Ainm Táirge: scannán 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330909-00-60-10-01-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
Prís |
Teagmháil le Winnie |
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am soláthar |
3–7 lá |
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv Scannán |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | scannán 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330909-00-60-10-01-05 |
| Meáchan | 0.14 kg |
| Tionscnaimh tarchurra thart ar | 1.5x1.2x110 cm |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | An fhad is lú gan bhéimeanna: 0.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 60=6.0 in |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 01= Nascán co-axial beag le cosainteoir naisc, cairdeach caiblí caighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | 05=Ilim a chur i gcrích |
| Sonraí Cuirrte an Scannáin | cuirrte co-axial 75 Ω, le insiléadh fluoroethylene propylene (FEP) ar fhad iomlán an scannáin: 0.5, 1, 5, nó 7 méadar. |
| Altitud is airde | 2000 m |
Súileadh Tionsclaíochta
Scannáin Monatóireachta Cruithniú
Séanás Suíomh an Ghuaire
Sainseanóir Bearna Leathanaigh Leachtar
spreagán Cuthaigh 3/8-24 UNF
Proximity Probe le cás crua
Sensóir Cosanta Mheaisíní
Mionitoráil Thiomáin Rótharach
Monatóireacht Suíomh Trídhimensionalach
Sainseanóir Giorrú Radial
Screwbholt Comhartha Keyphasor
Sainseanóir Monatóireachta Tachometer
córas Transduicteoir 3300 XL NSv
Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil
Sainseanóir Monatóireachta Stáid
Sainseanóir Glacach Neamhtheagmháil
Réiteach Monatóireachta Bently Nevada
Transduicteoir Gairdheachta Ard-Chruinn
An Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv Scannán is é transduicteoir gairdheachta ardfheidhmeach deartha chun cur i mbun rianú crochadh agus suíomh i miasanna tionsclaíochta a bhfuil cothú le hatair leis an ngas ann. Deartha mar ionannais dhíreach do chóras transduicteoirí 3300 RAM agus 3000-/7000-séire, soláthraíonn sé réiteach nuashonraithe éifeachtach le beagán athruithe ar an ngearradh. Tá an bhróga le dealbhú tiubh 3/8-24 UNF le cásca agus le struchtúr cábla armaithe chun cosaint neartaithe a sholáthar i dtimpeallachtaí tionsclaíocha caorach. Le ceangalóir coaxial beag ClickLoc agus cosainteoir ceangail, cinntíonn an bhróga trasnú síniala sláintiúil agus feidhmíocht fhadtéarmach oiriúnach. Tá a chomhoiriúnacht le córas transduicteoirí gairdheachta 3300 XL NSv in ann rianú cruinn crochadh, suíomh na meaisín, luas agus síniala tagartha fáis i dtuilleamh riamhairí rotharacha criticiúla.
I mBhreathnú deireanach, is iarmhar aiceann é an 330909-00-60-10-01-05, scannán gairdiúil ar airde a dhearadh chun monatóireacht shábháilte uirlisí agus nuashonruithe córas gan aon bhriseadh a sholáthar i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dian.
an Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv Scannán soláthraíonn sé cumais iomlána monatóireachta rithime, suímh agus luais a chabhraíonn le feabhsú ionadú uirlisí, slándála oibriúcháin agus éifeachtais coimeád.
an Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv Scannán comhcheanglaíonn sé tógáil ghearrtha, solúbthacht suiteála, ceangal slán, agus feidhmíocht mhionmheasúnaithe cruinn chun freastal ar riachtanais chóras cosanta inneall iomarcaíochta na linne reatha.
An Bently Nevada 330909-00-60-10-01-05 3300 NSv Scannán úsáidtear é go forleathan i mbainseáin le scraibheann leithscileach, turbsíní, comhphrúisirí, mótaranna, puipí, agus eile de thiomáin industrialaí rotharacha a bhíonn gá le mionmheasúnú crochadh agus suíomh an róda. Is oiriúnach do thionscadail ola & gás, do thionscadail peitriceimiceálacha, do ghiniúint cumhachta, do thionscadail monaraithe, agus do thionscadail próiseasa, áit a bhfuil cosaint inneall agus mionmheasúnú stáide chriticiúil. Tugann an dearadh cábla armáilte agus an córas ceangail slániúil a dhéanann é ina rogha idéalach do thimpeallachtaí industrialaí tromchúiseacha le coinníollacha oibre dian. Úsáidtear an bhrabhsa go coitianta i gcórais coimeád réamhchórasach, diagnostaic innéall, anailís crochadh an róda, monatóireacht thrus aisí, dethectáil luais, agus feidhmeanna tagartha fáis, chun ionadúlacht an uirlisí a fheabhsú agus an t-am nach dtarlaíonn síosamh gan réamhfhógra a laghdú.