датчици за близост
Име на марка: Bently Nevada
Модел: 330101-00-08-05-02-05
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp :+86 18159889985
Имейл :[email protected]
Търговска марка: |
Бентли Невада |
Моделен номер: |
330101-00-08-05-02-05 |
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: |
САЩ |
Подробности за опаковката: |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок за доставка: |
на склад |
Условия за плащане: |
Т/T |
|
Мениджър по продажби: |
Стела |
|
Изпратете имейл: |
|
|
Контакт чрез WhatsApp: |
| Параметри | Описание |
|---|---|
| Модел | 330101-00-08-05-02-05 |
| Диаметър на зонда | 8 мм |
| Обща дължина | 0,5 м |
| Линеен обхват | 2 mm (80 мила) |
| Чувствителност | 7,87 V/mm (200 mV/mil) |
| Реакция на честотата | 0–10 kHz |
| Енергиен източник | -17,5 Vdc до -26 Vdc |
| Работна температура | –51 °C до +177 °C |
| Опция за разширения температурен диапазон | До +260 °C (кабел) |
| Материал на зонда | Неръждаема стомана (AISI 303/304) |
| Материал на насадката | PPS (полифенилен сулфид) |
| Тип кабел | 75 Ω триаксиален |
| Минимален размер на целта | диаметър 15,2 мм |
| Тегло на системата | Приблизително 0,7 кг |
| Тегло на датчика | 323 г/м |
| Тегло на удължителния кабел | 34 г/м |
| Минимален радиус на огъване | 25,4 mm |
Тръбите 330101-00-08-05-02-05индуктивният датчик за близост е ключов компонент на напредналата система от вихрови трансдюсъри 3300 XL 8 mm, проектирана за прецизно безконтактно измерване на вибрацията и положението на вала. В съчетание с удължителни кабели и датчици Proximitor той преобразува механичното преместване в пропорционален напрежение сигнал, което го прави идеален за непрекъснато наблюдение на въртящи се машини. Свързани модели като 330102,330103, и 330104предлагат гъвкави конфигурации за различни промишлени нужди.
Проектирана да отговаря на строгите промишлени стандарти, системата 3300 XL гарантира пълно съответствие с изискванията на API 670 относно точност, линейност и термична стабилност. Модулната архитектура осигурява безпроблемна взаимозаменяемост между зондите, кабелите и сензорите без необходимост от повторна калибрация, което намалява сложността на поддръжката и подобрява експлоатационната ефективност.
Благодарение на подобрена механична издръжливост зондът включва издръжливи материали и напреднали технологии за свързване, за да издържа тежки условия на експлоатация. Съвместимостта му както със стандартни, така и с разширени температурни конфигурации гарантира надеждна работа в изискващи приложения като турбини, компресори и критично технологично оборудване.
Въпрос 1: Каква е основната функция на датчика 330101-00-08-05-02-05?
О1: Измерва вибрацията и положението на вала чрез безконтактна вихровотокова технология.
Въпрос 2: Този сонд е ли съвместим с други компоненти от серия 3300?
Отг. 2: Да, той е напълно взаимозаменяем с други компоненти от серията 3300 XL и съвместими не-XL компоненти.
Въпрос 3: В кои отрасли се използва този сондаж?
Отг. 3: Широко се използва в електроенергийния сектор, нефтения и газовия сектор, химическата промишленост и тежката индустрия.
Въпрос 4: Може ли сондажът да работи в среди с висока температура?
Отговор 4: Да, при използване на опцията за разширения температурен диапазон кабелите могат да издържат до 260 °C.
В5: Изисква ли системата повторна калибрация при замяна на компоненти?
Отговор 5: Не, модулният дизайн позволява замяна без необходимост от повторна калибрация, което опростява поддръжката.
| Номер | Описание |
|---|---|
| 141078-01 | Ръководство |
| 159484 | Спецификация на производителността – система за близост 3300 XL |
| 162735 | Спецификация на производителността – датчици 3300 XL ETR и удължителни кабели |
| 02120015 | Обемен полеви кабел, 1,0 мм² (18 AWG), трижилно екраниран кабел с дренажен жиц |
| 137491-AXX | Алуминиев държащ скоба за датчик с опции за монтиране чрез винтове |
| 137492-AXX | Алуминиев монтиран скоба за зондове с външна резба (3/8-24 или M10 x 1) |
| 27474-AXX | Фенолна монтирана скоба за зондове с външна резба за електрическа изолация |
| 138492-01 | Заместващ монтажен панелен подложка |
| 138493-01 | Заместващ монтажен DIN-подложка |
| 148722-01 | тестов щепсел 3300 XL за проверка на работата на сензори Proximitor |
| 04310310 | Винтове за монтиране на панел за сензори Proximitor (4 бр., 6-32 UNC) |
| 03200006 | Силиконова самозалепваща се лента за защита на конектори |
| 40113-02 | Комплект за защита на конектори с инструменти за монтаж |
| 136536-01 | Адаптер за защита на конектори за по-стари инструменти за монтаж |
| 40180-02 | Защитни капачки за конектори (10 двойки за зондове и кабели) |
| 03839410 | 75 Ω триаксиален мъжки защитен конектор |
| 03839420 | защита за триаксиален женски конектор 75 Ω |
| 04301007 | контролната гайка на пробника 3/8-24 с отвори за предпазна жица |
| 04301008 | Контргайка за зонд M10 x 1 с отвори за предпазна жица |
| 330153-01 | комплект за конектори 3300 XL с ClickLoc конектори |