Ainm Táirge: Screabhaile NSV
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330909-00-80-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | Screabhaile NSV |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330909-00-80-10-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Bently Nevada 330909-00-80-10-02-05 Bórd Scrúdaithe NSV is é seo prúib ard-chruinneachta atá deartha do thionscail tomhas crochadh agus suíomh. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 NSv agus tá sé deartha chun feidhmniú oiriúnach a sholáthar i dtimpeallachtaí oibre trom. Le haghaidh meicniúil chompacta, ceangalann co-axial bheag ClickLoc, agus ábhair tógála láidre, is féidir é a úsáid i gcóras rianú an-mhórchoisrige ina bhfuil cruinneacht agus fórsa ríthábhachtach.
Tomhais crochadh agus easnamh na sroiche i gcoisreanna rothartha
Soláthraíonn sé crochadh gan teagmháil le rianú cruinn suímh
Tacaíonn sé le córais rianú stádais chun coimeád réamh-bhainistiúil
Inteagann sé isteach i gcórais monatóra Bently Nevada chun cosaint fhoirceannach na mbainc i rith an ama
Tiontaíonn sé gluaiseacht mhicniúil go dtí sínálacha leictreacha chun anailís agus diagnóis a dhéanamh
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330909-00-80-10-02-05 Bórd Scrúdaithe NSV |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Screabhaile NSV |
| Uimhir an Chuid | 330909-00-80-10-02-05 |
| Tomhas | 116x1.6x1.6cm |
| Meáchan | 0.16KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 0.8 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Torthaí an t-ionsáite i mV pp/gauss | 0.002 |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléar AISI 304 |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
Nasc ClickLoc co-axial bheag le cabhlach chaighdeánach chun suiteáil éasca
Dearadh prúibin ghearr le fad iomlán de 1.0 m (39 in)
Tógáil ar ardghníomhaíocht le cás AISI 304 d’fhiáin stáinléas
Barr an phrúibin ó pholaphenyléan sulfide (PPS) chun tuilleadh tuiscint ar a chumas chun a bheith ina choinne agus teochta
Raon leathan teochta oibre agus stórála: -52°C go +177°C
Ceadúintí ó iolra aghaidh do chomhlíonadh tionsclaíoch
Nua ón bhfabhrac, i mbeartas paca a bhfuil an táirge ón bhfabhrac
Tá láidir mhéchanach agus timpeallachta ar leith don úsáid thionsclaíoch
An t-áisriacht leictreach: 4.2 ± 0.5 Ω chun trasnú síniala staible
Íogairt: 0.002 mil pp/gauss den teannlacht aschuir chun crochadh cruinn a bhrath
Deartha le haghaidh cruinneas ard i n-aplicaíochtanna monatóireachta meaisíní dhinimiciúla
Coimeádann sé an staid a bheith ina oibriú go staible faoi ghnáthshuíomhanna teochta an-éagsúla
Roghnaíodh é le haghaidh reliabailte fadtéarmach i n-oibríocht thionsclaíoch leanúnach
Laghdaithean sé an scuabadh síniala agus feabhsaítear consainte tomhais i dtimpeallachtaí caorach
Ceist 1: Cad is príomhúsáid an phroib 330909-00-80-10-02-05 NSV?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an proib 330909-00-80-10-02-05 úsáidtear é go príomha le haghaidh monatóireachta crochta, aistriúcháin, agus suímh i meaisíní tionsclaíochta rothartha.
Ceist 2: An féidir leis an bpróib 330909-00-80-10-02-05 de Bently Nevada oibriú i dtimpeallachtaí an-éagsúla?
Freagra 2: Tá sé mar sin, an 330909-00-80-10-02-05 oibríonn go reliúnta idir -52°C agus +177°C, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha daor.
Ceist 3: Cén cineál ábhar a úsáidtear i mbunaithe an 330909-00-80-10-02-05?
A3: An próib NSV 330909-00-80-10-02-05 úsáideann sé cruáiléar AISI 304 le haghaidh an chás agus polifinilin sulfid (PPS) le haghaidh an bhuaic phróib.
Ceist 4: Cén cineál nascán a úsáideann an 330909-00-80-10-02-05?
Freagra 4: Tá an 330909-00-80-10-02-05tá nascán co-axial beag ClickLoc aige le comhréir chabála caighdeánach.
Ceist 5: An oiriúnach an próib NSV 330909-00-80-10-02-05 de Bently Nevada do thomhais ar airde cruinne?
A5: Sea, an próib NSV 330909-00-80-10-02-05 soláthraíonn ailtireacht ard-íogair agus aschur staible, a chinntíonn tomhas cruinn ar choscadh agus ar shuíomh.