Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10 transductores probe proximitatis originalis novi
Nomen Producti: transductores prope sonantis
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris:
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Bently Nevada
Numerus exemplaris:
TM0180-A08-B00-C02-D10
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum Descriptio
Formam TM0180-A08-B00-C02-D10
Genus probae sensor proximitatis ad curram aeddy 8 mm
Cable Compatibile Cavea extensionis TM0181
Impulsor compatibilis Impulsor proximitatis TM0182
Mensuratio dolor campus linearis 0,25 – 2,25 mm
Frequency Responsio 0 – 10 kHz
Sensitivitas 7,87 mV/µm
Diametros probi 8 mm
Dimensio approximata 20–95 mm (intervallo corporis probae)
Pondus Variat secundum configurationem (fere 80–150 g)
Descriptio
The TM0180-A08-B00-C02-D10 proba proximitatis est transductor currentium vorticosus praecisionis altissimae diametri 8 mm, adhibitus ad fidam vibrationum et positionum observationem in machinis industrialibus. Fundatur in TM0180 plataforma, et optime coniungitur cum Cavis extensionis TM0181 et Impulsoribus TM0182 , ut signa stabilia transmitantur etiam in condicionibus asperis.
Usus
  • Centra elēctrica: Ad monitoriam statūs et systemata protectionis generatorum utuntur.
  • Substationēs: Protectionem differentiālem omnibus et acquisitīōnem signōrum subministrant.
  • Fabricae chemicārum: Automationem processūs et monitoriam signōrum salūtārem permittunt.
  • Ferrāriae: In ambientibus altīs temperātūrīs et altīs interferences electromagneticīs operantur.
  • Fabricatio machinarum: In lineis productionis automatizatis et in controllo robotico utitur.
Eigenschaften
  • Tecnologia sensōris correntium vorticōsum 8 mm altā praecisiōne