Originální nové snímače blízkosti Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10
Název produktu: snímače blízkosti
Značka: Bently Nevada
Typ modelu:
Země původu: USA
  • Přehled
  • Kontakt pro cenovou nabídku
  • Specifikace
  • Popis
  • Použití
  • Vlastnosti
  • Funkce
  • Často kladené otázky
  • Náhrady
  • Doporučené produkty
Přehled
Název značky:
Bently Nevada
Typ modelu:
TM0180-A08-B00-C02-D10
Země původu:
USA
Podrobnosti o obalu:
Originální nový, továrně zalepený
Dodací doba:
skladem
Podmínky platby:
T/T
Kontakt pro cenovou nabídku
Prodák:
Stella
Pošlete e-mail:
[email protected]
Kontakt přes WhatsApp:
Specifikace
Položka Popis
Model TM0180-A08-B00-C02-D10
Typ sondy eddyho proudový snímač blízkosti s průměrem 8 mm
Kompatibilní kabel Prodlužovací kabel TM0181
Kompatibilní řídicí jednotka Řídicí jednotka pro snímače blízkosti TM0182
Rozsah měření lineární rozsah 0,25 – 2,25 mm
Frekvenční odpověď 0 – 10 kHz
Citlivost 7,87 mV/µm
Průměr sondy 8 mm
Přibližné rozměry 20–95 mm (rozsah těla sondy)
Hmotnost Záleží na konfiguraci (přibližně 80–150 g)
Popis
The TM0180-A08-B00-C02-D10 indukční sonda je vysokopřesný vířivový snímač o průměru 8 mm, navržený pro spolehlivé monitorování vibrací a polohy v průmyslových strojích. Je založen na platformě TM0180 a bezproblémově pracuje s rozšiřovacími kabely TM0181 a A řídicími jednotkami , což zajišťuje stabilní přenos signálu v náročných prostředích.
Použití
  • Elektrárny: Používá se pro monitorování stavu a ochranné systémy generátorových soustrojí.
  • Přepínací stanice: Podporuje diferenční ochranu sběrnice a získávání signálů.
  • Chemické závody: Umožňují automatizaci procesů a bezpečné monitorování signálů.
  • Výroba strojů: Používá se v automatizovaných výrobních linkách a řízení robotických systémů.
Vlastnosti
  • Vysokopřesná vířivová technologie snímání s průměrem 8 mm