Magaca Alaabta: 3300 XL 8mm Proximity Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-13-10-01-CN
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-13-10-01-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8mm Qorsho Qorsho waa qorsho caadi ah oo leh heerka sare ee ku saabsan karaamaadka, oo la isticmaalo si dhaafae ah in la hubiyo dhaqanka iyo goobta shaftiga ee mashinada ugu badan ee la isticmaalo si degdeg ah. Waxa lagu sameeyay Bently Nevada, oo waa qoraal ka mid ah ee ugu badan loo isticmaalo ee 3300 XL 8 mm ee qorshooyinka caadi ah ee la isticmaalo si loo hagaajiyo mashinada iyo si loo hubiyo xaaladda. Qorshowga waxa lagu sameeyay sida caadi ah ee PPS (polyphenylene sulfide), jidka ayaa leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dhinac weyn oo leh dh......
Kormeerka gariirka aan taabashada lahayn
Qalabka ayaa si sax ah u kala saara gariirka shaft-ka iyada oo aan la taaban, taas oo yareyneysa xirashada iyo hagaajinta kalsoonida nidaamka.
Ku qoran kasta oo ku saabsan goobta quruxa
Waxay bixisaa cabbir sax ah oo ku saabsan dhaqdhaqaaqa radial iyo axial ee dhismaha si loo qiimeeyo xaalada qalabka waqtiga dhabta ah.
Raadinta xaaladda mashinada
Waxay awood u siineysaa in si hore loo ogaado cillad sida isku dheelitir la'aanta, isku dheelitirka, iyo xirashada lakabka mashiinka wareega.
Wax soo saarka calaamadda korontada ee joogtada ah
Waxay bixisaa waxqabad joogto ah oo leh iska caabin 50 Ω oo wax soo saar ah iyo dareen sare oo loogu talagalay gudbinta xogta saxda ah.
Hawlgalka deegaanka adag
Waxaa loogu talagalay in ay u adkaysato heerkulka warshadaha, kala duwanaanshaha cadaadiska, iyo deegaannada wax lagu kariyo.
Taageerada isdhexgalka nidaamka
Si buuxda ugu habboon nidaamka wax lagu beddelo 3300 XL si loo dhexgalo si habsami leh nidaamyada kormeerka iyo ilaalinta warshadaha
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8mm Qofka Dhexeeya e |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8mm Proximity Probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-13-10-01-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x123cm |
| Miisaanka | 0.18kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xirradka qorshaha | 7.59 ± 0.50 Ω (1.0m cable) |
| Qaabka Jawaabka | -17.5Vdc ilaa -26Vdc (u guud jira 12mA; -23Vdc ilaa -26Vdc marka la isticmaalo xaríyada) |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Raadin | <2mV beddelka kasta oo ku saabsan voltka ka baxa |
| Jiha ee shaqaynka | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Jiirka ugu sareysa | 2000 mitir |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0mm |
| Koreyga Body | 130mm |
| Dheerirka Guud ee Kaabelka | 1.0m/3.3ft |
| Nooc casriga | mini coaxial ClickLoc leh qalabka xadgudub, kabelka caadi ah |
| Fiiro gaar ah | PPS |
| Qalabka dhinaca | dhinac (AISI 303/304) |
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8mm Qorsho Qorsho waa dareeme aan taaban karin oo waxqabad sare leh oo loogu talagalay kormeerka mashiinnada warshadaha, oo ay soo saartay shirkadda Bently Nevada. Waxay adeegsataa tikniyoolajiyadda hadda ee eddy si sax ah u cabirto gariirka iyo booska shaft-ka iyada oo aan la taaban taabashada jirka, yareynta xirashada farsamada iyo hagaajinta kalsoonida muddada dheer. Baadhitaanku wuxuu leeyahay PPS (polyphenylene sulfide) oo adkaysi leh oo u adkaysta kuleylka iyo kiimikada, iyo jir bir ah oo aan dufan lahayn (AISI 303/304) oo hubinaya adkeysi farsamo oo xoog leh iyo iska caabin daxalka. Daboolka Viton O-ring wuxuu bixiyaa ilaalinta cadaadiska deggan iyo xidhitaanka deegaanka. Waxay bixisaa waxqabad koronto oo joogto ah oo leh iska caabin 50 Ω oo soo saar ah iyo dareen sare (<2 mV isbeddel halkii volt input), oo hubinaya gudbinta calaamadda saxda ah. Baadhitaanku wuxuu ku shaqeeyaa 18°C-27°C wuxuuna taageeraa rakibidda ilaa 2000 mitir. Iskuxirka yar ee loo yaqaan 'ClickLoc coaxial connector' oo leh ilaalin ayaa hubinaya isku xirnaanta korontada ee aaminka ah ee deggan ee deegaannada warshadaha.
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe?
A: BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN loogu isticmaalaa si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta quruxa (shaft position) ee qaabka la isku dayo karo, taasoo ka caawinaya in ay noqoto ammaan iyo isticmaalka wanaagsan.
Su’aal 2: Maxay waxyaalaha loo isticmaalay ee BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN Proximity Probe?
A: 330104-00-13-10-01-CN waa la abuuray oo leh qurux (tip) ee PPS, jidh (body) ee dhinac-dhinac (stainless steel), iyo seal ee O-ring ee Viton, taasoo ka caawinaya in ay ku jiraan xaqiijinta iyo xakamirka dhinac-dhinac ee awood la leh.
Su’aal 3: Sidee BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN ku xaqiijinaya saxda qiyaasta?
A: 330104-00-13-10-01-CN Probe waa la isticmaalay teknoolojiyada eddy current sensing ee leh xaqiijinta sare iyo dalagga elektrinka la xaqiiji karo, taasoo ka caawinaya in ay noqoto qiyaas xoog leh iyo la xaqiiji karo.
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8mm Proximity Probe wuxuu sameeyaa si loo xusin karo in uu la jiro 3300 XL 8 mm proximity transducer system, oo shaqaynaya sida qoraal ka mid ah oo la xusin karo in ay la jiro qoraalka la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xusin karo ee la xus......