Бүтээгдэхүүний нэр: Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 990-05-XX-01-00 ЗАС.: 165335-01
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 990-05-XX-01-00 ЗАС.: 165335-01 |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 Хөдөлгөөний датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 990-05-XX-01-00 ЗАС.: 165335-01 |
| Хэмжээсүүд | 10x7.3x6 см |
| Жин | 0.46KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Бүтнэд тооцох сонголт | 0-5 mils pp (0-125 μm pp) |
| Системийн уртны сонголт | 5.0 метр / 7.0 метр |
| Суурьлуулалтын сонголт | 35 мм DIN рельс бэхэлгээ |
| Байгууллагын зөвшөөрөл | CSA Дивизион 2, ATEX Бүс 0, ATEX Бүс 2, ABS далайн зөвшөөрөл |
| Ажиллах температурын хүрээ: | -40°C тэй +85°C |
| Дэвшилт хүч | 24 В тогтмол гүйдэл (номинал) |
| Хөдөлгөөн хүчдэл дамжуулагч | 0–5 мил (0–125 мкм) оройн оройн хоорондын утга |
| Гаралт: | 4–20 мА |
| Хариу өгөх хугацаа | 2 секундээс бага |
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 Хөдөлгөөний датчик энэ нь машин хамгаалах үйлдвэрлэлийн хөдөлгөөний хяналтын төхөөрөмж юм. Түүнийг насос, хөдөлгүүр, салхин шүүрүүр, шахуурга зэрэг эргэдэг төхөөрөмжүүдэд өргөн ашигладаг. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 хөдөлгөөний оролтыг хүлээн аваад түүнийг пропорциональ 4–20 мА гаралт сигналд хувиргаж, бодит цагт хяналт хийх болон төхөөрөмжийн хамгаалах үүрэг гүйцэтгэхүүдийн хяналт системтүүдтэй интеграцлахыг хангаж.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 бүтнэд хэмжих хүрээ 0–5 мил pp (0–125 мкм pp)-ийн хувьд 4–20 мА гаралт сигналыг дэмжинэ, түүн дээр хөдөлгөөний түвшин шууд пропорциональ бөөрнө. Түүнд номиналь 24 В тогтмол гүйдэл хүчдэл хэрэглэдэг, ажиллах хугацаа 2 секундээс бага. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 нь системийн урт 5,0 м ба 7,0 м-ийн сонголтыг дэмжинэ, суурьлуулалт 35 мм DIN рэйл загварын дагуу хялбархан суурьлуулаж болно. Түүн дээр CSA Division 2, ATEX Zone 0/2 ба ABS далайн баталгаажуулалт бүхлэд баталгаажуулж, аюултай орчинд аюулгүй ажиллахыг хангана.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 дүрсдэл нь нарийвчлан, хурдан хяналт тавих, тэнцвэргүй байдал, буруу байрлал зэрэг механик асуудлыг эрт илрүүлэхэд тусалдаг. Дорнод ДИН-д төмөр замын цогц загвар нь суурилуулах ажлыг хялбар болгож, панелийн байр зай хэмнэдэг. 420 мА гарц нь нэмэлт дохиолуургүйгээр PLC болон удирдлагын системд хялбар интеграцийг хангадаг. BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 нь хатуу үйлдвэрийн орчинд ч өндөр найдвартай байдаг.
Түүн BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 МОД:165335-01 хүчиндсэн аж үйлдвэр, далайн орчинд зориулагдсан. -40°C-ээс +85°C хүртэлх температурны хүрээнд найдвартай ажилладаг тул халуун болон хүйтэн нөхцөлд тохиромжтой. CSA 2 анги, ATEX 0/2 бүс, ABS далайн зөвшөөрөлтэй БЕНТЛИ НЕВАДА 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 нь аюултай бүс, газрын тос, хий үйлдвэрлэл, аюулгүй байдал, тогтвортой байдал чухал ач холбогдолтой далайн хэрэглээний аюулгүй ашиглаж
Асуулт 1: BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 Хөдөлгөөн хүчдэл үүсгүүр (вибраци) яаж суурилуулается?
Хариулт: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 Хөдөлгөөн хүчдэл үүсгүүр (вибраци) 35 мм-ийн DIN шинк (рейл)-д суурилуулахын тулд зохиомжлогдсон бөгөөд хялбар, хүчтэй суурилуулалт хангагдмуйн тулд удирдлагын самбарын дотор тавигдмуйн тулд зохиомжлогдсон.
Асуулт 2: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 хувилбарт 5 м ба 7 м системийн урт сонголтуудын ялгаа юу вэ?
Хариулт: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 хувилбарт сенсорын хоорондын зайг тохируулахын тулд 5 м ба 7 м системийн урт сонголтууд үүрдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдүүлдү......
Асуулт 3: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 Хөдөлгөөн хүчдэл үүсгүүр (вибраци)-д 0–5 мил пик-пик (pp) хүрээний ач холбогдол юу вэ?
Хариулт: 0–5 мил пик-пик (pp) хүрээ нь хөдөлгөөн хэмжилтийн таван хүрээг тодорхойлмуйн тулд зохиомжлогдсон бөгөөд BENTLY NEVADA 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 хувилбар нь жижиг ба дунд хэмжээний эргэлдүүр төхөөрөмжүүдийн доод түвшний хөдөлгөөнийг нарийн хяналтанд держмуйн тулд зохиомжлогдсон.
Асуулт 4: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 хувилбар хөдөлгөөн мэдээллийг яаж дамжуулмуйн?
Х: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 нь хөдөлгөөний сигналыг шууд удирдлагын ба хяналтын системд ашиглахын тулд пропорциональ 4–20 мА аналог гаралт болгож хувиргадаг.
А5: 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 нь далайн бүс, тэнгисийн орчинд ажиллах чадвартай юу?
Х: Тийм, 990-05-XX-01-00 MOD:165335-01 нь ABS далайн бүсийн баталгаажуулалттай бөгөөд далайн бүс, тэнгисийн хэрэглээд тохиромжтой.
| Honeywell | Bently Nevada | Westinghouse |
| 8C-PAIH52 51307070-175 | 330103-00-05-20-02-CN | 1C31116G02 |
| 51199932-200 51199932-200-RP | 330103-05-15-05-02-00 | 5X00109G01 |
| 8C-IP0101 51454362-175 | 10026-02-12-05-02 | 5X00226G01 |
| 51402573-100 | 10030-05-30-05-02 | 5X00273G01 |
| SC-UCMX01 51307195-175 | 330103-12-25-10-01-00 | 5X00489G01 |
| FC-QPP-0001 V1.3 | 330103-12-25-10-02-00 | 5X00105G14 |
| MC-TDID52 51304441-275 | 330104-12-20-10-01-00 | 3A99190G01 |
| DC-TPOX01 51307770-176 | 330194-17-25-15-00 | 7379A21G02 |
| CC-TAIX61 51307077-175 | 330104-06-14-50-02-00 | 7379A21G01 |
| FC-PSUNI2424 SPS6061-LF | 330105-02-12-15-12-CN | 7379A31G04 |
| 51303940-200 | 330854-080-25-00 | 5X00594G01 |
| 05704-A-0135 | 330101-00-19-10-02-00 | 3A99132G02 |
| 51303976-400 | 330104-10-18-10-01-00 | 3A99132G01 |
| FS-CPCHAS-0003 | 330104-00-20-10-02-00 | 7380A36G01 |
| CC-PDOD51 51454408-175 | 3300/45 | 1C31142G01 |
| DC-TDIL01 51307780-176 | 330104-04-10-05-01-CN | 3A99266G01 |
| 8C-PCNT01 51454363-175 | 330104-10-20-05-02-00 | 1C31233G04 |
| CC-TDOR01 51308376-175 | 330905-00-07-10-02-00 | 1X00188H01 |
| DC-TUIO31 51307772-176 | 330104-15-23-50-02-00 | 5X00357G04 |
| CC-SCMB02 51199942-300 | 330910-10-22-10-01-CN | 1C31222G01 5A26458G05 |