Rialtóir Teochta Honeywell T2798I-1000 Réidh Le Hiontú
Ainm an Táirge: Rialtóir Teochta
Ainm an Bhrainde: HONEYWELL
Uimhir an Mhodhail: T2798I-1000
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Clib
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Bently Nevada
Cód Samhail:
T2798I-1000
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra
Sonraí teicniúla
Sampla
T2798I-1000
Cineál Ríomh
Rialú Teochta PI + ON/OFF
Fuaróir Cumhachta
AC 24V ±20%, 50/60Hz
Tomhaltas Cumhachta
2 VA
Foilsiú analog
2–10VDC / 4–20mA roghnaithe
Aschur digiteach
24VAC, 2A leasúr
Cineál Ionchur
PT1000 (roghnaithe ó chéin nó istigh)
Ionchur digiteach
1 teagmháil tirim
Réim teocht
-20°C go dtí 110°C (séanóir seachtrach)
Cinnteoireacht
±0.3°C
Leagáil
Bosca leictreachais le ceangal ar an mbarr
Tomhas
86 × 86 × 44 mm
Meáchan
220 g
Cur síos
An T2798I-1000 tacaíonn sé le modhlú anaileach 2–10VDC nó 4–20mA, chomh maith le aschur reilé 2A, agus mar sin is oiriúnach é do theasa hidrónach, aonaid láimhseála aeir, malartóirí teasa, agus feidhmeanna condensair. Is féidir an cumraíocht shaincheaptha a úsáid chun loighic rialaithe casta a chur i bhfeidhm, lena n-áirítear athshocruithe teasa/fuaraithe, sreabhadh, agus díolúcháin alárm.
Feidhmeanna
  • Plaice cumhachta: Monatóireacht an gheinéaróra, rialú teochta, agus córais rialú cosanta
  • Fo-shuíomhanna: Fáil shioláidí, comhoiriúnú reiléis, agus monatóireacht teochta
  • Plaice ceimiceacha: Uathoibriú an phróisis agus monatóireacht shábháilte an timpeallachta
  • Maoilte stáin: Rialú oiriúnach do thaisceanna teochta ard faoi choinníollacha láidre EMF
  • Plaice monaraithe: Línte tionsclaíochta uathoibríocha agus rialú teochta na mbainc
Gnéithe
  • Algortam rialaithe PI le haghaidh rialaithe teochta ar airde cruinne
  • Tacaíonn sé le rogha aschuir analógach 2–10VDC nó 4–20mA
  • Comhoiriúnach le gníomhaireoirí HVAC agus córais vailbí/bratacha
  • LCD le solas cúl le taispeáint i ndáiríre ar theocht agus ar na socruithe
  • Banda própórthánach, oideachas, agus socruithe difreálta in-athraitheacha
  • Roghnaíocht scannáin teochta PT1000 i mbun roghnaithe ó chéad uair nó istigh
  • Dearadh cuma le haghaidh suiteáil éasca ar bhalla
Funtions
  • Aistriú rialú teochta le haghaidh teagmhála agus fuarú
  • Rialú aschuir mhalartach le haghaidh gníomhaireoirí HVAC
  • Rialú reilé ON/OFF le haghaidh gléasanna breise
  • Dúnadh éigeandála trí ionchur digiteach
  • Alárm aotómata agus loighic cosanta an chórais
  • Bainistiú aschuir láimhe le haghaidh comhshuiteála
  • Rialú tiubh PI stádach le haghaidh rialú cruinn
Ceisteanna Coitianta
C1: Ar a dtugtar T2798I-1000?
C2: An dtacaíonn an T2798I-1000 le rialú aschur analógach?
F2: Sea, tá tacaíocht aige le h-aschur analógach roghnaitheach 2–10VDC agus 4–20mA.
C3: An féidir é a úsáid le heaspagairí seachtracha?
C4: An oiriúnach é do thimpeallachtaí indiastriúla?
F4: Sea, dearadh ar leith é do oibriú staible i d’fheidhmchláir indiastriúla HVAC.
C5: An dtacaíonn sé le malartú idir teagmháil agus fuarú?
F5: Sea, soláthraíonn sé rialú malartaithe te/ fuar le lámh nó go huathoibríoch.
Clib
  • T2798I-1000
  • Rialóir teochta HVAC
  • Thermostat rialaithe PI
  • Rialaitheoir teochta LCD do thionscal
  • gléas aschuir rialaithe 4–20mA
  • rialaitheoir aschuir anailís 2–10VDC