Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-03-09-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-03-09-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 is é seo probe thaispeána 3300 XL 8 mm de airde airde a dheanann tomhas gan teagmháil ar choscadh agus ar shiúlán na meicníochta rothartha.
Ag úsáid teicneolaíochta ionfhaighte gaoithe fhoirceach chun tomhas a dhéanamh, soláthraíonn an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 sonraí tomhais cruinn, staible agus athdhéanta, agus mar sin is comhpháirt thábhachtach é sa chóras monatóireachta agus cosanta meicníochta. Úsáidtear é go forleathan in oirthearanna tionsclaíocha áit a bhfuil feidhmíocht shlán agus braithean luath míchumas ríthábhachtach.
Deartha le haghaidh feithimh agus oibriú fadtéarmach, soláthraíonn an sreangán seo tógáil láidir agus trasnú sinna díobháilte, a chinntíonn feidhmíocht chonsantach fiú faoi choinníollacha oibriúcháin tromchúiseacha.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-03-09-10-02-00 3300 XL 8 Mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-03-09-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.6x108 cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 03 = 30 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 09 = 90 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 50 = 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 02 = Nascleanúr co-axial beag, sreangbhearna chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | 00 = Gan bheith ag teastáil |
Úsáidtear an t-ionsamhlócháin ghlacach Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 go forleathan i:
Ceist 1: An oiriúnach an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 do thimpeallachtaí trom?
Freagra: Tá, deartha an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 chun oibriú go hiomlán i dtimpeallachtaí tionsclaíocha trom.
Ceist 2: Le cén sórt córas is comhoiriúnach an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00?
Freagra: Is comhoiriúnach an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 le córas breathnóireachta sraith Bently Nevada 3300 XL.
Ceist 3: Cad iad na buntáin a thairgeann an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00?
Freagra: Tairgeann an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 cruinneas ard, tomhas gan teagmháil, feidhmíocht fhadtréimhseach, agus mealltacht níos fearr ar an bhfeidhmchlár.
Ceist 4: An bhfuil an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ar fáil mar nua agus bunaithe ar an mbunphacáiste?
Freagra: Tá, tá an Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ar fáil mar nua agus bunaithe ar an mbunphacáiste.