Ainm an Táirge:Córas Proximitor 3300 XL
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail:330104-19-25-10-11-05
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330104-19-25-10-11-05 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí |
|---|---|
| Sampla | 330104-19-25-10-11-05 |
| Cineál próba | súileán garphróifíochta 8 mm den tsraith 3300 XL |
| Snáithe | M10 x 1 méadrach |
| Fad gan chasadh | 190 mm |
| Méid an Cháis | 250 mm |
| Fad an Chórais Iomlán | 1.0 méadar |
| Cineál cábla | Cablach triaisteach FluidLoc |
| Cineál Conneachta | ClickLoc beag le cosainteoir |
| Materail | Cruachlámh (corp an shúileáin) |
| Meáchan (an bhrabhsa) | ~0.32 kg (tuairisceach) |
| Meáchan (an chóras) | ~0.5–0.7 kg (meán méid leagtha le chéile) |
| Táirge (Trastomhas) | barr 8 mm an phroib |
An 330104-19-25-10-11-05is cuid den teaghlaigh transduicear gairdheachta Bently Nevada 3300 XL 8 mm, a dhearbhaíodh do mheas ar choscadh agus ar shuíomh le hard-chruinneas i mbithchórais tionsclaíocha. Cuireann sé le chéile dearadh proib ionadúil dona chumhacht Dearadh proib M10 x 1 le coirnéil le teicneolaíocht shonraithe reoite iompraíochta dona chumhacht le haghaidh feidhmíochta shlán agus oiriúnach i ngnáchanna deacra.
Tá an comhdhéanamh seo comhoiriúnach le córais sensóirí 3300 XL Proximitor agus cuireann sé leis neart meicniúil a mhéadaíodh, teicneolaíocht cábla FluidLoc, agus nascóirí ClickLoc le sealadh cosanta. Cinntíonn sé trasnú sínialta staible do thomhas aonuaireachta agus tomhas choscadh dhinimiciúil i bhfoirithintí rothartha.
Úsáidtear go minic le modhail amhail 330103agus sraith bhrabhsáin 330104 , tá an réiteach seo leis an mbhrabhsáin comhoiriúnach le hAPI 670 agus cuireann sé tacaíocht láidir ar fheabhas i gcoinne athrú teochta, iontrála ola, agus stres meicniúil, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach go háirithe do fheidhmiú mionscrúdaithe cothrománach.
C1: Do ché acu is féidir an 330104-19-25-10-11-05 a úsáid?
F1: Úsáidtear é chun tonnghuth agus suíomh a mheas go cruinn ar thiomáintí rothartha i timpeallachtaí tionsclaíocha.
Ceist 2: An gcomhoiriúnach an bhréig seo le córais 3300 XL?
F2: Tá sé comhoiriúnach go hiomlán le córais shensair Bently Nevada 3300 XL Proximitor.
C3: I ndiaidh aon ghnóchtaí a úsáideann an sampla seo go minic?
F3: Úsáidtear é go forleathan i bplandáin cumhachta, i bhfocail phetrichimice, i mbáinseáin sáilé, agus i gcórais monaraithe.
C4: An dtacaíonn sé le teastas limistéar mianach?
A4: Tá sé ceadaithe faoi standairí slándála CSA, ATEX, agus IECEx le haghaidh úsáide in ionad aonair.
C5: Cén cineál cosaint sreangtha atá san áireamh?
A5: Úsáideann sé cosaint FluidLoc agus dearadh sreangtha armaithe chun caithníní a chosc agus an t-ionadú a fheabhsú i dtíortha doiléir.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 03839410 | cosainteoir ceangailteora triaxial 75Ω firinscneach le haghaidh ceangailte cábla leathnaithe, chun cosaint timpeallachta a sholáthar don bhrabhsa agus do chomhéadan an tséansóra Proximitor. |
| 03839420 | cosainteoir ceangailteora triaxial 75Ω baninscneach le haghaidh ceangailte an ghlaoithín bhrabhsa agus an chábla leathnaithe, deartha le haghaidh sealála timpeallachta agus cosaint an chórais. |
| 04301007 | bolttóg glasctha 3/8-24 le dhá bholl do thaoide slándála d’fhorghlacadh meicniúil shábháilte an bhrabhsa. |
| 04301008 | Bolttóg glasctha M10 x 1 le bullaí do thaoide slándála le haghaidh forghlacadh stádach an bhrabhsa agus glasctha in aghaidh an chrochaidh. |
| 330153-01 | bogsa ceangailte 3300 XL lena n-áirítear ceanglóirí ClickLoc fir agus mná, cásanna, toradh FEP, agus tape silicónach do chomhlachas an bhrainse agus an tsiánra. |
| 141078 | lámhleabhar suiteála an chóras trasduiceora aisteach 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm le treoir ar chur an chórais i bhfeidhm agus ar a chumraíocht. |
| 175751 | cás iolrach as stáinín teo 3300 XL (12”x12”x6”) a thacaíonn le go dtí 8 shensóir Proximitor DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, le tástáil do cheantar mianach. |
| 176467 | Cás cumpak as stáinín teo 3300 XL (12”x8”x6”) a thacaíonn le go dtí 4 shensóir Proximitor le ceangal ar phainéal nó ar DIN i gcórais tionsclaíocha. |
| 330181 | Cás mór as stáinín teo 3300 XL (13”x9.5”x7”) a thacaíonn le go dtí 8 shensóir DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, le ceadú ATEX agus ceadú Meiriceá Thuaidh. |
| 02120015 | Síolchábla fíor-ghaile, 1.0 mm² (18 AWG), trí-chóndaeach, cruaite agus scannánaithe le sreang díon do tharchur sinne i gcórais tionsclaíocha. |
| 138492-01 | Bunachar le ceangal ar phainéal in ionad a ghlacann le hionstrú nó leis an n-ullmhú ar chóras 3300 XL. |
| 138493-01 | Bunachar le ceangal ar DIN in ionad a dheanann cur isteach sláintiúil ar chórais shensóir Proximitor 3300 XL. |