Nomen Producti: Series 3300 XL Systematis Proximitatis
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus Modello: 330104-19-25-10-11-05
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
WhatsApp :+86 18159889985
Epistula Electronica :[email protected]
Nomen marcae: |
Bently Nevada |
Numerus exemplaris: |
330104-19-25-10-11-05 |
Terra Originis: |
USA |
Particularia impaquetandi: |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus solutionis: |
in stirpe |
Conditiones solutionis: |
T/T |
|
Praepositus Venalium: |
Stella |
|
Mitte epistulam electronicam: |
|
|
Contactus per Whatsapp: |
| Elementum | Detalii |
|---|---|
| Formam | 330104-19-25-10-11-05 |
| Genus probae | probatio proximitatis 3300 XL 8 mm (armata) |
| Filo | M10 × 1 metrica |
| Longitudo Non Filetata | 190 mm |
| Longitūdō Cāpsae | 250 mm |
| Longitudo Systematis Totius | 1.0 metrum |
| Genus cable | Cavea triaxialis FluidLoc |
| Typus coniunctionis | ClickLoc minuta cum protectore |
| Materia | Ferrum crassum (corpus probationis) |
| Pondus (proba) | ~0,32 kg (fere) |
| Pondus (Systematis) | ~0,5–0,7 kg (typicum compositum) |
| Dimensio (Diameter) | punctum probae 8 mm |
The 330104-19-25-10-11-05pars est familiae transductorum proximitatis Bently Nevada 3300 XL 8 mm, quae ad praecisam vibrationum et positionum observationem in machinis industrialibus confecta est. Hoc instrumentum integrat robustum Designum probae armatae M10 × 1 cum technologia sensus correntium vorticis provecta, ut praestet fidam operationem in condicionibus exigentibus.
Haec configuratio compatibilis est cum systematibus sensorum Proximitor 3300 XL et includit augmentatam fortitudinem mechanicam, technologiam cavi FluidLoc, et connectores ClickLoc cum obsignatione protectrice. Certificat stabilem transmissionem signi tam pro mensura displacementis staticae quam pro mensura vibrationis dynamicis in machinis rotantibus.
Frequenter utitur cum modulis ut 330103et probis seriei 330104 , haec transductoris solutio adiuvat conformitatem ad API 670 et offert firmam resistentiam ad variationem temperaturae, olei ingressum et stress mechanicum, id quod eam facit idealem ad applicationes monitoriae continuae status.
Q1: Ad quid usus est 330104-19-25-10-11-05?
A1: Ad exactam vibrationum et positionis supervisionem machinarum rotantium in industriis.
Q2: Hoc probatorium cum systematibus 3300 XL compatibile estne?
A2: Ita, plene compatibile est cum systematibus sensorum Bently Nevada 3300 XL Proximitor.
Q3: In quibus industrias hoc modello saepe utuntur?
A3: In plantis electricis, in fabricis petrochimicis, in fornacibus ferri, et in systematibus fabricandi late usurpatur.
Q4: An certificatio pro locis periculosis adhibetur?
A4: Ita, approbatur secundum normas securitatis CSA, ATEX, et IECEx ad usum industrialem.
Q5: Quae genera protectionis cableorum includit?
A5: Hoc utitur FluidLoc et armatae cavi designo ad effusionem prohibendam et durabilitatem in asperis condicionibus augendam.
| Numerus | Describere |
|---|---|
| 03839410 | protector connexoris triaxialis masculinus 75 Ω pro coniunctione cum cavo extensionis, qui protectionem ambientalem interfacerum inter probam et sensorem Proximitor garantit. |
| 03839420 | protector connexoris triaxialis femineus 75 Ω pro coniunctione inter ductum probationis et cavum extensionis, qui ad obturationem ambientalem et protectionem systematis confectus est. |
| 04301007 | nux de probatione 3/8-24 cum foraminibus duplicibus ad filum tutelare, ad fixationem mechanicam probationis firmam praebendam. |
| 04301008 | Nux de probatione M10 × 1 cum foraminibus ad filum tutelare, ad stabilem probationis monturam et ad vinculum resistentem vibrationibus praebendam. |
| 330153-01 | kit connectoris 3300 XL, qui includit connectores masculinos/femininos ClickLoc, maniculas, tubos FEP et fasciam siliconis pro confectione probae et cavi. |
| 141078 | manuale installationis systematis transductorum proximitatis 3300 XL 8 mm et 3300 5 mm ad directionem constitutionis et configurationis systematis. |
| 175751 | compactum vas multipurpose ex accipitro inox 3300 XL (12″ × 12″ × 6″), quod sustinere potest usque ad 8 sensoria DIN vel 6 sensoria Proximitor montata in tabula, cum certificato pro areis periculosis. |
| 176467 | Compactum vas ex accipitro inox 3300 XL (12″ × 8″ × 6″), quod sustinere potest usque ad 4 sensoria Proximitor pro montatione DIN vel in tabula in systematibus industrialibus. |
| 330181 | Magnum vas ex accipitro inox 3300 XL (13″ × 9,5″ × 7″), quod sustinere potest usque ad 8 sensoria DIN vel 6 sensoria montata in tabula, cum approbationibus ATEX et North Americanis. |
| 02120015 | Funiculus campalis crassus, 1,0 mm² (18 AWG), tricapsularis, contortus et scutatus, cum filo drenante pro transmissione signorum industrialium. |
| 138492-01 | Substratum substitutionis pro montatione in tabula ad installationem et curam systematis 3300 XL. |
| 138493-01 | Substratum substitutionis pro montatione DIN, ad usum firmum installationis systematum sensoriorum Proximitor 3300 XL. |