Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-03-09-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-03-09-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa qorsho la xiriira kala duwan ee 3300 XL 8 mm ee leh xaqiijinta sare ee xiddigga iyo xariirka shaft ee ku jira alaabta dhaqameedka ah.
Kuwaad ku xidhiidha teknoolojiyada eddy current ee caadi ah, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ugu yeero xaqiijinta wanaagsan, dhaqameedka iyo xaqiijinta mararka badan, taasoo ka dhigan karaa inay noqdaan qorsho muhiim ah ee ku saabsan ilaalinta hawlgal iyo ilaalinta awoodaha ee alaabta. Waa lagu isticmaalo badan ee dunida iyo guriga oo ay ku jiraan xaqiijinta wanaagsan iyo heerka ugu horreysa ee ka dhigan karaa dhibaatooyinka.
Laga dhawaaqayaa inuu noqdo qalaf ah iyo inuu shaqo dhammayn, taasoo si guul darro ah u muuqinaya inay ka dhawaan karaan iyo inay si wanaagsan u diran karaan ishka, taasoo si wanaagsan u muuqinaya inay shaqo sida caadi ah ee kuwa aan la xiriiraan haddii ay ku jiraan xaaladaha aan la xiriiraan.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-03-09-10-02-00 3300 XL 8 Mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-03-09-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x108cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 03 = 30 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 09 = 90 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 = 5.0 mitir (16.4 fiit) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | 02 = Qaybta kaabalka co-aksyal oo weyn, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | 00 = Lama baahnin |
Qaybta la yidhi proximity probe ee Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa la isticmaali karaa:
Su’aal 1: Ma qalabka Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa la isticmaali karaa goobta caafimaadka badan?
Jawaab: Haa, qalabka Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa la sameeyay inay shaqeeyo si wanaagsan goobta caafimaadka badan ee industriyada.
Su’aal 2: Ma qalabka Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa la xidhiidha qalabka kale?
Jawaab: Qalabka Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 waa la xidhiidha qalabka Bently Nevada 3300 XL ee la eegayo.
Su’aal 3: Waa maxay faa’iidada qalabka Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00?
A: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 wuxuu leeyahay qiyaas weyn oo sax ah, qiyaas aan la xidhiidhin, dhaqso, iyo ku saabsan karaamada qorshaha.
Su’aal 4: Ma Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ay la heli karaan sida caadiga ah iyo orijinaal?
A: Haa, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 ay la heli karaan sida caadiga ah iyo orijinaal ee ku jira qorshaha fabrikada.