Όνομα Προϊόντος: 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-08-13-10-12-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Εμπορικοί Όροι
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
Όροι Πληρωμής |
T/T |
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακοί αισθητήρες Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Proximity |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330905-08-13-10-12-05 |
| Βάρος | 0.08 kg |
| Εκτιμώμενες διαστάσεις αποστολής | 1.8x1.6x114cm |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 08 = 80 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 13 = 130 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (39 ίντσες) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | 12 = Μικροσκοπικός συναξονικός συνδετήρας ClickLoc, καλώδιο FluidLoc |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | 05 = Πολλαπλές εγκρίσεις |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Μέγιστο υψόμετρο | 2000 μ |
| Χορήγηση ενέργειας | -24 Vdc |
| Φορτίο | 10 kΩ |
Βιομηχανικός αισθητήρας πλησιάζοντος
Προβολέας παρακολούθησης δονήσεων
Αισθητήρας δονήσεων άξονα
Αισθητήρας Αξονικής Θέσης
Αισθητήρας σήματος Keyphasor
Διαδικασία Ελέγχου Συμπιεστή
Αισθητήρας Εδράνου με Υγρό Φιλμ
Προβολή με Σπείρωμα M10X1
Απροστάτευτη Αισθητήρας Πλησιότητας
Μέτρηση Ακτινικού Δονητικού Πλάτους
Αισθητήρας Προστασίας Μηχανημάτων
Παρακολούθηση Περιστρεφόμενου Εξοπλισμού
Αισθητήρας Παρακολούθησης Κατάστασης
Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης
Μετατροπέας Πλησιότητας Bently Nevada
Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας
Λύση Παρακολούθησης Συμπιεστή
Ο Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Προβολή είναι ένας υψηλής ακρίβειας μετατροπέας πλησιότητας σχεδιασμένος για την παρακολούθηση της δόνησης και της θέσης σε μηχανήματα με έδρανα με υγρό φιλμ και συμπιεστές διαδικασίας. Με σπείρωμα M10X1 και απροστάτευτη κατασκευή, είναι ιδανικός για εγκαταστάσεις σε περιορισμένους χώρους, διατηρώντας παράλληλα τη συμβατότητα με τα υφιστάμενα συστήματα 3300 RAM. Η προβολή προσφέρει εξαιρετική αντίσταση σε χημικές ουσίες, ανώτερη απόδοση σε πλευρική προβολή και αξιόπιστη μετάδοση σήματος μέσω του μικροσκοπικού κοαξικού συνδέσμου ClickLoc με καλώδιο FluidLoc. Βαθμονομημένη εργοστασιακά για ακριβείς μετρήσεις, η συσκευή υποστηρίζει εφαρμογές παρακολούθησης ακτινικής δόνησης, αξονικής θέσης, αναφοράς φάσης και παρακολούθησης ταχύτητας σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Συνοψίζοντας, το αισθητήριο πλησιότητας 330905-08-13-10-12-05 είναι μια συμπαγής, αξιόπιστη και υψηλής απόδοσης λύση, σχεδιασμένη για ακριβή παρακολούθηση μηχανημάτων και μακροχρόνια λειτουργία σε απαιτητικές βιομηχανικές συνθήκες.
ο αισθητήριο 330905-08-13-10-12-05 προσφέρει ολοκληρωμένες λειτουργίες παρακολούθησης δονήσεων, θέσης και ταχύτητας για τη βελτίωση της αξιοπιστίας των μηχανημάτων, της λειτουργικής ασφάλειας και της αποδοτικότητας της προληπτικής συντήρησης.
η προβολή 3300 NSv συνδυάζει συμπαγή σχεδιασμό, αντοχή, ασφαλή σύνδεση και υψηλή αντίσταση στο περιβάλλον, προσφέροντας σταθερή και ακριβή απόδοση σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Ο Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Προβολή χρησιμοποιείται ευρέως σε μηχανήματα με υδροδυναμικά έδρανα, κεντροφύγους αεροσυμπιεστές, συμπιεστές ψύξης και συμπιεστές διεργασιών αερίων για ακριβή παρακολούθηση της δόνησης και της θέσης. Είναι κατάλληλο για συστήματα προστασίας βιομηχανικών περιστρεφόμενων μηχανημάτων, συμπεριλαμβανομένων των τουρμπομηχανών, των κινητήρων και των μονάδων συμπιεστών στις βιομηχανίες πετρελαίου & αερίου, παραγωγής ενέργειας, πετροχημικής και κατασκευής. Με το συμπαγές του σχέδιο με σπείρωμα M10X1, την ενισχυμένη αντοχή σε χημικές ουσίες και την αξιόπιστη απόδοση σε περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας, το προβοσκίδιο είναι ιδανικό για εφαρμογές παρακολούθησης της κατάστασης, προληπτικής συντήρησης, ανάλυσης δόνησης του άξονα, μέτρησης αξονικής θέσης, ανίχνευσης ταχύτητας και αναφοράς φάσης σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.