STATAD AN PHRÓDÁCT: Branda nua go dtí an stoc
Uimhir Bhunaidh: BENTLY NEVADA 330780-90-00
Tír dhúchais: S.A.D
Bainisteoir Díol: Stella
Ríomhphost: [email protected]
Teileafón (WhatsApp): +86 18159889985
WeChat: zxd18159889985
-- Scannáin 3300 XL 11 mm Proximitor ard-chruinneas, gan teagmháil
-- Tomhais aistriúchán, crochadh agus suíomh an sreangbhuailteora ar mhaisíní rotharacha criticiúla mar shampla turbsíní agus comhphrósóirí
-- Cumraíochta le ceangal ar phainéal atá comhoiriúnach le lárionaid na scannán nua-aimseartha
-- Tugann fógra fheabhsaithe RFI/EMI deis oibriú oiriúnach i mboscaí neamh-mhiallach
-- Teirminéil gan sriopanna SpringLoc chun leictreachas réimsí a shocrú níos tapúla agus níos faoi thiomáint ó chrochadh
-- Soláthraíonn sé scaradh leictreacha tríd an mbunáit a úsáidtear chun é a shuiteáil, ag laghdú an riachtanais le plátaí scartha
-- Deartha chun a bheith comhoiriúnach le scannáin 3300 XL 11 mm agus cáblaí leathnaithe
Is é an Bently Nevada 330780-90-00 senróir Proximitor 3300 XL 11 mm atá deartha do mheas ar dhísphlásmhain, criosanna agus suíomh leardhúnta i meaisíní rothartha móra. Tacaíonn sé le fad iomlán an chórais de 9,0 méadar (29,5 troigh) agus tá raon líneach aige de 4,0 mm (160 mil) le heolas 3,94 V/mm (100 mV/mil). Oibríonn an tseanróir seo ar -17,5 Vdc go -26 Vdc le sreangbhearradh uasta de 12 mA agus coimeádann sé intinneacht an shínial le frithsheanmhéid aschuir de 50 Ω. Leathnaíonn freagracht minicíochta ó 0 go 8 kHz (+0, -3 dB), ag soláthair aitheantas cruinn ar speictream leathan gluaiseachta meicniúil. Tá sé déanta as alúmanaim A380 ina bhfuil an t-ullmhúchán le haghaidh ciorcail, ag cinntiú oiriúnachta fhadtéarmach agus láidreachta mheicniúil. Is féidir an ghléas a úsáid do mheaisíní criticiúla ina bhfuil meas cruinn riachtanach, lena n-áirítear turbsíní, comhghluasaithe agus eile de thiomáin tionsclaíocha. Tá a chomhoiriúnacht le próibí 11 mm XL, a chumas ardaithe ar choinneáil RFI/EMI, agus a threoití a choinneáil criosanna a dhéanann é an rogha idéalach do thimpeallachtaí tionsclaíocha dian.
-- Monatóireacht ard-chruinniúcháin ar aistriúchán agus ar choscadh ar thurbiní, ar chomhphrósóirí, agus ar mhointéirí
-- Cosaint na mbainc mhaithiúla i bplandáin cumhachta agus i bhfeidhmíochtaí tionsclaíocha
-- Inteagráil le córas pruifí 3300 XL 11 mm Proximitor
-- Suiteáil ar phainéil i leaganacha seandála nó i leaganacha le dunsanachta ard
-- Timpeallachtaí a éilíonn fiúsacht i gcoinne RFI/EMI agus scaradh leictreach
-- Cláranna coimeád réamhchúraim agus monatóireachta stáide
-- Calaforaithe go sonrach do phruifí 11 mm XL Proximity chun raon líneach leithne a sholáthar
-- Fiúsacht fheabhsaithe i gcoinne RFI/EMI a chinntíonn tomhas staible i dtimpeallachtaí dúshlánacha
-- Teirminéil SpringLoc gan srewanna chun suiteála tapa agus oiriúnach
-- Scaradh leictreach a laghdaíonn an turgnamh agus a fheabhsaíonn ionadú an chórais
-- Tá an chúlra alúmanaim dhurtháin in ann seasamh leis an bhrú tionsclaíoch agus an gcrith
-- Oiriúnach do mheaisíní rothar criticiúla áit a bhfuil monatóireacht chríostaí ar chriathrú agus ar shuíomh riachtanach
BENTLY NEVADA 330780-90-00
3300 XL 11 mm Proximitor Scannán
Scannán aistriúcháin, chriathrú agus suímh
Monatóireacht mhéinsíní rothar criticiúla
Scannán tionsclaíoch le haghaidh suiteála ar phainéal
Modúl scannáin ina mbaineann sé le RFI/EMI
Scannán coimeád réamhchúraim
Comhpháirt den chóras Bently Nevada 3300 XL
| Naisc | Sonraí |
| Sampla | 330780-90-00 |
| Trastomhadh an Liotóra | 11 mm |
| Fad an Chórais | 9.0 méadar (29.5 troigh) |
| Íograis aschuir | 3.94 V/mm (100 mV/mil) |
| Raon Líneach | 4.0 mm (160 mil) |
| Rianú ar chumhacht | -17.5 Vdc go -26 Vdc (uasmhéid 12 mA) |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Freagraíocht freiceadáin | 0 go 8 kHz (+0, -3 dB) |
| Teocht Oibriúcháin | -35°C go dtí +85°C (-31°F go dtí +185°F) |
| Méid na n-ábhar timpeallachta | A380 Alumainiam |
| Leagáil | Cuir i bhfeidhm ar phainéal (leathnach coiteann le dearadh níos sine) |
| Meáchan | Tuaslagthar 0.255 kg (9 oz) |