Bently Nevada TM0180-A08-B00-C02-D10 индуктивни датчици за близост, оригинални нови
Име на продукта: прецизни индуктивни датчици за разстояние
Име на марка: Bently Nevada
Моделен номер:
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp +86 18159889985
Имейл [email protected]
Appurtenance:
  • Общ преглед
  • Контакт за оферта
  • Спецификации
  • Описание
  • Приложения
  • Характеристики
  • Функции
  • Често задавани въпроси
  • Разходни материали
  • Препоръчани продукти
Общ преглед
Търговска марка:
Бентли Невада
Моделен номер:
TM0180-A08-B00-C02-D10
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО:
САЩ
Подробности за опаковката:
Оригинално ново, фабрично запечатано
Срок за доставка:
на склад
Условия за плащане:
Т/T
Контакт за оферта
Мениджър по продажби:
Стела
Изпратете имейл:
[email protected]
Контакт чрез WhatsApp:
Спецификации
Артикул Описание
Модел TM0180-A08-B00-C02-D10
Тип на датчика 8 mm вихротокови датчици за близост
Съвместим кабел TM0181 удължителен кабел
Съвместим драйвер TM0182 драйвер за датчици за близост
Диапазон на измерване линеен обхват от 0,25 до 2,25 мм
Реакция на честотата 0–10 kHz
Чувствителност 7,87 mV/µm
Диаметър на зонда 8 мм
Приблизителни размери 20–95 mm (обхват на тялото на сондата)
Тегло Зависи от конфигурацията (приблизително 80–150 g)
Описание
Тръбите TM0180-A08-B00-C02-D10 сондата за близост е високоточен едиктов трансдюсер с диаметър 8 mm, предназначен за надеждно наблюдение на вибрации и положение в промишлени машини. Изградена върху платформата TM0180 , тя работи безупречно с Удължителни кабели TM0181 и Драйвери TM0182 , което осигурява стабилна предаване на сигнала в сурови среди.
Приложения
  • Трансформаторни подстанции: Поддържа диференциална защита на шините и събиране на сигнали.
  • Химически заводи: Възможнява автоматизация на процесите и безопасен мониторинг на сигнали.
  • Стоманолеярни заводи: Работи в среди с висока температура и силни електромагнитни смущения.
Характеристики