Име на продукта: Вибрационен предавател
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | Вибрационен предавател |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 Вибрационен предавател |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | Вибрационен предавател |
| Номер на част | 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 |
| Измерения | 10×7,3×6 см |
| Тегло | 0.46kg |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Опция за пълен мащаб | 0–5 мил (0–125 μм, пикови-пикови) |
| Опция за дължина на системата | 5,0 метра / 7,0 метра |
| Възможности за монтиране | клипси за DIN релса 35 мм |
| Одобрения от агенциите | CSA класификация 2, ATEX зона 0, ATEX зона 2, одобрение от ABS за морски приложения |
| Обхват на работна температура: | -40°C до +85°C |
| Входяща мощност | 24 V DC (номинално) |
| Вибрационен предавател | 0–5 мил (0–125 µм) пикови стойности |
| Изход: | 4-20 mA |
| Време за реакция | < 2 секунди |
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 Вибрационен предавател е промишлен вибрационен мониторингов уред, предназначен за приложения в областта на защитата на машините. Той намира широко приложение при въртящи се машини като помпи, електродвигатели, вентилатори и компресори. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 приема вибрационен вход и го преобразува в пропорционален изходен сигнал 4–20 mA, което позволява реалновременен мониторинг и интеграция с системи за управление за надеждна защита на оборудването.
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 поддържа пълен обхват на измерване от 0–5 мил (0–125 μm pp) с изходен сигнал 4–20 mA, пропорционален на нивата на вибрация. Работи при номинално захранване 24 V DC и осигурява бързо време на отклик – по-малко от 2 секунди. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 поддържа опции за дължина на системата 5,0 м и 7,0 м и използва монтажна конструкция за DIN-релса с ширина 35 мм за лесна инсталация. Има сертификации CSA Division 2, ATEX Zone 0/2 и одобрения от ABS за морски приложения, което гарантира безопасна експлоатация в опасни среди.
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 осигурява точен и бърз мониторинг на вибрациите, което помага за ранното откриване на механични проблеми като дисбаланс или несъосоставеност. Компактната конструкция за монтаж на DIN-рейка улеснява инсталирането и спестява място в таблото. Изходният сигнал 4–20 mA осигурява лесна интеграция с ПЛК и системи за управление без допълнително условие на сигнала. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 също е изключително надежден в сурови промишлени среди благодарение на здравата си конструкция и международните сертификати за безопасност.
Тръбите BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД.: 165335-01 е проектиран за изискващи промишлени и океански среди. Той работи надеждно в температурен диапазон от -40 °C до +85 °C, което го прави подходящ както за горещи, така и за студени условия. Благодарение на одобренията CSA Division 2, ATEX Zone 0/2 и ABS за морска употреба, BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 може да се използва безопасно в опасни зони, обекти за добив и преработка на нефт и газ, както и в морски приложения, където безопасността и стабилността са от критично значение.
В1: Какъв е методът за монтиране на вибрационния предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01?
О: Вибрационният предавател 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 е предназначен за монтиране на DIN релса с ширина 35 мм, което осигурява бърза и сигурна инсталация вътре в контролни панели.
В2: Каква е разликата между опциите за дължина на системата от 5 м и 7 м за модела 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01?
О: Моделът 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 предлага опции за дължина на системата от 5 м и 7 м, за да се осигури гъвкавост при избора на разстоянието между сензора и предавателя.
В3: Какво означава обхватът 0–5 mils pp за вибрационния предавател 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01?
О: Обхватът 0–5 mils (пикови стойности) определя диапазона за измерване на вибрацията и позволява на вибрационния предавател BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 да следи точно ниско ниво на вибрация в малки и средни въртящи се машини.
В4: По какъв начин 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 предава данните за вибрация?
A: Модел 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 преобразува вибрационните сигнали в пропорционален аналогов изход 4–20 mA за директно използване в системи за управление и мониторинг.
В5: Може ли модел 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 да работи в океански или морски среди?
A: Да, модел 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 е сертифициран с морско одобрение от ABS, което го прави подходящ за океански и морски приложения.
| Ханиуел | Бентли Невада | Уестингхаус |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |