Allen Bradley 2711P-T12C6D2 Scáthán Táctil
Ainm Táirge: Scáileán Tactile
Ainm Branda: Ailean Bradley
Cód Samhail: 2711P-T12C6D2
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Feidhmeanna
  • Sonraíochtaí
  • Buntáin
  • Táirgí Molta
Sonraí Tapa
Ainmneacha Eile:
Scáthán Táctil HMI Allen-Bradley 2711P-T12C6D2, Cuirbhleach Oibre PanelView Plus 6 12”, Taispeántas Indiústrúil Rockwell Automation
Funtion príomh:
Paraméadar Príomha:
Cur síos
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú 1 píosa
Prís Teagmháil le Winnie
Sonraí an phacáiste Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am soláthar 3–7 lá
Téarmaí Íocaíochta T/T
Modh Postála DHL / FedEx / UPS / TNT
Cumas Soláthair Ar stoc
Téigh i dteagmháil linn
Sales: Ríomhphost: WhatsApp:
Stella [email protected] +86 18159889985
Feidhmeanna
Mianaithe agus Rialú aonuaireachta i ndiaga
Comhéadan HMI líne monaraithe
Bord oibriúcháin PLC do rialú an phróisis
Comhéadan do phlanda cumhachta agus córas fuinnimh
Bordanna rialú do phlanda ola, gáis agus ceimiceála
Faireachán planda uisce agus uisce caillte
Taispeáint fhíor-am ar shonraí agus bainistíocht allarm
Sonraíochtaí
Paramadar Sonraí
Uimhir Modhún 2711P-T12C6D2
Déantóir Allen-Bradley (Rockwell Automation)
Méid taispeántais scáthán teagmhála dathanna 12 orlach
Rún 1024 x 768 piocail
Protacail Cumarsáide Ethernet/IP, DF1, Sreangach
Teocht Oibriúcháin 0 go 50 °C
Teocht stórála -20 go 70 °C
Fuaróir Cumhachta 24V DC
Leagáil Ar an mbord / Ar an mbhalla
TEISTIÚINTHE CE, UL, cUL
Buntáin
HMI ardghníomhachta 12” do fheidhmiú aonadóireachta i ndiaga
Comhéadan scáileáin agus éilimh le haghaidh smacht intuítíoch ar oibrí
Comhoiriúnach le PLCanna Allen-Bradley agus córas aonadóireachta
Tógáil láidir chun oibriú oiriúnach i dtimpeallachtaí caorach
Tacaíonn sé le iliomad prótacail cumarsáide chun comhtháthú soléir
Féadfaidh sé éifeachtúlacht an oibrí agus radharc ar an bpróiseas a fheabhsú
Réiteach creidmheasa le haghaidh tionscadail tháirgealaíochta, próiseála agus indiastriúla
Clib
Allen-Bradley 2711P-T12C6D2
PanelView Plus 6 HMI
12" Scáthán Teagmhála Indiastriúil