Název výrobku: Propojovací kabel
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 16925-12
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | Propojovací kabel |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 16925-12 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej |
|
|
|
Jim Pei |
The Propojovací kabel Bently Nevada 16925-12 je to průmyslový propojovací kabel navržený pro spolehlivý přenos signálů mezi monitorovacími zařízeními a řídicími systémy. Má stíněnou vícežilovou konstrukci se třemi zkroucenými dvojicemi (6 vodičů) a průřezem vodičů 22 AWG (0,5 mm²), což zajišťuje stabilní elektrický výkon a vysokou odolnost proti elektromagnetickému rušení. Kabel je na jednom konci zakončen 3-bodovým zásuvkovým konektorem a na druhém konci svorkovými kabelovými nátyčkami, čímž je vhodný jak pro zásuvné připojení, tak pro pevné zapojení v řídicích skříních nebo zařízeních.
| Název produktu | Propojovací kabel Bently Nevada 16925-12 |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | Propojovací kabel |
| Část číslo | 16925-12 |
| Rozměry | 26x24x3 cm |
| Hmotnost | 0,15KG |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Dirigenti | tři zkroucené dvojice (6 vodičů) |
| Průměr vodiče | zamotaný měděný vodič 24 AWG |
| Obranná vrstva | Dvouvrstvá, jednotlivá fólie na pár, celkový lakový měděný plášť (95 % krytí) |
| Impedance | 100 Ω ±10 % (1 kHz) |
| Kapacita | ≤30 pF/ft (mezi páry) |
| Maximální napětí | 300 V střídavého nebo stejnosměrného proudu (trvalé zatížení) |
| Odpor | ≤25 Ω/1000 ft (na vodič) |
| Připojení na jednom konci | 3-dírková zásuvka |
| Připojení na druhém konci | Terminálová lůžka |
| Minimální délka | 2,0 ft (0,6 m) |
| Maximální délka | 99 ft (30 m) |
opletené měděné vodiče o průřezu 22 AWG (0,5 mm²) pro stabilní přenos signálu
tři zkroucené páry (šest vodičů) pro komunikaci s více signály
Dvouvrstvé stínění s individuální fólií na každý pár a 95% stínění z cínované měděné síťoviny
Impedance 100 Ω ±10 % (při 1 kHz) pro konzistenci signálu
Nízká kapacita: ≤30 pF/stopa (mezi jednotlivými páry) pro snížení zkreslení signálu
Maximální napětí (300 V střídavého nebo stejnosměrného proudu) pro nepřetržitý provoz
Nízký odpor: ≤25 Ω/1000 stopa na každý vodič
Rozsah flexibilních délek instalace od 0,6 m (2 stop) do 30 m (99 stop)
zásuvka se třemi hroty pro rychlé připojení a kabelové svorky pro pevné zapojení
Navrženo pro průmyslová prostředí vyžadující spolehlivé a stabilní kabelování
The Propojovací kabel Bently Nevada 16925-12 je navrženo pro použití v průmyslových prostředích, kde je vyžadováno stabilní přenos signálů a vysoká odolnost proti rušení. Jeho stíněná konstrukce zajišťuje spolehlivý provoz v elektricky rušivých prostředích, jako jsou řídicí místnosti, strojní skříně a průmyslové závody. Je vhodné pro pevné vedení v řídicích skříních i pro flexibilní vedení při instalaci zařízení a podporuje nepřetržitý provoz v aplikacích výroby elektrické energie, ropného a plynárenského průmyslu a těžkého průmyslu.