Nomen producti: 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-13-10-01-CN
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-13-10-01-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis est sensor altissimae praecisionis, non contactus, qui ad continuam vibrationum et axis positionis observationem in machinis rotatoriis industrialibus designatus est. A Bently Nevada elaboratus, pars est systematis proximitatis 3300 XL 8 mm late usitati pro machinarum protectione et status observatione. Probula ex durabili apice PPS (polyphenyleni sulfido), corpore robusto ex accipitro inox AISI 303/304, et sigillo O-ringo Viton fabricata est, ut certa sit eius performatio sub pressione et in asperis condicionibus operativis. Eius designatio normalis et stabiles proprietates electricae eam idoneam reddunt ad usum industrialem diuturnum.
Monitorium vibrationum sine contactu
Mensurat vibrationes axis accurate sine contactu physico, minuens attritionem et adiuvans fidem systematis.
Detectio Positionis Axis
Praebet mensuram praecisam motus radialis et axialis axis ad aestimationem conditionis instrumentorum in tempore reali.
Monitoria condicionis machinarum
Permittit detectionem praecocem vitiorum ut sunt inaequalitas, misalligatio, et attritio cunei in machinis rotantibus.
Egressus signi electrici stabilis
Praebet performancem constantem cum resistentia egressus 50 Ω et altâ sensibilitate ad transmissionem accuratam datorum.
Operatio in Ambientibus Asperis
Designatum est ut sustineat temperaturas industriales, variationes pressionis, et ambientes corrosivos.
Supportus integrationis systematis
Plene compatibile est cum systemate transductorum 3300 XL ad integrationem perquam facilem in platformas industrialis monitorii et protectionis.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Probatio Proximitatis e |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis |
| Numerus partis | 330104-00-13-10-01-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x123cm |
| Pondus | 0.18kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Resistentia probae | 7,59 ± 0,50 Ω (cum cavo 1,0 m) |
| Ambitus potentiae | −17,5 Vcc usque ad −26 Vcc (maxime 12 mA; −23 Vcc usque ad −26 Vcc cum barrières) |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Sensitivitas | <2 mV variatio per voltum introductum |
| Temperatura Operativa | 18°C–27°C (64°F–80°F) |
| Maxima Altitudo | 2000 Metri |
| Longitudo Non Filetata | 0mm |
| Longitudo corporis | 130mm |
| Longitudo Totalis Funis | 1,0 m / 3,3 pedes |
| Typus coniunctionis | mini coaxialis ClickLoc cum protectore, cassis normalis |
| ## Consilium | PPS |
| Inoxibili | ex aere inox (AISI 303/304) |
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis est sensor non contactus altissimae perficientiae ad monitorandum machinas industriales, a Bently Nevada elaboratus. Technologia currentium vorticis utitur ad vibrationem et positionem axis accurate metiendam sine contactu physico, quod usum mechanicum minuit et fiduciam longioris temporis augent. Probatio caput durabilem ex PPS (polyphenylene sulfide) habet, quod excellentem resistentiam thermicam et chemicam praebet, et corpus ex accipitro inox (AISI 303/304), quod solidam durabilitatem mechanicam et resistentiam corrosioni assurant. Anulus O ex Viton pressionem stabilem protegit et hermeticam clausuram ambientalem praebet. Performantiam electricam constantem offert cum resistentia output 50 Ω et alta sensibilitate (<2 mV mutatio per voltum input), quae transmissionem signi accuratam confirmat. Probatio operatur intra temperaturas 18°C–27°C et installationem ad altitudines usque ad 2000 metra sustinet. Conector ClickLoc mini-coaxialis cum protectore connexiones electricas securas et stabiles in ambientes industrialibus assurat.
Quaestio 1: Quae est principalis usus probae proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm?
A: BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN adhibetur ad vibrationes et positionem axis non-contactu in machinis rotantibus monitorandas, ut operatio tuta et efficiens servetur.
Quaestio 2: Quae materiae in proba proximitatis BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN utuntur?
A: 330104-00-13-10-01-CN ex apice PPS, corpore ex accipitro inox, et sigillo O-ringo Viton conficitur, quae durabilitatem et resistentiam adversus aspera condicione industriales praebent.
Quaestio 3: Quomodo BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN accuratam mensuram sancit?
A: proba 330104-00-13-10-01-CN tecnologia inductionis vorticis (eddy current) utitur, cum alta sensibilitate et stabili emissione electrica, ut resultata mensurae praecisa et fida obtineantur.
The BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN 3300 XL 8 mm Probator Proximitatis est ingenio adhibito pro plena compatibilitate intra systema transductorum proximitatis 3300 XL 8 mm, ut pars catenae mensurae integratae quae probam, calembum extensionis, et sensorem Proximitor includit. Haec componentia in fabrica sunt coniuncta et calibrata ut altam accuratiam mensurae servent et necessitatem calibrandi in loco durante installatione aut cura tollant. Proba omnino intercambiri potest cum aliis componentibus systematis 3300 XL 8 mm, quod facilem substitutionem et curam permittit sine effectu in stabilitate vel functione systematis. Etiam compatibilitatem retrogradam cum prioribus systematibus seriei 3300 subministrat, ut installationes iam existentes cum minimis mutationibus in hardware aut configuratione ad superiora gradus perducantur. Quoad interoperabilitatem, BENTLY NEVADA 330104-00-13-10-01-CN efficaciter integratur cum platformis automationis industrialis et supervisionis, ut systemata PLC et DCS, per signa exirentia normalizata, quae commutationem fidelis datorum in architecturis protectionis machinarum confirmant. Hoc idoneum reddit ad applicationes criticas in turbinibus, compressoribus, pompis, et aliis instrumentis rotantibus, ubi supervisio continua status essentialis est.