ဟနီဝယဲလ် T2798I-1000 အပူခါးမှုန်းခါးထိန်းချုပ်စက် ပို့ဆောင်ရန် အသင်းဖြစ်ပါသည်
ထုတ်ကုန်အမည် - အပူခါးသို့မဟုတ် အပူခါးထိန်းချုပ်မှုကိရိယာ
အမှတ်တံဆိပ်အမည်- HONEYWELL
မော်ဒယ်နံပါတ် - T2798I-1000
မူလနေရာနိုင်ငံ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက် - ၁၂ လ
ဝှပ်စ်အက်ပ် +86 18159889985
အီးမေးလ် [email protected]
Appurtenance:
  • အကြ overview
  • စျေးနှုန်းအတိုင်ပင်မှုအတွက် ဆက်သွယ်ပါ
  • သတ်မှတ်ချက်များ
  • ဖော်ပြချက်
  • အသုံးပြုမှုများ
  • အင်္ဂါရပ်များ
  • လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • TAG
  • အကြံပေးထားသော ထုတ်ကုန်များ
အကြ overview
ဘရုံဒ်နာမည်:
Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်:
T2798I-1000
မူရင်းနိုင်ငံ:
အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ:
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း
ပို့ဆောင်မှုကာလ
စတော့ရှိသည်
ငွေပေးချေရာသီးခြား:
T⁄T
စျေးနှုန်းအတိုင်ပင်မှုအတွက် ဆက်သွယ်ပါ
ရောင်းဝယ်ရေးမနေဂျာ -
Stella
အီးမေးလ်ပေးပို့ပါ။
[email protected]
ဝှေးပ်စ်အက်ပ်တွင် ဆက်သွယ်ပါ။
သတ်မှတ်ချက်များ
ပစ္စည်း
အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
မော်ဒယ်
T2798I-1000
ထိန်းချုပ်မှုအမျိုးအစား
PI + ON/OFF အပူခါးချိန်ညှိမှု
အင်တင်စီးမှု
AC 24V ±20%, 50/60Hz
အင်အားကျသွားမှု
2 VA
အနာလေဗ် အထွက်
2–10VDC / 4–20mA ရွေးချယ်နိုင်သည်
ဒစ်ဂျစ်တယ် အထွက်
24VAC, 2A ရီလေး
ထည့်သွင်းမှုအမျိုးအစား
PT1000 (အဝေးမှ/အတွင်းမှ ရွေးချယ်နိုင်သည်)
ဒစ်ဂျစ်တယ် ထည့်သွင်းမှု
1 ခြ dry contact
အပူချိန်အပိုင်းအခြား
-20°C မှ 110°C (အပြင်ဘက်စန်ဆာ)
တိကျမှု
±0.3°C
တပ်ဆင်ခြင်း
နံရံတွင်တပ်ဆင်သည့် လျှပ်စစ်ဘောက်စ်
အရွယ်အစား
86 × 86 × 44 မီလီမီတာ
အလေးချိန်
220 g
ဖော်ပြချက်
၎င်း T2798I-1000 ဤကိရိယာသည် 2–10VDC သို့မဟုတ် 4–20mA အနာလော့ဂ် မော်ဒျူလေးရှင်းနှင့် 2A ရီလေးအထွက်ကို အထောက်အပံ့ပေးပါသည်။ ထို့ကြောင့် ၎င်းသည် ရေအခြေပြုအပူပေးစနစ်များ၊ လေကိုကုန်းသည့် ယူနစ်များ၊ အပူလဲလှယ်စနစ်များနှင့် ကွန်ဒင်ဆာအသုံးပြုမှုများအတွက် သင့်လျော်ပါသည်။ ၎င်း၏ ပေါ့လေးသော ကောင်ဖစ်ဂဴရေးရှင်းသည် အပူ/အအေး ပြောင်းလဲခြင်း၊ အစီအစဥ်သတ်မှတ်ခြင်းနှင့် အသံသိပ်သော သတိပေးခြင်း စသည့် အဆင့်မြင့် ထိန်းချုပ်မှုတွက်ချက်မှုများကို ဖော်ဆောင်ပေးပါသည်။
အသုံးပြုမှုများ
  • ဓာတုစက်ရုံများ - လုပ်ငန်းစဉ်အလိုအလျောက်လုပ်ဆောင်မှုနှင့် ဘေးကင်းသော ပတ်ဝန်းကျင်စောင်းကြည့်ခြင်း
အင်္ဂါရပ်များ
  • အတိကျမှုမြင့်မားသော အပူခါးသို့မဟုတ် အပူချိန်ထိန်းညှိမှုအတွက် PI ထိန်းချုပ်မှုအယ်လ်ဂေါ်ရီသမ်
  • HVAC အေက်တျူးအေတ်တာများနှင့် ဖော်စ်/ဒမ်ပါစနစ်များနှင့် သ совместим
  • အဝ remote သို့မဟုတ် အတွင်းပိုင်း PT1000 အပူခါးမှု စက်ကိရိယာ ရွေးချယ်မှု
  • နံရံတွင် လွယ်ကူစွာ တပ်ဆင်နိုင်ရန် စုပ်ထားသော ဒီဇိုင်း
လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • အပူပေးခြင်းနှင့် အအေးပေးခြင်း အပူခါးမှု ထိန်းညှိမှု ပြောင်းလဲခြင်း
  • အဖော်ပိုမ်း ကိရိယာများအတွက် ON/OFF ရီလေး ထိန်းညှိမှု
  • ဒစ်ဂျစ်တယ် အင်ပုတ်မှတဆင့် အရေးပေါ် အပြန်အလှန် ပိတ်သော လုပ်ဆောင်မှု
  • အလိုအလျောက် အသံသိပ်သော စနစ် ကာကွယ်ရေး ယေဘုယျ တွက်ချက်မှု
  • စတင်ခြင်းအတွက် လက်ဖ်က် ထွက်ပေါက် အပေါ် လက်နှိပ် ထိန်းညှိမှု
မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
Q1: T2798I-1000 ကို အသုံးပြုရန် အတွက် အဘယ်နည်း။
A1: အပူပေးခြင်း၊ အအေးပေးခြင်းနှင့် လေစနစ်များတွင် HVAC အပူခါးမှုထိန်းညှိမှုအတွက် အသုံးပြုသည်။
Q2: T2798I-1000 သည် အနာလော့ဂ် အထွက်ထိန်းညှိမှုကို အထောက်အပံ့ပေးပါသလား။
A2: ဟုတ်ကဲ့၊ ၎င်းသည် 2–10VDC နှင့် 4–20mA ရွေးချယ်နိုင်သော အနာလော့ဂ် အထွက်ကို အထောက်အပံ့ပေးပါသည်။
Q3: ၎င်းကို အပြင်ဘက် စိန်ဆာများနှင့် အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
Q4: ၎င်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် သင့်လျော်ပါသလား။
Q5: ၎င်းသည် အပူပေးခြင်းနှင့် အအေးပေးခြင်း ပြောင်းလဲမှုကို အထောက်အပံ့ပေးပါသလား။
TAG
  • T2798I-1000
  • စက်မှုလုပ်ငန်းအတွက် LCD အပူချိန်ထိန်းကွပ်စက်
  • 4–20mA ထိန်းချုပ်မှု အထွက်ကိရိယာ
  • 2–10VDC အနားလေးစုံ အထွက်ထိန်းကွပ်စက်