Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330910-00-05-10-02-00
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330910-00-05-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An BENTLY NEVADA 330910-00-05-10-02-00 is é seo cuid de shraith 3300 NSv Proximity Probes, a dhearadh le tomhas an-tiocfhaighte ar choscadh agus ar phoistíniú i mbithchórais rothartha. Úsáidtear é go forleathan i gcórais monatóireachta tosaíochta in ionaid tionsclaíocha chun bualadh le míbhuanaithe go luath agus chun cosaint shásúil na n-asmhailí. Comhcheanglaítear an probe seo go coitianta le córais monatóireachta 3300 de Bently Nevada le haghaidh meascán leanúnach sláinte na mbithchóras.
An BENTLY NEVADA 330910-00-05-10-02-00 3300 NSv Proximity Probes úsáidtear iad le haghaidh tomhas an chrochta ar an sreang agus le monatóireacht suíomh an tsreanga ar an mbun (displásáil achoimre) i mbinneanna rothlaíochta, agus nuair a chuirtear i gcomhpháirteacht le córas Keyphasor (tagairt luais), is féidir leo comharthaí tagartha luais rothlaíochta a sholáthar; soláthraíonn an córas feadhbhac comharthaí i rith ama fíor, ag cur tacaithe ar ardánacha monatóireachta stádais, agus cuireann sé cumas ar chumhachtú réamhchórasach agus ar dhialannú luath mícheart, agus úsáidtear é go forleathan i mbinnínní rothlaíochta criticiúla mar shampla turbsíní agus comhghluaiseoirí.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330910-00-05-10-02-00 broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330910-00-05-10-02-00 |
| Tomhas | 1x1x114cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Cumraíochtaí fad | 0 mm |
| Cumraíochtaí snáithe méadrach | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Snáithí Cás an Phroib | M10x1 15 mm |
Teicneolaíocht idirghníomhachta ceannaireachta ard-chrua
Comhoiriúnach le harchiteacht an chórais 3300 NSv
Nascán co-axial beag le críoch ClickLoc chun suiteáil shiúrtha
Dearadh tionsclaíoch láidir do thimpeallachtaí dromaí
Sonraíochtaí na sreangbhealaí: M10 x 1 (sreangbhealach cás an phroib 15 mm)
Rogha fhad na sreang chaighdeánach: 1.0 méadar (39 orlach)
Dearadh éadrom (~0.1 kg)
Dearadh do mheaisíní ola & gás, plandaí cumhachta, agus tionscal trom
Nua ón bhfabhrac agus i mbunaithe bunaithe
C1: Ar a dtugtar an próib seo?
Úsáidtear é chun crochadh agus aistriú na meaisíní rothartha a thomhas do mheas ar choinníollacha.
C2: An n-oiléiríonn sé le córas Bently Nevada eile?
Tá sé deartha go príomha don chóras 3300 NSv, agus tá an comhoiriúnacht le córais eile ag brath ar mhodúil chumraíochta sínithe.
Ceist 3: An féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha?
Tá, tá sé déanta do fheidhmeanna tionsclaíocha mar shampla ola & gás, giniúint cumhachta, agus meaisíní trom.
Ceist 4: Cén cineál nascóra a úsáideann sé?
Úsáideann sé nascóir co-axial bheag ClickLoc, a chinntíonn naisc shiolta agus staible.
Ceist 5: An gcoimeáiltear é?
Tá, cosúil leis na bpróibí gairdineachta is coitianta, tá coimeáil chóir an chórais riachtanach chun tomhas cruinn a dhéanamh.
Na próibí gairdineachta Bently Nevada 330910-00-05-10-02-00 3300 NSv tá siad deartha chun comhoiriúnacht agus idirghníomhaíocht gan aon phroblem laistigh den écoscóip monatóireachta 3300 NSv, ag obair go príomha le córais monatóireachta Bently Nevada 3300 NSv agus leis na meascáin Proximitor a oibríonn mar chumraíonnóirí sinna NSv, mar aon le modúilí monatóireachta criosanna atá intégráilte sa tarchitectúr 3300. Ó thaobh meicniúil de, tá an bhréig dheartha chun dul isteach i gcoinníollacha suiteála cásca M10 × 1, ag cinnti suiteáil shimplí i nstocanna tionsclaíochta caighdeánacha. Ó thaobh leictreach agus fheidhmiúil de, tá sé iomlán comhoiriúnach le córais tomhas aistriúcháin bunaithe ar reoiteach, ag ligean do thomhas cruinn agus staible gan teagmháil a dhéanamh ar shínnaí criosanna agus suíomh an chrainn do fheidhmeanna monatóireachta stáid na h-athruithe.