Magaca Alaabta: qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-08-13-10-12-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Shuruudaha Biyoolka
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Qorsho Qorsho Ugu Dambaynta Ah |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| ISIMKA QOOR | 330905-08-13-10-12-05 |
| Miisaanka | 0.08 kg |
| Kuwa ugu yar ee ku saabsan dhaqanka | 1.8x1.6x114cm |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 08 = 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 13 = 130 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 10 = 1.0 mitir (39 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | 12 = Kooniksiyal kaabalka kaalaynka ah ee Miniature, Kaabalka FluidLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | 05 = Ilaalayaasha Badbaadinta Kaalaynka |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Jirka ugu sareysa | 2000 m |
| Koronto | -24 Vdc |
| Rar | 10 kΩ |
Sensor-ka proximity iyo qoyska
Ilaalayaasha Khaasidka
Sinsor-ka Qoortanka Gacmaha
Qorshaha Goobta Midig
Sinsor-ka Iskudhafka Keyphasor
Sinsor-ka Komprisaar-ka Xasilloonka
Sinsor-ka Qoortanka Eegta Dhiigga
Sinsor-ka M10X1 ee Xagga Qoortanka
Sinsor-ka Qoortanka Laga Helin Qoortanka
Cabirka gariirka radialka
Qorshaha Qorshaha Macaamiilka
Xisbiyaha Eeleya Maashinka La Joogo
Qorshaha Raadinta Xaaladka
Sensarka Istaarinta Gacmaha
Bently Nevada Qorshaha Dhexdooda
Qorshaha Dhexdooda ee Xagga Celiyaha
Furaha Raadinta Kumpresarka
Waxaa Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Qorshaha waa qorshaha dhexdooda ee xagga celiyaha oo leh qiyaasta sare ee dhexdooda iyo xagga dhinaca, lagu isticmaalo waxyaabaha oo la jiro dhinaca kala duwan ee ku jira macaamiilka oo la fahmo in ay la jiro dhinaca kala duwan ee ku jira kumpresarka. Wuxuu leeyahay xagga M10X1 ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan, taasoo leh xaqiiqda in uu noqdo mid ka badan oo la isticmaalo dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan, markaas oo la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan. Qorshaha wuxuu leeyahay qiyaasta sare ee kemikalka, qiyaasta sare ee dhinaca kala duwan, iyo qiyaasta sare ee sinyalada ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala duwan ee la jiro dhinaca kala......
Kuwa badan, 330905-08-13-10-12-05 waa qorsho la xidhiidha karaa, oo ku jira si cad ah, iyo qorsho la xidhiidha karaa oo leh awood dheer ee ku xidhiidha karaa, oo la sameeyay inuu ku xidhiidho qalabka si cad ah, iyo inuu noqdo dhammaan waqtiga ugu dheer ee ku xidhiidha karaa dhinaca xadgudubka qalabka.
waxaa qorsho 330905-08-13-10-12-05 ugu bixi furan oo leh xidhiidhka vibration, goobta, iyo xidhiidhka guriga, si ay ugu yaraan awoodda qalabka, awoodda amniga gaarka ah, iyo awoodda ugu yar ee ku xidhiidha karaa ka hor ama ugu yar ee ku xidhiidha karaa.
quruxda 3300 NSv wuxuu ku jira dhisidda yaryar, dhaqanka, xidhiidhka guul darro, iyo dhaqanka ugu yar ee aad ugu yar si loo helo shaqo wanaagsan iyo qiyaas sax ah kuwa shaqooyinka industriyada kuwa ugu waaweyn.
Waxaa Bently Nevada 330905-08-13-10-12-05 3300 NSv Qorshaha wuxuu la isticmaalo badan oo leh mashinada ku yaal qorshaha oo ka dhacaya siyabka, kumpresarada hawada ee ku yaal qaybta, kumpresarada oo ku yaal bararka, iyo kumpresarada gas-ka oo ku yaal qaybta si loo hubiyo xagga iyo xagga dhexe ee ku yaal qaybta. Wuxuu caawinaa nidaamka ugu jecel ee loo isticmaalo si loo xoojiyo mashinada oo ku yaal qaybta, taasoo leh turbaan, moolad, iyo kumpresarada ee ku yaal qaybta oo ku yaal qaybta oil & gas, ujeedinta karruurka, petrochemical, iyo qaybta ujeedinta. Marka la eego foomka M10X1 ee ku yaal qaybta, xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la isticmaalo si loo xoojiyo xagga, iyo xagga la ......