Nomen producti: 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-24-50-02-00
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-24-50-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis est systema mensurationis altissimae performationis ad praecisam supervisionem sine contactu vibrationum et positionis in machinis rotativis industrialibus. Ab Bently Nevada elaboratum, ad seriem 3300 XL latissime usitatam pertinet et fidam mensurationem ex correntibus vorticosis in obiectis conductivis praebet. Systema voltam pro ratione distantiæ inter apicem probæ et superficiem obiecti emittit, quod accuratam supervisionem tam positionis staticæ axis quam behavioris dynamicorum vibrationum permittit. Ad applicationes arduas, ut turbinum, compressorum, pumparum, et aliarum machinarum cum cuneis pellicularum fluidarum, ubi supervisio continua status essentialis est, fabricatum est.
Mensura vibrationis sine contactu
The 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis voltam pro ratione interstitii inter apicem probæ et superficiem conductivam emittit, quod supervisionem vibrationum accuratam sine contactu permittit.
Supervisio Positionis Axis
Praebet praecisam mensurationem positionis staticæ pro machinis cum cuneis pellicularum fluidarum, quod ad iustam positionem et aestimationem status subvenit.
Signa Velocitatis et Keyphasor
Supportat mensuram Keyphasor et velocitatis ad tempus, synchronisationem et analysin rotationis.
Facultas mensurae dynamicae et staticae
Mensurat tam vibrationes (dynamicas) quam positionem axis (staticam) ad integram machinarum supervisionem.
Stabilis systematis integratio
Operatur cum sensoribus et probis 3300 XL Proximitor, quae certificant fidam signi emissionem, latam tolerantiam temperaturarum et compatibilitatem cum industrialibus configurationibus montandi.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-00-24-50-02-00 |
| Dimensiones | 30×22×4 cm |
| Pondus | 0.64kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Potentia | −17,5 Vcc ad −26 Vcc, cum circuitu nonincendivo installato |
| massimo | 12 mA |
| Consumptio electrica cum barrières | −23 Vcc ad −26 Vcc |
| Sensibilitas Alimentationis | Minus quam 2 mV mutationis in tensione exitus per volt mutationem in tensione introitu |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Proba normalis | -52°C ad +177°C (-62°F ad +350°F) |
| Cavea ad latiorem temperaturarum ambitum | -52°C ad +260°C (-62°F ad +500°F) |
The 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis emittit voltam proportionalem distantiae inter apicem probae et superficiem conductricem, quod permittit accuratam mensuram sine contactu tam vibrationum quam positionis axis.
Subsidit vibrationem dynamicam, positionem staticam, referentiam Keyphasor et supervisionem velocitatis pro machinis rotativis.
Utitur sensore 3300 XL Proximitor cum designo emendato pro flexibilitate montandi in raeda DIN aut in tabula.
Operatur cum alimentatione electrica a −17,5 Vcc usque ad −26 Vcc et cum parva sensibilitate ad variationes alimentationis (<2 mV/V), quae stabilem emissionem signi confirmat.
Lata facultas operandi per temperaturas a −52°C usque ad +177°C (proba) et usque ad +260°C (cavea) pro condicionibus asperis.
Alta fiducia cum resistentia output 50 Ω pro transmissione signi constante.
Q1: Quae est principalis applicatio transductoris proximitatis 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm?
A: transductor proximitatis 330104-00-24-50-02-00 praecipue adhibetur ad mensuras vibrationis, positionis axis, velocitatis et Keyphasor in machinis rotativis cum laminis fluidis, ut turbinibus, compressoribus et pompis.
Q2: Quomodo transductor proximitatis 330104-00-24-50-02-00 3300 XL displacementem metitur?
A: Transductor proximitatis 3300 XL 8 mm 330104-00-24-50-02-00generat voltam output utriusque proportionalem distantiae inter apicem probae et superficiem conductricem, quae permittit accuratas mensuras staticas et dynamicas.
Q3: Quae res 330104-00-24-50-02-00 in operatione stabilem faciunt?
A: Systema sensibilitatem minimam ad suppetias praebet, stabilem resistentiam output 50 Ω, et componentes officinae coniunctos, quae certificant performatio signi fidae in ambientes industriales pro 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis .
Q4: Ubi transductor proximitatis 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm adhiberi potest?
A: 330104-00-24-50-02-00 adhiberi potest in systematibus protectionis machinarum conformibus API 670, late usitatis in generatione electricitatis, oleo et gas, ac apparatus processualibus industrialibus.
The BENTLY NEVADA 330104-00-24-50-02-00 3300 XL 8 mm Transductor Proximitatis plene compatibilis est cum systematibus 3300 XL 8 mm probae proximitatis et cavi extensionis ut pars catenae transductoris concordantis. Operat etiam cum probis seriei 3300 tam 5 mm quam 8 mm per conceptionem intrantis sensoris Proximitor, quae flexibilem systematis configurationem confirmat. Systema intercambiale est et retro compatibile cum prioribus instrumentis seriei 3300, quod faciles substitutiones sine magnis mutationibus permittit. Quod ad interoperationem attinet, integratur per se cum systematibus controlis PLC et DCS per signa industrialia exitialia normalia, et late adhibetur in systematibus protectionis machinarum conformibus API 670 pro turbinibus, compressoribus et pompis.