Termék neve: 3300 NSv érzékelő
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330909-00-60-10-01-05
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
Kereskedelmi feltételek
A minimális rendelési mennyiség |
1 DARAB |
Ár |
Kapcsolat Winnie-vel |
Csomagolási részletek |
Eredeti, új, gyári zárású |
Szállítási idő |
3–7 nap |
Fizetési feltételek |
T/T |
Szállítási Módszer |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Ellátási képesség |
Készleten |
|
Értékesítés |
|
|
|
Jim Pei |
| Termék neve | Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv érzékelő |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | 3300 NSv érzékelő |
| Cikkszám | 330909-00-60-10-01-05 |
| Súly | 0,14 kg |
| Becsült szállítási méretek | 1,5x1,2x110 cm |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Menet nélküli hossz opció | Minimális menet nélküli hossz: 0,0 hüvelyk |
| Teljes tokhossz opció | 60 = 6,0 hüvelyk |
| Teljes hossz opció | 10 = 1,0 méter (39 hüvelyk) |
| Csatlakozó és kábel-típus opció | 01 = Miniatur koaxiális ClickLoc csatlakozó védőcsatlakozóval, szabványos kábellel |
| Ügynökségi jóváhagyási lehetőség | 05 = Több jóváhagyás |
| Érzékelőkábel műszaki adatai | 75 Ω-os koaxiális, fluoroetilén-propilén (FEP) szigetelésű érzékelőkábel a következő teljes érzékelőhosszakhoz: 0,5, 1, 5 vagy 7 méter. |
| Legmagasabb magasság | 2000 m |
Ipari közelítési érzékelő
Rezgésfigyelő érzékelő
Tengelypozíció-érzékelő
Folyadékkal kenhető csapágyérzékelő
3/8-24 UNF menetes érzékelő
Páncélozott közelítési érzékelő
Gépek védelmi érzékelője
Forgó berendezések figyelése
Tengelyirányú helyzetfigyelés
Sugárirányú rezgésérzékelő
Kulcsfázis-jel érzékelő
Fordulatszámmérő figyelő érzékelő
3300 XL NSv átalakítórendszer
Ipari automatizálási érzékelő
Állapotfigyelő érzékelő
Érintésmentes közelítési érzékelő
Bently Nevada állapotfigyelő megoldás
Nagypontosságú közelítési átalakító
A Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv érzékelő egy nagy pontosságú közelítési érzékelő, amelyet ipari gépek rezgés- és helyzetfigyelésére terveztek folyadékkal kenett csapágyakkal ellátott berendezésekben. A 3300 RAM és a 3000–7000-es sorozatú érzékelőrendszerek közvetlen kicserélésére készült, és minimális telepítési módosításokkal hatékony frissítési megoldást kínál. A szenzor tartós, 3/8-24 UNF menetes kialakítású, és páncélozott kábelstruktúrával rendelkezik, amely megnövelt védelmet biztosít a nehéz ipari környezetekben. A mini koaxiális ClickLoc csatlakozóval és csatlakozóvédővel felszerelt szenzor biztosítja a megbízható jelátvitelt és hosszú távú, stabil működést. Kompatibilitása a 3300 XL NSv közelítési érzékelőrendszerrel lehetővé teszi a rezgés, tengelyhelyzet, forgási sebesség és fázishivatkozási jelek pontos figyelését kritikus forgó gépek alkalmazásaiban.
Összefoglalva a 330909-00-60-10-01-05 egy tartós, nagy pontosságú közelítésérzékelő, amely megbízható gépfigyelést és zavartalan rendszerfrissítéseket biztosít igényes ipari környezetekben.
a Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv érzékelő kimerítő rezgés-, helyzet- és sebességfigyelési funkciókat nyújt, amelyek hozzájárulnak a gépek megbízhatóságának, az üzemeltetés biztonságának és a karbantartás hatékonyságának javításához.
a Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv érzékelő ötvözi a robosztus kivitel, a telepítési rugalmasság, a biztonságos csatlakozás és a pontos monitorozási teljesítmény előnyeit, hogy megfeleljen a modern ipari gépek védelmi rendszereinek követelményeinek.
A Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv érzékelő széles körben használják folyadékkal kenett csapágyakkal ellátott gépekben, turbinákban, kompresszorokban, motorokban, szivattyúkban és egyéb forgó ipari berendezéseken, ahol pontos rezgés- és tengelypozíció-monitorozás szükséges. Alkalmazható az olaj- és gáziparban, a petro-kémiai iparban, az energiatermelésben, a gyártásban és a folyamatiparban, ahol a gépek védelme és állapotmonitorozása kritikus fontosságú. Az árnyékolt kábel kialakítása és a biztonságos csatlakozórendszer miatt ideális a nehéz ipari környezetekhez és a megterhelő üzemeltetési körülményekhez. A szenzort gyakran alkalmazzák előrejelző karbantartási rendszerekben, gépdiagnosztikában, tengelyrezgés-elemzésben, axiális tolóerő-monitorozásban, fordulatszámérésben és fázishivatkozási alkalmazásokban annak érdekében, hogy növeljék a berendezések megbízhatóságát és csökkentsék a tervezetlen leállásokat.