Transduser Proksimiti Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10, Asli dan Baharu
Nama Produk: pengesan kehadiran
Jenama: Bently Nevada
Nombor Model:
Negara Asal: USA
  • Gambaran Keseluruhan
  • Hubungi untuk sebut harga
  • Soalan Lazim
  • Cadangan
  • Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Nama Jenama:
Bently Nevada
Nombor Model:
TM0180-A08-B00-C02-D10
Negara asal:
USA
Butir-butir Pemakanan:
Baru Asal, Disediakan Kilang
Masa Penghantaran:
dalam stok
Syarat Pembayaran:
T/T
Hubungi untuk sebut harga
Pengurus Jualan:
Stella
Hantar emel:
[email protected]
Hubungi melalui Whatsapp:
Spesifikasi
Item Penerangan
Model TM0180-A08-B00-C02-D10
Jenis probe pengesan Kehadiran Arus Pusar 8 mm
Kabel yang Sesuai Kabel Sambungan TM0181
Pemacu yang Sesuai Pemacu Kehadiran TM0182
Julat Pengukuran julat linear 0.25 – 2.25 mm
Respons Kekerapan 0 – 10 kHz
Sensitiviti 7.87 mV/µm
Diameter sonda 8 mm
Dimensi Anggaran 20–95 mm (julat badan prob)
Berat Bergantung pada konfigurasi (anggaran 80–150 g)
Penerangan
Yang TM0180-A08-B00-C02-D10 prob kehadiran adalah transduser arus pusar 8 mm berketepatan tinggi yang direka untuk pemantauan getaran dan kedudukan yang boleh dipercayai pada jentera industri. Dibina berdasarkan TM0180 platform, ia beroperasi dengan lancar bersama Kabel sambungan TM0181 dan Pemacu TM0182 , memastikan penghantaran isyarat yang stabil dalam persekitaran yang keras.
Aplikasi
  • Stesen janakuasa: Digunakan untuk pemantauan keadaan dan sistem perlindungan set penjana.
  • Substesen: Menyokong perlindungan pembezaan bas dan pengambilan isyarat.
  • Loji kimia: Membolehkan automasi proses dan pemantauan isyarat secara selamat.
  • Pembuatan jentera: Digunakan dalam talian pengeluaran automatik dan kawalan robotik.
Ciri-ciri
  • Teknologi pengesan arus pusar 8 mm berketepatan tinggi