Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-03-09-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-03-09-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 est praecīsa probā proximitātis 3300 XL 8 mm ad mensūram sine contactū vibrationum et displāciōnum axis in machīnīs rotātōriīs destināta.
Tecnologia sensōris cūrrēntium vōrticōsum prōgressa utitur Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ad dandam datōs mensūrae accurātōs, stabīlēs et repetibīlēs, quae eam faciunt partem necessāriam in systēmātibus monitoriī condiciōnis et prōtectionis machīnārum. Latē in locīs industriālibus adhibētur, quibus praestātiō fīda et prōmptā detēctiō vitiorum critica est.
Hoc instrumentum, quod ad durabilitatem et operationem diuturnam est fabricatum, robustam structuram et fidelem signi transmissionem praebet, ut consistentia in operatione etiam sub asperis condicionibus servetur.
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-03-09-10-02-00 3300 XL 8 Mm Sonda |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-03-09-10-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x108cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 03 = 30 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 09 = 90 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 50 = 5,0 metra (16,4 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | 02 = Conector ClickLoc coaxialis minutus, cassis normalis |
| Optionem Aprobationis Agentiae | 00 = Non requiritur |
Probatio proximitatis Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 late usurpatur in:
Q1: Num Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 idoneus est ad durissimas condiciones ambientales?
A: Ita, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ad fidam operationem in durissimis condicionibus industrialibus designatus est.
Q2: Ad quae systemata Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 compatibilis est?
A: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 cum systematibus monitoriae seriei Bently Nevada 3300 XL compatibilis est.
Q3: Quae sunt praecipua Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 commoda?
A: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 altam praecisionem, mensuram sine contactu, durabilitatem et meliorem fidem instrumentorum praebet.
Q4: Num Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 novus et originalis adhiberi potest?
A: Ita, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 novus et originalis in confectionis fabricae impacchamento adhiberi potest.