Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-03-09-10-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-03-09-10-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 bu, dönen maşınlarda millərin titrəməsi və yerdəyişməsinin kontakt olmadan ölçüləmsi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli 3300 XL 8 mm yaxınlıq probudur.
İrəli getmiş eddi cərəyan hiss etmə texnologiyasından istifadə edərək Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 dəqiq, sabit və təkrarlanan ölçmə məlumatları verir; bu da onu maşınların vəziyyətinin monitorinqi və qorunması sistemlərində vacib komponent halına gətirir. Etibarlı performans və erkən arıza aşkarlanması kritik əhəmiyyət kəsb edən sənaye mühitlərində geniş istifadə olunur.
Bu prob davamlılıq və uzunmüddətli işləmə üçün hazırlanmışdır və möhkəm quruluşu ilə etibarlı siqnal ötürülməsini təmin edir; beləliklə, ağır iş şəraitində belə sabit performans göstərir.
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330104-03-09-10-02-00 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330104-03-09-10-02-00 |
| Ölçülər | 1.8x1.6x108sm |
| Çəki | 0,14 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 03 = 30 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 09 = 90 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 50 = 5,0 metr (16,4 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | 02 = Miniatur koaksial ClickLoc qoşucu, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | 00 = Tələb olunmur |
Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 yaxınlıq probası aşağıdakı sahələrdə geniş istifadə olunur:
S1: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 sərt mühitlər üçün uyğundurmu?
A: Bəli, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 sənaye şəraitində etibarlı işləmə üçün nəzərdə tutulub.
S2: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 hansı sistemlərlə uyğundur?
A: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 Bently Nevada 3300 XL seriyasının monitorinq sistemləri ilə uyğundur.
S3: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00-un üstünlükləri nələrdir?
A: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 yüksək dəqiqlik, kontakt olmayan ölçmə, möhkəmlik və avadanlığın etibarlılığının artırılması kimi üstünlüklər təqdim edir.
S4: Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 yeni və orijinal olaraq təmin edilə bilərmi?
A: Bəli, Bently Nevada 330104-03-09-10-02-00 fabrik qablaşdırmasında yeni və orijinal olaraq təmin edilə bilər.