Ainm Táirge: tiontaitheoir Gairdineachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-24-50-02-00
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | tiontaitheoir Gairdineachta 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-24-50-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Transducer is é seo córas tomhais ardghníomhach deartha chun monatóireacht thábhachtach gan teagmháil a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh i meaisíní rotharacha in ionad déanta. Forbraíodh é ag Bently Nevada, agus is cuid de an tsraith 3300 XL leathan úsáidte é. Soláthraíonn sé tomhas cruinn bunaithe ar ghráin ghaoithe i dtaobh spriocanna conducta. Tugann an córas aschur voltáiste a bheidh comhréir leis an mbaint idir an t-ionsúchán agus an radharc, ag ligean do thomhas cruinn ar shuíomh stáiseanach an róda agus ar ghníomhaíocht choscadh dinimiciúil. Tá sé deartha do fheidhmíochtaí dúnta mar shampla turbsíní, comhphrionnairí, puipí, agus meaisíní eile le bearraí le scrogha leithscála, áit a bhfuil monatóireacht leanúnach na stáide ríthábhachtach.
Tomhas neamh-thagannach an chrochta
An 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Ionsúchán Ghlacach tugann sé aschur voltáiste a bheidh comhréir leis an mbaint idir an t-ionsúchán agus an radharc conducta, ag ligean do mhothú choscadh cruinn gan teagmháil.
Monatóireacht suíomh an róda
Soláthraíonn sé tomhas cruinn ar shuíomh stáiseanach do mheaisíní le bearraí le scrogha leithscála, ag tacú le cothromú agus le haisiú na stáide.
Tosaíocht agus comharthaí Keyphasor
Tacaíonn sé le tomhas Keyphasor agus luas le haghaidh am, sioncronaithe agus anailís rothaíochta.
Cumais tomhas dínamach agus státaigh
Measann sé an luaidhe (dinimiciúil) agus an seasamh (stáitíoch) don mháistir le haghaidh monatóireachta cuimsitheach ar an meaisín.
Comhtháthú córais seasmhach
Oibríonn sé le braiteoir agus scrúdóirí 3300 XL Proximitor, ag cinntiú aschur comhartha iontaofa, folláine teochta leathan, agus comhoiriúnacht le cumraíochtaí monatóireachta tionsclaíocha.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Transducer |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | tiontaitheoir Gairdineachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-24-50-02-00 |
| Tomhas | 30x22x4cm |
| Meáchan | 0.64kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Cumhacht | -17.5 Vdc go -26 Vdc nuair a shuiteáiltear le córas nach n-éilíonn tine |
| uasmhéid | 12 mA |
| Tomhaltas cumhachta le bacainní | -23 Vdc go -26 Vdc |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú san fhorghabhalt voltas in aghaidh gach volt athraithe sa bholtas ionchuir. |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Rannchuimsiú Caighdeánach | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cable raon teochta leathnaithe | -52°C go +260°C (-62°F go +500°F) |
An 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Ionsúchán Ghlacach déanann sé voltas a eisiamh atá comhréireach leis an gconair idir ceann an bhfiosrúcháin agus an dromchla iompair, rud a chuireann ar chumas tomhas cruinn gan teagmháil a dhéanamh ar an luaiteoir agus ar an suíomh.
Tacaíonn sé le crith dinimiciúil, seasamh stáitíoch, tagartha Keyphasor, agus monatóireacht luas do mheaisín rothlaithe.
Úsáidtear braiteoir 3300 XL Proximitor le dearadh feabhsaithe le haghaidh solúbthacht suiteála DIN-rail nó painéil.
Oibríonn sé le soláthar cumhachta -17.5 Vdc go -26 Vdc agus íseal íogaireacht soláthair (< 2 mV / V), ag cinntiú aschur comhartha seasmhach.
Cumas teochta leathan ó -52°C go +177°C (scrúdaitheoir) agus suas le +260°C (caibléad) le haghaidh timpeallachtaí crua.
Tá an t-athrú seo ina leith ag baint le próiseas an-chasta.
C1: Cad é an príomhúsáid a bhaintear as an t-athshocraíocht 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm?
A: An athshocraíocht 330104-00-24-50-02-00 úsáidtear é go príomha chun tomhas a dhéanamh ar choscadh, suíomh na ciorcail, luas agus tomhas Keyphasor i miasanna rothartha le fhuil-chuacháin, mar shampla tuirbíní, comhghlútaí agus puipí.
C2: Conas a thiomhaíonn an t-athshocraíocht 330104-00-24-50-02-00 3300 XL tomhas athshocraíochta?
Freagra: An t-athshocraíocht 3300 XL 8 mm 330104-00-24-50-02-00a gheobhaidh tarraingt voltáiste a bhrathann ar an mbealach idir an sprioc agus an dromchla chomhtháite, ag ligean do thomhas cruinn státaigh agus dinimiciúil a dhéanamh.
C3: Cad a dhéanann an t-athshocraíocht 330104-00-24-50-02-00 ina oibriú seasmhach?
Freagra: Tá an córas le sensitiúlacht íseal don soláthar, frithsheasmhacht 50 Ω a bhrathann ar an n-áschur, agus comhpháirteanna a bhfuil an t-ainm air ag an bhfabhrac, ag cinntiú feidhmiú sínithe reliabta i dtimpeallachtaí indiastriúla don 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Ionsúchán Ghlacach .
C4: Cár féidir an t-athshocraíocht 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm a úsáid?
A: An 330104-00-24-50-02-00 is féidir a úsáid i gcóras cosanta meaisíní atá comhoiriúnach le hAPI 670, agus is minic a úsáidtear é i gcur chuige leictreachais, ola agus gás, agus i bhfeithicil próiseas indiústrúil.
An BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Transducer tá sé iomlán comhoiriúnach le córas an 3300 XL 8 mm próib agus cábla leathnaithe mar chuid de chainnín trandúisir mheaithe. Oibríonn sé freisin le próib 5 mm agus 8 mm den tsraith 3300 trí dheisigh ionchuir an Proximitor Sensor, ag cinnti cumraíocht shisteam soléir. Is féidir an córas a athsholáthar go héasca agus tá sé comhoiriúnach ar ais le hinsean-equipméid na sraithe 3300, ag ligean do nuashonruithe a dhéanamh gan athruithe móra. I dtéarmaí idir-oibreachtachta, cuireann sé le chéile go héasca le córais rialú PLC agus DCS trí shioláin ionsaithe indiústrúla caighdeánacha, agus úsáidtear é go forleathan i gcóras cosanta meaisíní atá comhoiriúnach le hAPI 670 do thurbiní, comhphrósóirí, agus pumpaí.