کۆنتڕۆڵکەری دەرەجەی گەرمیی Honeywell T2798I-1000 ئامادەیە بۆ فرستن
ناوی بەرهەم: کۆنتڕۆڵکەری دەرەجەی گەرمی
ناوی براند: HONEYWELL
ژمارەی مۆدێل: T2798I-1000
وڵاتی سەرچاوە: ئەمریکا
گارانتی: ١٢ مانگ
واتس ئەپ +٨٦ ١٨١٥٩٨٨٩٩٨٥
ئیمەیل [email protected]
Appurtenance:
  • Overview
  • پەیوەندی بۆ پێشکەشکردنی بڕگە
  • تایبەتمەندیەکان
  • Desîrt
  • Serlêdanên
  • Features
  • فانکشنەکان
  • پرسیارەکان و جووڵەکان پێکهاتوو
  • Tag
  • Products ya pêşterandinê
Overview
Navê Brand:
بێntlی نەڤادا
Hejmara Modelê:
T2798I-1000
وڵاتی سەرچاوە:
AMÊRÎKA
Hûrgilîên pakêta:
نوێی ئەصڵی و لە فابریکەوە بەشێوەیەکی تەواو بەستراوە
Demê radestkirinê:
لە ئەنباردا هەیە
Mercên Tezmînatê:
T/T
پەیوەندی بۆ پێشکەشکردنی بڕگە
بەڕێوەبەری فرۆشتن:
ستێلا
ئیمەیل بنێرە:
[email protected]
پەیوەندی لە واتس ئەپ:
+٨٦ ١٨١٥٩٨٨٩٩٨٥
تایبەتمەندیەکان
Bilefa
تایبەتمەندی
Modela
T2798I-1000
Cureya kontrolê
کۆنتڕۆڵی دەرەجەی گەرمی بە پێوانەی PI + ON/OFF
پاشەکەوتی بەهێزی
AC 24V ±20%, 50/60Hz
Konsuma hêzê
2 VA
دەستپێکی ئایالۆگ
هەڵبژاردەی 2–10VDC / 4–20mA
دەرچوونی دیجیتاڵی
24VAC، رەلەی 2A