Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10 trasduicteoirí gairdínigh bunaidh úra
Ainm an Táirge: aistritheoirí brollach
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Cód Samhail:
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Bently Nevada
Cód Samhail:
TM0180-A08-B00-C02-D10
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra Cur síos
Sampla TM0180-A08-B00-C02-D10
Cineál próba aistriúchán garbh cothromach 8 mm
Cabláin совthuigthe Cablach leathnaithe TM0181
Tiománaí comhoiriúnach Tiománaí garbh TM0182
Raon Tomhais raon líneach 0.25 – 2.25 mm
Freagraíocht freiceadáin 0 – 10 kHz
Íogaireacht 7.87 mV/µm
Diaméadar Sprioc 8 mm
Tionchar thart ar an méid 20–95 mm (raon an chorpáin tomhaiste)
Meáchan Éagsúil de réir an chumraim (thart ar 80–150 g)
Cur síos
An TM0180-A08-B00-C02-D10 is tomhaiste idirghabhála 8 mm ard-chruaiteachta é an tomhaiste aicearra, a dhearadh le monatóireacht shlán don chrochadh agus an suíomh i mheaisíní tionsclaíocha. Tá sé bunaithe ar an TM0180 ardán, agus oibríonn sé go cothrom leis na Cábail leathnaithe TM0181 agus Tiománaí TM0182 , ag cinnti trasnú sainshin scagtha i dtimpeallachtaí dochartha.
Feidhmeanna
  • Bunáin cumhachta: Úsáidtear é do mhoonatóireacht agus córais cosanta stáide na gcoimhshocraí.
  • Fo-stáisiúin: Tacaíonn sé le cosaint difreálach na mbusanna agus le bailiú síniall.
  • Muintir an chrainn: Oibríonn sé i timpeallachtaí árd-theochta agus EMI ard.
  • Táirgeadh meaisíní: Úsáidtear é i línte táirgeachta uathoibriúcháin agus rialú róbaití.
Gnéithe
  • Teicneolaíocht aithníochta eddy 8mm ar ard-chruinneas