हनीवेल T2798I-1000 तापमान नियन्त्रक शिपिङ्को लागि तयार
उत्पादनको नाम: तापमान नियन्त्रक
ब्राण्डको नाम: हनीवेल
मोडल नम्बर: T2798I-1000
उत्पत्तिको देश: संयुक्त राज्य अमेरिका
वारेन्सी: १२ महिना
व्हाट्सएप +86 18159889985
इमेल [email protected]
Appurtenance:
  • अवलोकन
  • उद्धरणको लागि सम्पर्क गर्नुहोस्
  • विशिष्टताहरू
  • विवरण
  • प्रयोग
  • विशेषताहरू
  • कार्यहरू
  • प्रश्नोत्तर (FAQ)
  • टॅग
  • अनुशंसित उत्पादनहरू
अवलोकन
ब्राण्डको नाम:
बेन्टली नेभाडा
मोडेल नम्बर:
T2798I-1000
मूल देश:
अमेरिका
प्याकेजिङ विवरण:
मौलिक नयाँ कारखाना सील गरिएको
डेलिभरी समय:
स्टकमा छ
भुक्तानी शर्तहरू:
T/T
उद्धरणको लागि सम्पर्क गर्नुहोस्
बिक्री प्रबन्धक:
Stella
इमेल पठाउनुहोस्:
[email protected]
व्हाट्सएपमा सम्पर्क गर्नुहोस्:
विशिष्टताहरू
वस्तु
विशेषता
मोडेल
T2798I-1000
नियन्त्रण प्रकार
PI + ON/OF तापमान नियन्त्रण
पावर सप्लाई
AC 24V ±20%, 50/60Hz
ऊर्जा खपत
2 VA
एनालॉग आउटपुट
2–10VDC / 4–20mA चयन योग्य
डिजिटल आउटपुट
24VAC, 2A रिले