Xaaladda Talaabo: Cusub oo ku jira magaalo
PART NUMBER: BENTLY NEVADA 330780-90-00
Caawin: Maraykanka
Mudirka Biyaha: Stella
Email: [email protected]
Telefoon (WhatsApp): +86 18159889985
WeChat: zxd18159889985
-- Proximitor Sensor 3300 XL 11 mm oo leh heerka sare ee ku saabsan qaybta ah ee la xidhiidhin karo
-- Ku xisaabta xagga ka baxa, dhaqanka, iyo goobta shaft ee meelaha muhiimka ah ee la xidhiidhin karo, sida turbaanada iyo kompreesoorada
-- Qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta ah ee sensor-kii hore
-- Ku xidhiidhin karo RFI/EMI oo la xidhiidhin karaa shakhsiyaadka aad ugu yar ee la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta aan la xidhiidhin karo
-- Qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa SpringLoc oo aan la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta la xidhiidhin karo
-- Ku xidhiidhin karo qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta la xidhiidhin karo
-- La sameeyay in la xidhiidhin karo oo la xidhiidhin karaa qaybta 3300 XL 11 mm iyo qaybta la xidhiidhin karo
Bently Nevada 330780-90-00 waa sensar 3300 XL 11 mm Proximitor ee la sameeyay si loo hubiyo kaalinta, dhaqanka iyo goobta kuwa qurxanka weyn ee qurxanka. Wuxu kaga caawinaya in ay la xiriiraan jirto 9.0 mitir (29.5 fuut) iyo wuxu leeyahay goob dheer ah ee 4.0 mm (160 mils) iyo xagga soo baxa ah ee 3.94 V/mm (100 mV/mil). Sensarru wuxu shaqayaa -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc iyo wuxu leeyahay ujeedka ugu badan ee 12 mA, iyo wuxu kaga caawinaya in ay soo baxa ku jiraan 50 Ω. Xagga xisaabta wuxu leeyahay 0 ilaa 8 kHz (+0, -3 dB), oo sidaas daraaddeed u kala soocinaya in ay la xiriiraan karaan xagga weyn ee dhaqanka mekaniikada. Wuxu la sameeyay kaalinta A380 aluminum ee la xiriiraan karaa iyo wuxu leeyahay nooca panel-mount, oo waxay kaga caawinayaan in ay ku jiraan dhinac badan iyo kuwa mekaniikada. Albaabku wuxu leeyahay kuwa qurxanka muhiimka ah ee la xiriiraan karaa kaalinta saxda ah, taasoo leh turbiin, kompreesoor iyo qorshooyinka kale ee sayniska. Kuwa la xiriiraan karaa 11 mm XL probes, kuwa la xiriiraan karaa RFI/EMI, iyo kuwa la xiriiraan karaa dhaqanka SpringLoc wuxu leeyahay nooc yar ah ee la xiriiraan karaa kuwa qurxanka muhiimka ah.
-- Raadinta xagga dhaqameedka iyo dhaqameedka ku jira turbiinada, kompreesarada, iyo mootorada
-- Xiriirka mashinaha muhiimka ah ee ku jira marka kala duwan ee qalabka iyo dhamaan qalabka shaqo
-- Is-dhafasho leh 3300 XL 11 mm Proximitor Probe systems
-- Sida la sameeyo panel-mount ee ku jira qalabka hore ama qalabka ku jira tirada weyn
-- Xagga loo baahan yahay in ay ku jiraan RFI/EMI resistance iyo electrical isolation
-- Dhammaan xiriirka ka hor ugu soo saaraya iyo raadinta hal-jeedka
-- Calibrated specifically for 11 mm XL Proximity Probes to provide wider linear range
-- Immunity ee ka weyn ee RFI/EMI wuxuu si cad ugu dhisaa qiyaasada ku jira xagga caadi ah
-- Screwless SpringLoc terminals for fast and reliable installation
-- Electrical isolation reduces interference and improves system reliability
-- Qaabka aluminiyanka oo dhaqsood ah wuxuu ku taageerayaa xoolooyinka iyo dhaqsiyada industriyada
-- La isticmaali karaa qorshaha la xiriira karaa marka laga baahaniyo in la heerarkiyo dhaqsiyada iyo heerka la xiriira karaa
BENTLY NEVADA 330780-90-00
3300 XL 11 mm Proximitor Sensor
Sensor ee heerka, dhaqsiyada, iyo heerka
Heerarkiyeedka qorshaha la xiriira karaa
Sensor industriyada oo la xidhiyey panel
Moduulka sensor ee la xiriira karaa RFI/EMI
Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya
Qaybta ujeedka Bently Nevada 3300 XL
| Astaanta | Faahfaahinta |
| Model | 330780-90-00 |
| Qiyeeska sensor | 11 mm |
| Dheerirka Sistimka | 9.0 mitir (29.5 fuut) |
| Habka Qorshaha | 3.94 V/mm (100 mV/mil) |
| Furaha Xagga Dhexe | 4.0 mm (160 mil) |
| Wax-xisaabka ammaanka | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc (12 mA ugu yar) |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Jawaabta Taarikhda | 0 ilaa 8 kHz (+0, -3 dB) |
| Xaaladka Dhibaatooyinka | -35°C ilaa +85°C (-31°F ilaa +185°F) |
| Shacabka ciidanka | A380 Aluminum |
| Socod | Ku dhisnaya panel (waxyaabaha la isticmaalayo waa la sameeyo kuwa soo socda ee dhaqameedka) |
| Miisaanka | Tahsili 0.255 kg (9 oz) |