Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-13-10-01-CN
Mənşə ölkəsi: ABŞ
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-00-13-10-01-CN |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi bu, sənaye dönmə maşınlarında titrəmə və millərin mövqeyinin davamlı izlənilməsi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli, təmasdan azad sensorudur. Bently Nevada tərəfindən hazırlanmış bu prob, maşınların qorunması və vəziyyətinin monitorinqi üçün geniş istifadə olunan 3300 XL 8 mm yaxınlıq sisteminin bir hissəsidir. Prob, etibarlı işləməni təmin etmək üçün möhkəm PPS (polifenilen sulfid) ucu, davamlı AISI 303/304 paslanmayan polad gövdəsi və təzyiq altında və çətin iş şəraitində etibarlı performansı təmin edən Viton O-ring möhürü ilə hazırlanmışdır. Standartlaşdırılmış dizaynı və sabit elektrik xarakteristikaları onu uzunmüddətli sənaye istifadəsi üçün uyğun edir.
Təmassız titrəmələrin monitorinqi
Ölçülər, fiziki təmas olmadan şaft titrəməsini dəqiq şəkildə azaldır, aşınma və sistem etibarlılığını artırır.
Milin Mövqeyinin Aşkarlanması
Real vaxtlı avadanlıq vəziyyətinin qiymətləndirilməsi üçün radial və eksenal şaft hərəkətinin dəqiq ölçülməsini təmin edir.
Maşınların vəziyyətinin monitorinqi
Dönən maşınlarda balans pozğunluğu, uyğunsuzluq və rulman aşınması kimi qüsurların erkən aşkarlanmasını təmin edir.
Sabit elektrik siqnal çıxışı
50 Ω çıxış müqaviməti və dəqiq məlumat ötürülməsi üçün yüksək həssaslıqla davamlı performans təmin edir.
Qətmi Şəraitdə İşləmə
Sənaye temperatur diapazonlarına, təzyiq dəyişikliklərinə və korroziv mühitlərə davamlı olmaq üçün hazırlanmışdır.
Sistem inteqrasiyası dəstəyi
Sənaye nəzarət və qoruma platformalarına ardıcıl inteqrasiya üçün 3300 XL çevricisi sistemi ilə tam uyğun
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm yaxınlıq proqnozu e |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru |
| Hissə Nömrəsi | 330104-00-13-10-01-CN |
| Ölçülər | 1.8x1.6x123sm |
| Çəki | 0.18kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Probun müqaviməti | 7,59 ± 0,50 Ω (1,0 m kabellə) |
| Güç diapazonu | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə qədər (maksimum 12 mA; maneələr olduqda -23 Vdc-dən -26 Vdc-yə qədər) |
| Çıxış müqaviməti | 50 Ω |
| Hissəlilik | giriş gərginliyində hər volt üçün <2 mV dəyişiklik |
| İş temperaturu | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Maksimum hündürlük | 2000 metr |
| Soyulmamış uzunluq | 0mm |
| Qovluğun uzunluğu | 130mm |
| Ümumi Kabel Uzunluğu | 1,0 m / 3,3 ft |
| Bağlantı Növü | mini koaksial ClickLoc qoruyucu ilə, standart kabel |
| İpucu | پ.ب.ک |
| Polad bədən | paslanmayan (AISI 303/304) |
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi bently Nevada tərəfindən sənaye maşınlarının monitorinqi üçün hazırlanmış yüksək performanslı kontakt olmayan sensorudur. Bu sensor, vibrasiya və valın mövqeyini dəqiq ölçmək üçün vorteks cərəyanı texnologiyasından istifadə edir; bu da mexaniki aşınmanı azaldır və uzunmüddətli etibarlılığı artırır. Probun davamlı PPS (polifenilen sulfid) ucu istilik və kimyəvi müqavimətə görə üstün xüsusiyyətlər göstərir, bədəni isə güclü mexaniki davamlılığı və korroziyaya qarşı müqaviməti təmin edən paslanmayan polad (AISI 303/304)-dan hazırlanıb. Viton O-ring möhürəsi sabit təzyiq qorunması və mühitə qarşı möhürlənməni təmin edir. Prob 50 Ω çıxış müqaviməti və yüksək həssaslıq (<2 mV dəyişiklik hər volt giriş üçün) ilə sabit elektrik performansı təmin edir ki, bu da dəqiq siqnal ötürülməsini təmin edir. Prob 18°C–27°C temperatur aralığında işləyir və 2000 metrə qədər yüksəklikdə quraşdırılmasına imkan verir. Mini koaksial ClickLoc konektoru ilə qoruyucu sənaye mühitində etibarlı və sabit elektrik əlaqələrini təmin edir.
S1: BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm yaxınlıq probunun əsas tətbiqi sahəsi nədir?
A: The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN fırlanan maşınlar üçün kontakt olmayan titrim və valın mövqeyini izləmək üçün istifadə olunur; bu da təhlükəsiz və səmərəli işləməni təmin edir.
S2: BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN yaxınlıq probunda hansı materiallardan istifadə olunur?
A: The 330104-00-13-10-01-CN dözümlülüyü və sərt sənaye şəraitinə qarşı davamlılığı təmin etmək üçün PPS ucu, paslanmayan polad korpus və Viton O-ring möhürü ilə hazırlanmışdır.
S3: BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN ölçmə dəqiqliyini necə təmin edir?
A: The 330104-00-13-10-01-CN Prob dəqiq və etibarlı ölçmə nəticələri əldə etmək üçün yüksək həssaslıqlı və sabit elektrik çıxışı olan ötürücü cərəyanları aşkarlama texnologiyasından istifadə edir.
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Sensoru 3300 XL 8 mm yaxınlıq sensoru sistemi daxilində tam uyğunluq üçün hazırlanmışdır və prob, uzadıcı kabel və Proximitor sensoru daxil olmaqla inteqrasiya edilmiş ölçü zəncirinin bir hissəsi kimi işləyir. Bu komponentlər yüksək ölçü dəqiqliyini saxlamaq və quraşdırma və ya texniki xidmət zamanı sahədə kalibrasiya tələbini aradan qaldırmaq üçün fabrikdə uyğunlaşdırılıb və kalibrasiya edilib. Prob, 3300 XL 8 mm sisteminin digər komponentləri ilə tam mübadilə oluna bilər; bu da sistem sabitliyini və ya performansını pozmadan asan əvəzetmə və texniki xidmət imkanı yaradır. Həmçinin, əvvəlki 3300 seriyasının sistemləri ilə geri uyğunluq dəstəkləyir ki, mövcud quraşdırmaların hardware və ya konfiqurasiyada minimal dəyişikliklərlə yenilənməsinə imkan verir. İnteroperabilite baxımından BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN sənaye avtomatlaşdırma və monitorinq platformaları ilə — məsələn, PLC və DCS sistemləri ilə standartlaşdırılmış çıxış siqnalları vasitəsilə effektiv şəkildə inteqrasiya olunur; beləliklə, maşın qoruyucu arxitekturaları üzrə etibarlı məlumat mübadiləsi təmin olunur. Bu, turbinlər, kompressorlar, nasoslar və digər fırlanan avadanlıqlar kimi davamlı vəziyyət monitorinqinin vacib olduğu tənqidi tətbiqlər üçün uyğundur.