Оригінальні нові датчики наближення Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10
Назва товару: індуктивні датчики наближення
Назва бренду: Bently Nevada
Номер моделі:
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp +86 18159889985
Електронна пошта [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Контакт для отримання комерційної пропозиції
  • Специфікації
  • Опис
  • Застосування
  • Характеристики
  • Функції
  • Часті запитання
  • Запчастини
  • Рекомендовані продукти
Огляд
Назва бренду:
Бентлі Невада
Номер моделі:
TM0180-A08-B00-C02-D10
Країна походження:
США
Деталі упаковки:
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін доставки:
в наявності
Умови оплати:
T/T
Контакт для отримання комерційної пропозиції
Менеджер з продажів:
Стелла
Надіслати електронного листа:
[email protected]
Зв’язатися через WhatsApp:
Специфікації
Предметом Опис
Модель TM0180-A08-B00-C02-D10
Тип зонда індуктивний зонд наближення з вихровими струмами, 8 мм
Сумісний кабель З’єднувальний кабель TM0181
Сумісний драйвер Драйвер індуктивних зондів наближення TM0182
Розмах вимірювання лінійний діапазон: 0,25–2,25 мм
Частотна відповідь 0–10 кГц
Чутливість 7,87 мВ/мкм
Діаметр зонда 8 мм
Приблизна розмірність 20–95 мм (діапазон довжини корпусу датчика)
Опис
Труби TM0180-A08-B00-C02-D10 датчик наближення — це високоточний вихровий перетворювач діаметром 8 мм, призначений для надійного моніторингу вібрацій та положення в промисловому обладнанні. Він побудований на основі платформи TM0180 , із якою він безперебійно працює разом із Розширювальними кабелями TM0181 та Драйверами TM0182 , забезпечуючи стабільну передачу сигналу в складних умовах експлуатації.
Застосування
  • Підстанції: забезпечує диференційний захист шин та збір сигналів.
  • Металургійні комбінати: працює в умовах високих температур та сильних електромагнітних завад.
Характеристики